* Wyposażenie seryjne standardowe, zalecana cena producenta, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT.
**Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

BMW R nineT Urban G/S.

Przyciągający wzrok. Mocny. Chłodzony powietrzem.

Ciesz się pewnym siebie uczuciem jazdy na bokserze w wyprostowanej, lecz zrelaksowanej pozycji, w połączeniu z innowacyjną technologią. Wybieraj spośród niezliczonych opcji customizacji według Twoich własnych niepowtarzalnych pomysłów. R nineT Urban G/S to jasna deklaracja: jest hołdem dla początków historii sukcesu G/S BMW Motorrad. Wystarczy jedno spojrzenie i jasnym jest, że R nineT Urban G/S uchwycił terenowego ducha tamtych czasów. Jednocześnie jego osiągi czynią z niego prawdziwego członka dzisiejszej rodziny nineT. Odzwierciedla sposób życia w tamtych czasach: ludzie wiedzieli, dokąd chcą jechać i dokładnie wiedzieli, jak tam się dostaną. Tak samo, jak dzisiaj.

Design R nineT Urban G/S

Źródło inspiracji: niemożliwe do pomylenia.

Design R nineT Urban G/S przyciąga wzrok. Charakterystyczne elementy stylistyczne czynią z niego mocny i solidny motor, który upamiętnia oryginalny design G/S: przód motoru definiuje 19-calowe przednie koło, widelec teleskopowy ze znajomo wyglądającymi miechami, maska lampy przedniej z owiewką oraz podniesiony błotnik. Jego profil charakteryzuje się wyraźnymi poziomymi liniami. Białe elementy korpusu oraz wąskie, nieco dłuższe czerwone siedzenie ożywia ducha legendarnego R 80 G/S z 1980 r. Czarny silnik i rama podkreślają ten efekt. Nowe klasyczne okrągłe instrumenty również pokazują, że Urban G/S należy do rodziny nineT. R nineT Urban G/S również doskonale sobie radzi na każdej nawierzchni, od nieutwardzonych ścieżek po żwirowe drogi. Opcjonalne wzmocnione opony i szprychowe koła, podnóżki Enduro, mocowana śrubami osłona termiczna i stalowa dźwignia hamulca nożnego dodatkowo to potwierdzają, zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym.
+ Dowiedz się więcej

Dwucylindrowy silnik bokser

116
Nm maksymalnego momentu obrotowego przy 6000 obr/min
221
kg masy bez obciążenia, z pełnym zbiornikiem paliwa
1.170
cm3 pojemności skokowej
850
mm wysokości siedzenia
Chłodzony powietrzem/olejem czterosuwowy dwucylindrowy silnik boxer

Technologia dla czystej przyjemności jazdy.

Technologia dla czystej przyjemności jazdy.

R nineT Urban G/S jest wierny przeszłości pod względem wyglądu, ale okazuje równy szacunek teraźniejszości swoją nowoczesną technologią. Jest wyposażony w sprawdzony silnik i instalację elektryczną z BMW R nineT. R nineT Urban G/S również spełnia aktualne wymogi normy EU-4 dzięki swojej najnowocześniejszej technologii. Jego mocny dwucylindrowy silnik w układzie bokser chłodzony powietrzem posiada pojemność 1170 cm3. Dostarcza 81 kW (110 KM) mocy, aby zapewnić bardzo dynamiczne dostarczanie mocy nawet przy małych prędkościach. Wszystko dla lekkiego i nowoczesnego doświadczenia jazdy. Standardowy ABS i opcjonalny układ automatycznej kontroli stabilności ASC zawsze gwarantują Ci bezpieczeństwo, gdy zabierasz moc na drogę lub żwir. I jeszcze jedno estetyczne odniesienie do G/S: podniesiony układ wydechowy wykonany ze szczotkowanej stali nierdzewnej.

+ Dowiedz się więcej

Najważniejsze cechy modelu R nineT Urban G/S

Wyprostowany i zdecydowany.

Wyprostowany i zdecydowany.

Zrównoważony trójkąt ergonomiczny Urban G/S sprawia, że zwinnie i pewnie poruszasz się na drodze: nieco wyższa kierownica, długa powierzchnia siedzenia oraz nieco głębsze i szersze montowane z tyłu podnóżki czynią doświadczenie jazdy bardziej zrelaksowanym i pewniejszym. Standardowa wysokość siedzenia seryjnego wynosi 850 mm. Dzięki opcjonalnemu obniżonemu siedzeniu R nineT Urban G/S zapewnia stabilną pozycję kierowcom niemal dowolnego wzrostu.

Kolejnym akcentem stylistycznym jest siedzenie o wyglądzie skóry. Hydrofobowa powierzchnia, staranne wykonanie z wiernie oddaną fakturą i barwą powierzchni. Niektóre elementy stroju motocyklisty, jak na przykład ciemne jeansy mogą powodować zabarwienie siedzenia. Efekt patynowania zazwyczaj nie schodzi i nie może być uznawany za defekt.

+ Dowiedz się więcej

Duch legendy

Wspomnienie Rajdu Paryż-Dakar dzięki motocyklowi R nineT Urban G/S.

Rajd Paryż-Dakar jest legendarny, podobnie jak ludzie i maszyny, które brały w nim udział. Joy Lewis bada początki tego epickiego pustynnego rajdu w miastach, w których wyścig rozpoczynał się i kończył. Towarzyszą jej: Hubert Auriol, który dwukrotnie zwyciężył w Rajdzie Paryż-Dakar na BMW w latach 80-tych XX wieku; oraz motocykl R nineT Urban G/S, którego design przypomina legendarny model R 80 G/S.  

Dowiedz się więcej

Więcej indywidualności

Praktycznie nieograniczone możliwości indywidualizacji

Praktycznie nieograniczone możliwości indywidualizacji

 

Czy chcesz nadać mu wygląd terenowca czy nutę retro, R nineT Urban G/S wyraża Twój styl życia lepiej niż cokolwiek innego. Więc gdy mowa jest o customizacji, możliwości są właściwie nieograniczone, co potwierdzają niezliczone przygody, których pełna jest historia G/S. R nineT Urban G/S można szybko przerobić na motor jednoosobowy dzięki zdejmowanej ramie pasażera.

Dodatkowa dostępna jest odpowiednio dobrana gama oryginalnych akcesoriów BMW Motorrad oraz ekskluzywnego wyposażenia dodatkowego premium z linii BMW Motorrad Spezial. Mówiąc krótko: Twoja indywidualność jest równie nieograniczona, jak przyjemność z jazdy.   

+ Dowiedz się więcej

BMW Motorrad Spezial.

Wyraź swoją osobowość na drodze.
Bez majstrowania, bez niespodzianek, bez kompromisów. Z usługą BMW Motorrad Spezial uzyskujesz spersonalizowany motocykl, który spełnia najsurowsze normy jakościowe

W usłudze BMW Motorrad Spezial znajdziesz wysokiej jakości wyposażenie opcjonalne o atrakcyjnym wzornictwie, m.in. zestaw frezowanych części Option 719, kolory Spezial, czy wyposażenie poprawiające osiągi z gamy HP Parts.

umiejętności rozwojowe BMW Motorrad oraz skomplikowane procesy produkcyjne połączone z tradycyjnym rzemiosłem pozwalają osiągnąć nowy poziom prestiżu i wyjątkowości.

Dowiedz się więcej

Akcesoria do nowego R nineT Urban G/S

Styl: atrakcyjny, czysty i prosty

Więcej klasycznych modeli

  • Katalog R nineT Urban G/S
    PDF   |   3.45 MB