Niewiążąca cena sugerowana przez producenta, zawierająca 23% podatku VAT, bez transportu i opakowania. Ilustracje mogą zawierać opcje wyposażenia i akcesoria dostępne za dodatkową dopłatą. Zastrzega się prawo do pomyłek i zmian.

Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

BMW R 1250 RS

Sportowa jazda turystyczna na pasie do wyprzedzania

BMW R 1250 RS to sportowo-turystyczny motocykl o silnym charakterze. Charakteryzuje się dwucylindrowym silnikiem typu Boxer z technologią BMW ShiftCam i uosabia również wizualnie sportową dominację i niezakłóconą przyjemność z jazdy. Dzięki ochronie przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi oraz wygodnej pozycji siedzącej i systemom wspomagania możesz cieszyć się każdym zakrętem i każdym kilometrem – zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie. Każdy detal Boxera pcha Cię do przodu – coraz dalej. Podczas każdej podróży i przy każdym dynamicznym zrywie. Z pewnością siebie i wiarą w siebie: chcesz więcej – i dostajesz więcej. W duchu #NeverStopChallenging.

Sportowy styl i wygoda

Efektowne światła do jazdy dziennej w technologii LED
Przód ze światłami do jazdy dziennej w technologii LED modelu R 1250 RS
Praktyczne gniazdo USB do ładowania
Gniazdo USB do ładowania R 1250 RS
Komfortowa kierownica rurowa
Kierownica rurowa modelu R 1250 RS
Komfortowe, podgrzewane siedzenie
Podgrzewanie siedzeń modelu R 1250 RS
Sprawdzone gniazdo ładowania 12 V
Gniazdo ładowania 12 V z tyłu modelu R 1250 RS
Informacyjny Corescreen Sport
Corescreen Sport modelu R 1250 RS
Większe bezpieczeństwo w standardzie dzięki DTC i ABS Pro
Układ hamulcowy modelu R 1250 RS
Sportowy, smukły zestaw jednomiejscowy
Sportowy tył modelu R 1250 RS

Dłużej w drodze, mniej przystanków

Dłużej w drodze, mniej przystanków

Wydajny tryb jazdy Eco uzupełnia od teraz standardowo tryby jazdy Rain i Road. Daje to możliwość wyboru między wydajną jazdą a typowo dynamicznym sportowym charakterem. Wskaźnik stanu na 6,5-calowym wyświetlaczu TFT pokazuje odpowiednie ustawienie. A nowe opcjonalne tryby jazdy Pro dzięki Dynamic i Dynamic Pro zapewniają większą wydajność na trasie.

+ Dowiedz się więcej
1.254
cm³ pojemności skokowej
100
kW (136 KM) przy 7750 obr./min
143
Nm maksymalnego momentu obrotowego przy 6250 obr./min
3,3
s przyspieszenia w zakresie 0–100 km/h
Dwucylindrowy czterosuwowy silnik typu Boxer chłodzony powietrzem/cieczą

Większa przepustowość w każdej sytuacji

Silnik typu Boxer ze sprawdzoną technologią BMW ShiftCam jest wyposażony w dwa różne profile wałka rozrządu zaworów dolotowych. Dzięki zmiennemu układowi sterowania wałka rozrządu napęd wyróżnia się doskonałą kulturą pracy, wysoką wydajnością, a nawet imponującym zwiększaniem momentu obrotowego, w zależności od wymagań: do wręcz agresywnego przyspieszenia. Wzrost do maksymalnego momentu obrotowego 143 Nm jest przy tym odczuwalny w każdym zakresie prędkości obrotowej: podczas sprintów na szybkim pasie ruchu, jak również podczas mocnego przyspieszenia na wyjściu z zakrętu.

+ Dowiedz się więcej

Wyrazisty motocykl sportowo-turystyczny

Więcej możliwości wyboru

Jeden Boxer, trzy twarze. Od klasycznej i purystycznej, przez sportową i dynamiczną, aż po wyrazistą elegancję: w każdej z trzech kombinacji kolorystycznych doskonale wyrażono nieporównywalnie dynamiczny sportowo-turystyczny charakter modelu R 1250 RS.

Light white uni

W tym wariancie R 1250 RS prezentuje się całkowicie purystycznie. Szczególnie rzuca się tu w oczy silnik typu Boxer.

Sport

Kolory Light white uni / Racing blue metallic / Racing red uni są hołdem dla sportów motorowych BMW. Sportowy wygląd dopełnia zestaw jednomiejscowy z białą ramą i złotymi zaciskami hamulcowymi.

Triple Black

Uwaga miłośnicy designu: Black storm metallic z ramą kolorze agatowej szarości doskonale podkreśla linie. Złote zaciski hamulcowe i spoiler silnika ze stali szlachetnej stanowią wyraziste akcenty.

Sportowy od przodu do tyłu

Od charakterystycznego frontu z kultowymi światłami do jazdy dziennej i nowo zaprojektowanymi kierunkowskazami LED, przez wysoką szybę przednią i pełną osłonę, aż po krótki, sportowy, smukły zestaw jednomiejscowy: R 1250 RS to motocykl sportowo-turystyczny w najczystszej postaci. Pewność siebie i bezpieczeństwo. Zorientowanie na wydajność i dominacja. Wygoda i głód zakrętów. Tak jak obiecuje to cała linia motocykla. Dokładnie tak, jak chcesz.

+ Dowiedz się więcej

Idealny pakiet całościowy

Każdy R 1250 RS łączy w sobie sportowy charakter i możliwości jazdy turystycznej. Teraz to Ty decydujesz, dokąd zmierza Twoja podróż – w dosłownym tego słowa znaczeniu. Przygotowaliśmy trzy rozwiązania pakietowe, które są specjalnie dopasowane do Twoich preferencji.

+ Dowiedz się więcej
Pakiet Dynamic

Czy dla Ciebie każda prosta to tylko rozbieg do następnego zakrętu? Nasz pakiet Dynamic wspiera Cię w Twoim parciu do przodu.

  • Tryby jazdy Pro oferują dwa programy w pełni zorientowane na osiągi – Dynamic i Dynamic Pro.
  • System przeciwdziałający poślizgowi kół podczas hamowania silnikiem (MSR) zapobiega ślizganiu się lub przeskakiwaniu tylnego koła: w celu zapewnienia większej stabilności i kontroli.
  • Asystent zmiany biegów Pro umożliwia zmianę biegów w górę i w dół bez naciskania sprzęgła.
  • Dynamic ESA zapewnia dużą rozpiętość między komfortem a czystym sportowym charakterem. Dzięki automatycznej regulacji amortyzacji i naprężenia resorów zapewnia najlepszą trakcję nawet w przypadku przechyłu.
Pakiet Comfort

Pakiet Comfort pozwala na spokojne podróżowanie we wszystkich warunkach. Już przed pierwszym metrem liczy się tylko czysta przyjemność z jazdy.

  • Dzięki systemowi Keyless Ride kluczyk do uruchomienia pojazdu może zostać w kieszeni – bez szukania i grzebania.
  • Do tego dochodzą podgrzewane manetki zapewniające przyjemne ciepło palcom oraz kontrola ciśnienia w oponach (RDC).
  • Dodatkowy blask zapewniają chromowany układ wydechowy lub alternatywnie chromowany kolektor wydechowy.
Pakiet Touren

Jeśli naprawdę lubisz drogę i czas spędzony na motocyklu i chętnie przejedziesz się dłuższą trasą, pakiet Touren zapewnia komfortowe podróżowanie.

  • Przygotowanie do montażu urządzenia nawigacyjnego i tempomat są prawie oczywistością.
  • A stojak główny niezawodnie zabezpieczy motocykl wtedy, gdy na każdym z dwóch uchwytów bagażowych zawiesisz ciężki bagaż.

3 lata gwarancji spokoju

Ride on & on & on. Dodatkowy rok w prezencie. 

Od teraz przy zakupie motocykla zyskujesz dodatkowy rok spokoju oprócz ustawowej gwarancji. 

Dowiedz się więcej

Większa indywidualność

Dzięki szerokiej gamie wyposażenia dodatkowego i asortymentowi oryginalnych akcesoriów BMW Motorrad możesz przekształcić R 1250 RS w dokładnie taki motocykl, jakiego potrzebujesz. Oferta obejmuje różne warianty siedzisk i kufrów, a także wysokiej jakości udoskonalenia Option 719.

Przejdź do konfiguratora

Jeszcze większa przyjemność z jazdy motocyklem z silnikiem typu Boxer

spinner