*Wyposażenie seryjne standardowe, cena zalecana niewiążąca, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT.
**Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

Od 01.12.2020 pokazany pojazd będzie prawdopodobnie dostarczany z układem hamulcowym innego producenta niż marka Brembo. Może to wpłynąć na wygląd pojazdu.

Od 01.12.2020 pokazany pojazd będzie prawdopodobnie dostarczany z układem hamulcowym innego producenta niż marka Brembo. Może to wpłynąć na wygląd pojazdu.

Kalkulator rat R 1250 RS

WSZYSTKIE MODELE
ZNAJDŹ SWÓJ MOTOCYKL
BMW MOTORRAD.

Oblicz ratę miesięczną, wybierz okres umowy.
Uzyskaj ofertę.

+ Dowiedz się więcej

Nowe BMW R 1250 RS.

Turystyka w sportowym stylu.

Każda trasa zależy od dwóch czynników: czasu i odległości. Innowacyjna technologia BMW ShiftCam zapewnia większy moment obrotowy (143 Nm) i imponującą elastyczność w całym zakresie prędkości obrotowej. Dzięki temu możesz dokonać imponującego sprintu w każdej sytuacji drogowej. Przeprojektowany przód z reflektorem LED  nadaje R 1250 RS świeżego, sportowyego wyglądu. Jedno jest pewne, teraz możesz jeździć szybko i wygodnie.  

DESIGN R 1250 RS

Wybierz swój styl.

Dzięki różnym wariantom i stylom kolorystycznym dobrze prezentujesz się przy każdej prędkości.

Black storm metallic

Z podstawowym lakierem metalicznym Black storm zamienisz dzień w noc. Srebrne elementy, takie jak podnóżki i kierownica dopełniają całości.

Styl Sport

Nadjeżdża ekstrawertyczna i dynamiczna wersja Style Sport. Austin yellow metallic mat jest absolutnym hitem przyciągającym wzrok, szczególnie w kontraście z czarną ramą i czarnymi kołami. Wykonany ze stali nierdzewnej spojler silnikowy i korek wlewu paliwa dopełniają kompaktowego i sportowego wrażenia.

Styl Exclusive

Kolor Imperial blau metallic to emanacja ekskluzywności. Ogólne wrażenie, jakie daje ciemna kolorystyka, jest gwarancją eleganckiego wyglądu. Jego wartość podkreślają: złote zaciski hamulcowe, szara agatowa rama główna i koła, ekskluzywny napis oraz pokrywa zbiornika ze stali nierdzewnej.

Sporotwe zacięcie i ergonomia.

R 1250 RS łączy w sobie sportowy charakter ze zdolnościami turystycznymi. Całkowicie zmodyfikowany przód z nowym spojlerem silnika podkreśla dynamiczne ogólne wrażenie. Symetryczny układ bliźniaczych reflektorów nadaje R 1250 RS zrównoważony i nowoczesny wygląd. Geometria kierownicy zapewnia sportową pozycję siedzącą.  

+ Dowiedz się więcej

Dwucylindorwy silnik bokser

1,254
cm3 pojemności skokowej
100
kW (136 KM) przy 7,750 obr/min
143
Nm przy 6,250 obr/min
200
Prędkość max. ponad 200 km/h

Pełna moc przed nami.

Pełna moc przed nami.

BMW ShiftCam to nazwa innowacyjnej technologii zmiennych faz rozrządu. Zwiększenie mocy do 100 kW (136 KM), pojemności do 1254 ccm oraz momentu obrotowego (do 143 Nm) gwarantuje jeszcze większą przyjemność jazdy.  

+ Dowiedz się więcej

Posłuchaj, jak brzmi nowy R 1250 RS

Zmiana układu hamulcowego

Od 1 grudnia 2020 roku zaprezentowany tutaj pojazd będzie prawdopodobnie dostarczany z układem hamulcowym nie marki Brembo, jak dotychczas, ale innego producenta (być może będzie także inaczej wyglądać).

Nowości.

Wyświtlacz TFT wraz z connectivity.

Wyświtlacz TFT wraz z connectivity.

Podłącz smartfon do swojego motocykla przez Bluetooth. 6,5-calowy wyświetlacz TFT pokazuje informacje na temat motocykla i oferuje dodatkowe funkcje, takie jak nawigacja.  

+ Dowiedz się więcej

Najważniejsze informacje o R 1250 RS

BMW ShiftCam.
R 1250 RS BMW ShiftCam
Style Sport.
R 1250 RS w stylistyce Style Sport i kolorze Austin yellow metallic mat.
Styl Exclusive.
R 1250 RS in a curve
Zawieszenie Dynamic ESA najnowszej generacji.
R 1250 RS Dynamic ESA
Tryby jazdy.
R 1250 RS in a curve
Connectivity.
Zestaw wskaźników TFT
ECALL - inteligentne połączenie alarmowe jako opcjonalne wyposażenie dodatkowe.
R 1250 RS ECALL and fittings
Tłumik sportowy
BMW R 1250 RS ze sportowym tłumikiem

Więcej indywidualności

Motocykl idealnie dopasowany do Twojego gustu.

W przypadku R 1250 RS dostępna jest szeroka gama oryginalnych akcesoriów BMW Motorrad. Możesz więc skonfigurować swój motocykl zgodnie z własnymi życzeniami.

Dowiedź się więcej

Odzież na Twoje kolejne przygody

Inne motocykle bmw

Katalog R 1250 RS
PDF   |   3.78 MB
spinner