* Wyposażenie seryjne standardowe, cena zalecana niewiążąca, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT.
**Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Kalkulator rat R nineT Pure

WSZYSTKIE MODELE
ZNAJDŹ SWÓJ MOTOCYKL
BMW MOTORRAD.

Oblicz ratę miesięczną, wybierz okres umowy.
Uzyskaj ofertę.

+ Dowiedz się więcej

BMW R nine T pure.

Czysty. Zredukowany. Chłodzony powietrzem.

R nineT Pure jest doskonałym wyborem dla każdego, kto kocha klasyczne wzornictwo roadsterów i szuka czystego doświadczenia jazdy motocyklem. Jego design czerpie inspirację bezpośrednio z początków motocyklizmu. Jest wspomnieniem epoki lat 70-tych i 80-tych XX w. Ale jego korzenie sięgają głębiej. Nawet pierwszy motocykl firmy BMW był prosty, zredukowany i dynamiczny. Już w 1923 r. sercem całej koncepcji był silnik bokser BMW montowany poprzecznie. Jednocześnie ten motocykl daje Ci wiele opcji personalizacji. Możesz zrealizować swoje marzenia dotyczące motocykla i Twojego stylu życia. Poczujesz to, niezależnie od tego, czy poddajesz go customizacji, czy rozkoszujesz się otwarciem przepustnicy.

Design R nine T Pure

Wybierz swój styl.

Oprócz malowania Catalano grey, w ofercie indywidualizacji BMW Motorrad Spezial są jeszcze dwa rodzaje malowania: Option 719 Black storm metallic / Aurum oraz Option 719 Black storm metallic / Light white.

Catalano grey uni

Czysta przyjemność: Catalano grey podkreśla czysty charakter.

Opt. 719 Black storm metallic / Aurum

Elegancka gra kolorów za sprawą kombinacji głębokiej czerni z lśniącym złotem

Opt. 719 Black storm metallic / Light white

Po podkreśleniu linii lakierem Black storm metallic zbiornik Twojej maszyny w kolorze Light white zyskuje unikatowy wygląd.

Zredukowany do podstaw

Design R nineT Pure przypomina typowego roadstera. Okrągła lampa przednia z chromowanym pierścieniem, lakierowana obudowa i nowy okrągły prędkościomierz decydują o wyglądzie przodu. Proporcje wyznacza trzyczęściowa rama mostkowa wraz z nowym klasycznie wyglądającym widelcem teleskopowym. Elementem nośnym jest silnik bokser montowany poprzecznie, który tylko czeka, by zaryczeć. Stalowy zbiornik i typowy wąski tył dopełniają sylwetki motoru, która jednocześnie jest stylowa i elegancka. Sprawia zwinne i pewne siebie wrażenie. A wszystko to niosą robiące wrażenie odlewane koła z 5 szprychami.
Jednak ten maksymalnie uproszczony design nie ma nic wspólnego z przemijającą nostalgią. R nineT Pure raczej umożliwia pełną customizację motoru: wyposaż go, zmodyfikuj, przeprojektuj – Twój motor, Twój styl. Podstawą tego motoru jest sprawdzona koncepcja i oczywiście tradycyjna jakość BMW Motorrad.
+ Dowiedz się więcej

Dwucylindrowy silnik bokser

116
Nm maksymalnego momentu obrotowego przy 6000 obr/min
219
Masa bez obciążenia, gotowość do jazdy, pełny zbiornik paliwa
1.170
cm3 pojemności skokowej
805
mm wysokości siedzenia
Chłodzony powietrzem/olejem czterosuwowy dwucylindrowy silnik boxer

Sprawdzony silnik bokser montowany poprzecznie dla pełnej indywidualności jazdy.

Sprawdzony silnik bokser montowany poprzecznie dla pełnej indywidualności jazdy.

Silnik i instalacja elektryczna R nineT Pure ekscytowały już fanów motocykli w R nineT. Chłodzony powietrzem/olejem dwucylindrowy silnik twin o mocy 110 KM (81 kW) obiecuje seksowne, pełne życia doświadczenie z jazdy i dotrzymuje tej obietnicy,  typowo dla silnika bokser. Układ wydechowy typu 2 w 1 o typowym dla roadstera wyglądzie podkreśla jego pewny siebie styl pełnym, mocnym brzmieniem. Dzięki będącemu częścią wyposażenia standardowego systemowi ABS i opcjonalnemu ASC można bezpiecznie wyprowadzać całą tę moc na ulicę.

+ Dowiedz się więcej

Najważniejsze informacje o R nine T Pure

Okrągły reflektor z logo BMW.
Okrągły reflektor R nineT Pure
Przedni błotnik
Przedni błotnik R nineT Pure
Klasyczny okrągły prędkościomierz.
Okrągły instrument R nineT Pure
Logo „nineT” na wlocie powietrza.
Napis „nineT” na R nineT Pure
Wahacz jednostronny z odlewanego aluminium.
Wahacz jednostronny z odlewanego aluminium R nineT Pure
Zmienny tył.
Tył R nineT Pure
Nowoczesne tylne światło LED.
Tylne światło LED R nineT Pure
Układ wydechowy typu 2 w 1.
Układ wydechowy 2 w 1 R nineT Pure

Ergonomia: stylowy i pewny siebie.

Ergonomia: stylowy i pewny siebie.

R nineT Pure umożliwia Ci zrealizowanie marzenia o motocyklu custom. W całości według Twoich pomysłów. Stwórz swój motor –  w swoim stylu. Dzięki niskiemu w porównaniu do innych siedzeniu ten motocykl nadaje się dla osób o różnym wzroście. Dodatkowo można jeszcze bardziej obniżyć R nineT Pure w opcji nisko zawieszonej. Na głębokim, wąskim i solidnie tapicerowanym siedzeniu będziesz jechać w najlepszym stylu roadster:  pewnym siebie, niezrównanym i niemożliwym do pomylenia.

+ Dowiedz się więcej
Bezpieczeństwo w pakiecie – dzięki ABS i opcjonalnemu ASC.

R nineT Pure otwiera się na Twoje pomysły. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, całkiem wyraźnie odzwierciedla nasze pomysły: dlatego wyposażyliśmy go standardowo w ABS BMW Motorrad. A opcjonalny układ ASC (automatyczna kontrola stabilności) zapobiega obracaniu się tylnego koła i zapewnia bardziej skuteczne przenoszenie napędu, dla większego aktywnego bezpieczeństwa w ekstremalnych sytuacjach. Można nawet włączyć go podczas jazdy na życzenie.
Warianty siedzenia – dokładnie tak, jak lubisz.

R nineT Pure oferuje trzy następujące możliwości, jak zechcesz:  w standardzie zamontowane jest siedzenie pasażera z ramą pasażera. Jednak można szybko zdemontować siedzenie pasażera, gdy jedziesz w pojedynkę. Umożliwia to nieznaczne zwiększenie przestrzeni do przechowywania pod małą osłoną siedzenia. Możesz też jeździć na R nineT Pure w bardzo sportowy i stylistycznie czysty sposób: bez siedzenia pasażera i bez ramy pasażera.

Więcej indywidualności

Dokładnie tak, jak lubisz.

Wykończ swój R nineT Pure jek chcesz, element po elemencie. Użyj do tego na przykład ekskluzywnych akcesoriów i elementów opcjonalnego wyposażenia premium z serii BMW Motorrad Spezial oraz oryginalnych akcesoriów BMW Motorrad.

Dowiedz się więcej

BMW Motorrad Spezial.

Wyraź swoją osobowość na drodze.
Bez majstrowania, bez niespodzianek, bez kompromisów. Z usługą BMW Motorrad Spezial uzyskujesz spersonalizowany motocykl, który spełnia najsurowsze normy jakościowe

W usłudze BMW Motorrad Spezial znajdziesz wysokiej jakości wyposażenie opcjonalne o atrakcyjnym wzornictwie, m.in. zestaw frezowanych części Option 719, kolory Spezial, czy wyposażenie poprawiające osiągi z gamy HP Parts.

umiejętności rozwojowe BMW Motorrad oraz skomplikowane procesy produkcyjne połączone z tradycyjnym rzemiosłem pozwalają osiągnąć nowy poziom prestiżu i wyjątkowości.

Dowiedz się więcej

Duch sprintu

Duch sprintu

Energetyczna 1/8 mili.

Gdy spotyka się ze sobą międzynarodowy krąg customizerów, chodzi głównie o inspirujące motocykle – i od przyspieszenie od zera do sześćdziesięciu. Wygrywanie jest mniej istotne od ducha sprintu, czystej zabawy, jaką jest ściganie się na odcinku 1/8 mili.

Dowiedz się więcej

Akcesoria do nowego R nineT Pure

Styl: atrakcyjny, czysty i prosty

Inne klasyczne modele

Ciekawe wydarzenia

Festiwal Pure&Crafted 2017.

Nowa lokalizacja, starzy znajomi: po dwóch latach w Postbahnhof w Berlinie następny festiwal Pure&Crafted odbędzie się w historycznej elektrowni Rummelsburg w dniach 26 i 27 sierpnia 2017 r. Biorąc pod uwagę cały industrialny urok tak typowy dla Berlina, historyczne miejsce nad Sprewą jest doskonałą lokalizacją dla dwudniowego festiwalu poświęconego kulturze vintage, muzyce i customowym motocyklom. Po edycji festiwalu Pure&Crafted w 2015 r. nie ma już wątpliwości: muzyka i motocykle po prostu są sobie pisane. Nazwa wyjaśnia wszystko: miłośnicy czystych, prostych gitarowych brzmień bez zbędnych fajerwerków odnajdą to, czego szukają na trzeciej edycji festiwalu, który może pochwalić się międzynarodową listą uznanych wykonawców. Tym razem w niedzielę podczas festiwalu w centrum zainteresowania znajdą się motocykle i nowa klasyka. Celebrowany będzie styl życia motocyklistów dzięki niezliczonym mistrzom customizacji, przejażdżkom motocyklowym i programowi dla dzieci. Jedno jest pewne: w niedzielę również czeka Was mnóstwo muzyki. Brzmi nieźle? Więc udaj się tam!

Do wydarzenia
Katalog R nineT Pure
PDF   |   2.89 MB
spinner