Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Niewiążąca cena sugerowana przez producenta, zawierająca 23% podatku VAT, bez transportu i opakowania. Ilustracje mogą zawierać opcje wyposażenia i akcesoria dostępne za dodatkową dopłatą. Zastrzega się prawo do pomyłek i zmian.

BMW G 310 R

Rzuć wyzwanie miastu

Budż się z uśmiechem na twarzy. Bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz — w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Wyposażony w zoptymalizowany silnik z Ride by Wire i sprzęgło z funkcją Anti-Hopping pozwala na intuicyjną i zwinną jazdę, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania #NeverStopChallenging.

Najważniejsze cechy zapewniające dynamiczną przyjemność z jazdy

Lekkość i zwinność to siła G 310 R. Jednocylindrowy, czterosuwowy silnik o pojemności 313 cm3 zapewnia nie tylko frajdę w wielkomiejskim zgiełku, ale także gdy na nowo definiujesz granice miasta, gdy szybko zmieniasz zakręty.

+ Dowiedz się więcej
25
kW (34 KM) przy 9250 obr/min
28
Maksymalny moment obrotowy Nm przy 7500 obr/min
313
pojemność w cm3
3.3
zużycie litrów na 100 km na podstawie WMTC
Chłodzony wodą jednocylindrowy czterosuwowy silnik

Zwinny w każdych okolicznościach

Niekonwencjonalny jednocylindrowy silnik ma specjalną konstrukcję: głowica cylindra została obrócona o 180 stopni do tyłu, co przesuwa środek ciężkości pojazdu w kierunku przedniego koła. Dzięki temu G 310 R jest bardziej zwrotny i łatwiejszy w obsłudze. Nowemu, elektronicznemu systemowi gazowemu – Ride by Wire – zawdzięcza stabilną reakcję przepustnicy. A samowzmacniające się sprzęgło poślizgowe sprawia, że zmiana biegów jest dziecinnie prosta. Dodatkowo, dzięki efektywnemu systemowi spalania i powietrza wtórnego, motocykl spełnia wymagające normy Euro 5.

+ Dowiedz się więcej

Wyraźny dźwięk

Purystyczny design

Pokonaj miasto w Twoim stylu

Wszystkie trzy kolory lakieru G 310 R podkreślają energiczny sportowy charakter motocykla. Wybór pozostawiamy Tobie jako wyraz Twojego stylu.

Sport

Na wskroś sportowy: z G 310 R Sport droga staje się Twoim polem gry. Charakterystyczny lakier w kolorze Racing blue metallic podkreśla pragnienie pędu do przodu.

Pasja

Niepowstrzymanie bezkompromisowy: G 310 R Passion stanowi ucieleśnienie czystej pasji. Lakier w kolorze Granite grey metallic odpowiedzialny jest za pełen temperamentu wygląd.

Styl Potrójny Czarny

Wariant lakieru Cosmic black 2 idealnie wyraża dynamiczny charakter Twojego G 310 R.

Sportowe geny

G 310 R nosi DNA BMW S 1000 R. Emanuje lekkością i precyzją oraz dostarcza niezapomnianych wrażeń z jazdy. Niepowtarzalny, wyścigowy wygląd motocykla podkreśla szczególnie Styl Sport. Komora silnika pokryta metalicznym szarym tytanem nadaje G 310 R nowoczesne wykończenie podobnie jak połączenie  z płytami podnóżka i uchwytami pasażera na tylnym siedzeniu.

+ Dowiedz się więcej

Funkcje ergonomiczne i bezpieczeństwa

Ergonomiczna kierownica i elementy sterujące
Widzimy kierownicę i elementy sterujące G 310 R.
Reflektory LED i kierunkowskazy LED w standardzie
Widzimy standardowe reflektory LED i kierunkowskazy G 310 R.
Ergonomiczne siedzisko
Widzimy ergonomiczne siedzenie G 310 R.
Stabilizujący ABS
Widzimy układ hamulcowy G 310 R.
Odlewane aluminiowe felgi
Widzimy aluminiowe odlewane koło G 310 R.
Precyzyjny jednocylindrowy silnik
Widzimy tytanowoszary silnik G 310 R.
Regulowane dźwignie sprzęgła i hamulca
Widzimy regulowaną dźwignię sprzęgła i hamulca w G 310 R.
Wysokiej jakości aluminiowy wahacz
Widzimy wysokiej jakości aluminiowy wahacz i układ wydechowy G 310 R.

3 lata gwarancji

Jedź i jedź i jedź. Dajemy Ci dodatkowy rok.

Teraz wszystkie motocykle objęte są 3-letnią gwarancją.

Wyraź siebie przez G 310 R

Wyraź siebie przez G 310 R

Teraz twoja kolej! Odkryj dedykowane akcesoria do swojego G 310 R, które pomogą Ci osiągnąć jeszcze wyższy poziom. Wybierz jedną z naszych propozycji lub zaprojektuj swój wymarzony motocykl.

+ Dowiedz się więcej

Zachowaj sportowy wygląd i zadbaj o ochronę

spinner