Stworzony dla metropolii

BMW Definition CE 04 organicznie wtapia się w Twoje życie

Szybko - z jednego do drugiego miejsca. Z pracy do przyjaciół, z kawiarni do centrum. Elastyczny, spontaniczny i w każdej chwili w sieci: Kierowca, smartfon i Definition CE 04. Jego napęd jest całkowicie bezemisyjny, a konstrukcja przemyślana zupełnie od nowa. Z BMW Motorrad Definition CE 04 konsekwentnie kontynuujemy to, co zapoczątkowaliśmy w naszym pierwszym elektrycznym skuterze maxi-scooter BMW C evolution i w samochodzie koncepcyjnym Concept Link: maksymalizacja mobilności i przyjemności z jazdy. Elektryczny i bezemisyjny, podłączony do sieci, stale #PluggedToLife.

Lokomocja w nowej miejskiej estetyce

Lokomocja w nowej miejskiej estetyce

Szybko z punktu A do B, całkowicie elektrycznie: Definition CE 04 porusza się po mieście ze świadomością celu. Zaprojektowany z myślą o szybkich przejazdach tam i z powrotem. Z domu do pracy w barze. Dynamicznie, wydajnie i w 100% bezemisyjnie. Dzięki niskiemu środkowi ciężkości kieruje się nim lekko, bez trudu docierając do każdego punktu w mieście... a potem do jeszcze jednego... i jeszcze jednego.

+ Dowiedz się więcej

Wszystkie wiadomości na temat Definition CE 04 trafiają bezpośrednio na Twoją skrzynkę mailową.

Design na teraz i na przyszłość

Wizja staje się rzeczywistością

Cicho i pewnie przez metropolie: Oto, w jakim celu opracowano Definition CE 04. Nasi projektanci i inżynierowie rozpoczęli pracę od całkowicie czystej kartki papieru. W centrum ich wizji: człowiek oraz  sposób, w jaki będzie się on poruszał po mieście w przyszłości. Mając ten aspekt na uwadze, całkowicie od nowa przemyśleli wzornictwo i funkcjonalność. Kompaktowy akumulator dał im przy tym dużą swobodę. Stanowi on podstawę przejrzystej, dynamicznej sylwetki: Kształt Definition CE 04 jest zdominowany przez duże, spokojne powierzchnie, przerywane ostrymi krawędziami.

+ Dowiedz się więcej

Projekt, który łączy w sobie potrzebę funkcjonalności i czystej estetyki z cyfrową rzeczywistością.

 ”

Alexander Buckan

Head of Vehicle Design BMW Motorrad

Funkcjonalność spotyka design

Funkcje zawarte w definicji CE 04: tak, aby pasował do przyszłych kierowców. Aby każda jazda była przyjemnością. Kanapa będzie się unosiła w powietrzu, może być indywidualnie regulowana poprzez przesuwanie w przód i w tył, tak że nawet wysoki kierowca usiądzie na niej wygodnie. W schowku, który można otworzyć z boku, jest wystarczająco dużo miejsca na torbę lub kask. I oczywiście, to wartości zewnętrzne się liczą. Są dopasowane dzięki malowaniu w kolorze mineral white metallic, elementom w kolorze matowej czerni, taśmom o pomarańczowo-czerwonym gradiencie i aluminiowym kołom przypominającym koła tarczowe. Uderza również wyposażenie kierowcy: Światłowody w parce sprawiają, że kierowca jest doskonale widoczny.

+ Dowiedz się więcej

Światy cyfrowy i analogowy płynnie połączone

Światy cyfrowy i analogowy płynnie połączone

W mieście jest się mobilnym, ale cały czas w sieci - tak też powinno być podczas przejazdu z jednego punktu metropolii do drugiego. Kierowca jest połączony swoim smartfonem z otoczeniem za pośrednictwem Definition CE 04. Przejrzyście zaprojektowany wyświetlacz staje się interfejsem pomiędzy cyfrowym i analogowym środowiskiem życia - pokazuje wszystkie istotne informacje. Model Definition zna przy tym następny cel podróży, nawiguje samodzielnie po idealnej trasie, podczas gdy w tle  leci Twoja ulubiona playlista. Zawsze połączone z siecią życie na drodze toczy się dalej: inteligentne, zintegrowane i całkowicie intuicyjne.

+ Dowiedz się więcej

Wysoce funkcjonalna - ze stylem

Wysoce funkcjonalna - ze stylem

Funkcjonalna, bezpieczna, a przy tym elegancka: Swobodnie skrojona parka wygląda tak samo dobrze podczas jazdy, jak podczas spotkań z przyjaciółmi w miłej atmosferze. Niewidoczne ochraniacze chronią bez przyciągania uwagi, a wytrzymały i oddychający materiał high-tech utrzymuje ciepło i suchość przy wietrze i niesprzyjającej pogodzie. Światłowody w rękawach i kapturze znacznie zwiększają widzialność w ruchu drogowym. Można je włączać za pomocą czujników w rękawach, w tym samym miejscu można zmieniać również kolor. A dzięki indukcyjnej funkcji ładowania w kieszeni, także smartfon ma zawsze wystarczającą moc. Czarne dżinsy jeździeckie, trampki i biały kask typu open-face dopełniają całości.

+ Dowiedz się więcej

Chcieliśmy stworzyć funkcjonalną odzież, której nic nie można zarzucić - która po prostu dobrze wygląda.

 ”

Julia Lein

Head of Design Rider’s Gear & Style BMW Motorrad

More about Urban Mobility at BMW Motorrad

spinner