Bezpieczeństwo 360°

Bezpieczeństwo wymaga działania - nie słów

Aby rzeczywiście cieszyć się z jazdy, musisz odczuwać beztroskę na motocyklu. W BMW Motorrad zawsze pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które pozwalają skupiać wzrok i umysł na tym, co jest naprawdę ważne: beztroskim i przyjemnym doświadczeniu z jazdy.

Nasza wszechstronna koncepcja Safety360 zapewnia wszystko, czego potrzebują klienci do bezpiecznej jazdy. Obejmuje ona trzy powiązane ze sobą obszary: 

1. Najnowocześniejszą TECHNOLOGIĘ W POJEŹDZIE dla aktywnego bezpieczeństwa w samym pojeździe.

2. Wysoce innowacyjne i funkcjonalne WYPOSAŻENIE MOTOCYKLISTY.

3. Skupienie się na kierowcy i jego bezpieczeństwie pasywnym dzięki wysokiej jakości KURSOM SZKOLENIOWYM DLA KIEROWCÓW na każdym poziomie umiejętności i dla każdego typu terenu.

Bezpieczeństwo 360° to ważny priorytet dla BMW Motorrad – ponieważ w centrum bezpieczeństwa stoi kierowca.

+ Dowiedz się więcej

Technologia w pojeździe

Od widelca teleskopowego w 1937 r. do rozwiązania Connected Ride w epoce cyfrowej: BMW Motorrad ciągle definiuje na nowo standardy bezpieczeństwa w konstrukcji motocykli od 90 lat i będzie to czynić także w nadchodzących latach. Motocykl otrzymuje logo BMW tylko wówczas, gdy spełni nasze normy dotyczące osiągów i bezpieczeństwa w równym zakresie. Równowagę tę zapewnia szereg doskonale zintegrowanych systemów, które gwarantują przyjemne i bezpieczne doświadczenia na drogach.

+ Dowiedz się więcej

Wyposażenie motocyklisty

Wszechstronny asortyment wyposażenia motocyklisty doskonale wspiera bezpieczeństwo pasywne podczas jazdy. Od ponad 40 lat firma BMW Motorrad jest jedynym producentem, który zainwestował wiedzę ekspercką w obszarze konstruowania motocykli w opracowanie wysokiej jakości, bezpiecznej odzieży motocyklowej.

+ Dowiedz się więcej

Koncepcja C.A.R.E.

Koncepcja C.A.R.E.

Przyjemność z jazdy ma swój początek na długo przed wejściem na motocykl. Rozpoczyna się od wyposażenia motocyklisty BMW Motorrad, które spełnia normy C.A.R.E. C.A.R.E. – Concept of Advanced Rider Equipment – koncepcja zaawansowanego wyposażenia motocyklisty stanowi obietnicę BMW Motorrad w zakresie maksymalnego bezpieczeństwa, najnowocześniejszych innowacji, optymalnego dopasowania i komfortu, a także ponadprzeciętnej jakości produktów.

+ Dowiedz się więcej

Szkolenie kierowców

Motocykl jest tylko tak bezpieczny jak jego kierowca.  Dlatego też od 1970 r. oferujemy własne kursy szkoleniowe na najwyższym poziomie. Obecnie BMW Motorrad posiada globalną sieć partnerów i instruktorów, którzy mogą bezpiecznie wprowadzić użytkowników do fascynującego świata motocykli lub przeobrazić bardziej ambitnych kierowców w wysoce wykwalifikowanych motocyklistów.

+ Dowiedz się więcej

Kamienie milowe.

Bezpieczeństwo 360°.

Dowiedz się więcej

Więcej ciekawych historii.

spinner