*Wyposażenie seryjne standardowe, cena zalecana niewiążąca, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT.
**Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Nowe BMW R 1250 RS.

Turystyka w sportowym stylu.

Każda trasa zależy od dwóch czynników: czasu i odległości. Innowacyjna technologia BMW ShiftCam zapewnia większy moment obrotowy (143 Nm) i imponującą elastyczność w całym zakresie prędkości obrotowej. Dzięki temu możesz dokonać imponującego sprintu w każdej sytuacji drogowej. Przeprojektowany przód z reflektorem LED  nadaje R 1250 RS świeżego, sportowyego wyglądu. Jedno jest pewne, teraz możesz jeździć szybko i wygodnie.  

DESIGN R 1250 RS

Wybierz swój styl.

Dzięki różnym wariantom i stylom kolorystycznym dobrze prezentujesz się przy każdej prędkości.

*/-->

Black storm metallic

Z podstawowym lakierem metalicznym Black storm zamienisz dzień w noc. Srebrne elementy, takie jak podnóżki i kierownica dopełniają całości.

*/-->

Styl Sport

Ekstrawertyczny i dynamiczny, oto styl Sport. Żółty lakier metalizowany Austin matt przyciąga wzrok. Spoiler silnika wykonany ze stali nierdzewnej uzupełnia kompaktowy i sportowy wygląd.

*/-->

Styl Exclusive

Wybierając styl Exclusive z niebieskim lakierem metalizowanym Imperial przekaz jest jasny. Złote zaciski hamulcowe, ekskluzywny napis i pokrywa zbiornika ze stali nierdzewnej świadczą o najwyższej jakości.

*/-->

Option 719 lakier metaliczny Stardust

Lakier BMW Motorrad Spezial Opcja 719 w kolorze mtalicznym Stardust nadaje maszynie indywidualny i niepowtarzalny połysk. W zależności od natężenia światła, fascynujące efekty są wielokrotnie ujawniane. Wysokiej jakości wygląd dopełnia spojler silnika i pokrywa zbiornika ze stali nierdzewnej.

Sporotwe zacięcie i ergonomia.

R 1250 RS łączy w sobie sportowy charakter ze zdolnościami turystycznymi. Całkowicie zmodyfikowany przód z nowym spojlerem silnika podkreśla dynamiczne ogólne wrażenie. Symetryczny układ bliźniaczych reflektorów nadaje R 1250 RS zrównoważony i nowoczesny wygląd. Geometria kierownicy zapewnia sportową pozycję siedzącą.  

+ Dowiedz się więcej

Dwucylindorwy silnik bokser

1,254
cm3 pojemności skokowej
100
kW (136 KM) przy 7,750 obr/min
143
Nm przy 6,250 obr/min
200
Prędkość max. ponad 200 km/h

Pełna moc przed nami.

Pełna moc przed nami.

BMW ShiftCam to nazwa innowacyjnej technologii zmiennych faz rozrządu. Zwiększenie mocy do 100 kW (136 KM), pojemności do 1254 ccm oraz momentu obrotowego (do 143 Nm) gwarantuje jeszcze większą przyjemność jazdy.  

+ Dowiedz się więcej

Posłuchaj, jak brzmi nowy R 1250 RS

Nowości.

Wyświtlacz TFT wraz z connectivity.

Wyświtlacz TFT wraz z connectivity.

Podłącz smartfon do swojego motocykla przez Bluetooth. 6,5-calowy wyświetlacz TFT pokazuje informacje na temat motocykla i oferuje dodatkowe funkcje, takie jak nawigacja.  

+ Dowiedz się więcej

Najważniejsze informacje o R 1250 RS

Motocykl idealnie dopasowany do Twojego gustu.

W przypadku R 1250 RS dostępna jest szeroka gama oryginalnych akcesoriów BMW Motorrad. Możesz więc skonfigurować swój motocykl zgodnie z własnymi życzeniami.

Dowiedź się więcej

Odzież na Twoje kolejne przygody

Inne motocykle bmw

  • Katalog R 1250 RS
    PDF   |   3.78 MB