* Wyposażenie seryjne standardowe, cena zalecana niewiążąca, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT.
**Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

NOWE BMW R 1250 R.

Wszechstronny i ekspresyjny jak nigdy wcześniej.

Nowy R 1250 R został zaprojektowany z myślą o bardziej dynamicznym wyglądzie. Nowy silnik typu bokser z maksymalnym momentem obrotowym wynoszącym 143 Nm, zapewnia więcej emocji niż kiedykolwiek wcześniej. Zmienne fazy rozrządu BMW ShiftCam to innowacyjna technologia, która oferuje optymalną wydajność w każdym zakresie prędkości obrotowej silnika. Relaksująca przejażdżka czy sportowa jazda, cały czas doświadczasz czystego dreszczyku emocji.  

DESIGN R 1250 R

Twój roadster, Twój styl.

Nowo zaprojektowane spojlery silnika i pokrywa chłodnicy nadają świeżego wyglądu. Podstawowy kolor R 1250 R jest tak samo ponadczasowy jak roadster: lakier metaliczny Blank storm podkreśla nieskażony wygląd motocykla. Styl HP jest ukierunkowany dla osób z zacięciem sportowym. Czysta elegancja emanuje w stylu Exclusive, a pragnący się wyróżnić korzystają z opcji 719 Stardust metallic. Niezależnie od tego, jaki styl wybierzesz, będziesz cieszyć się każdym kilometrem trasy.

*/-->

Black storm metallic

Z podstawowym lakierem metalicznym Black storm zamienisz dzień w noc. Srebrne elementy, takie jak podnóżki i kierownica dopełniają całości.

*/-->

Styl HP

Bez kompromisów: Styl HP podkreśla dynamicznei sportowe cechy dzięki zestawowi kolorów Light white, racing blue i Racing red. Złote zaciski hamulcowe, a także spoiler silnika, osłony chłodnicy i pokrywy zbiornika paliwa, wykonane ze stali nierdzewnej, zapewniają piękny efekt. Styl HP obejmuje także Core Screen Sport na wyświetlaczu TFT, który dostarcza między innymi informacji o kącie nachylenia.

*/-->

Style Exclusive

Wybierając styl Exclusive z matowym lakierem metalizowanym Polux przekaz jest jasny. Złote zaciski hamulcowe, osłona chłodnicy i pokrywa zbiornika ze stali nierdzewnej świadczą o najwyższej jakości.

*/-->

Option 719 Stardust metallic

Lakier BMW Motorrad Spezial Opcja 719 w kolorze mtalicznym Stardust nadaje maszynie indywidualny i niepowtarzalny połysk. W zależności od natężenia światła, fascynujące efekty są wielokrotnie ujawniane. Wysokiej jakości wygląd dopełnia spojler silnika i pokrywa zbiornika ze stali nierdzewnej.

Dwucylindorwy silnik bokser

1,254
cm3 pojemności skokowej
100
kW (136 KM) przy 7,750 obr/min
143
m przy 6,250 obr/min
18
Pojemność zbiornika paliwa w litrach

Pełna moc przed nami.

BMW ShiftCam to nazwa innowacyjnej technologii zmiennych faz rozrządu. Zwiększenie mocy do 100 kW (136 KM), pojemności do 1254 ccm oraz momentu obrotowego (do 143 Nm) gwarantuje jeszcze większą przyjemność jazdy.   

+ Dowiedz się więcej
dwucylindrowy silnik typu bokser

Posłuchaj jak brzmi R 1250 R

Nowości.

Zawieszenie Dynamic ESA.

Zawieszenie Dynamic ESA.

Dynamic ESA (Electronic Suspension Adjustment) zapewnia bardziej stabilne, a tym samym bezpieczniejsze właściwości jezdne. System automatycznie reguluje amortyzację i napięcie wstępne sprężyn w zależności od warunków jazdy i obciążenia oraz oferuje najwyższy poziom komfortu i przyczepności, nawet w pozycji pochyłej.  

+ Dowiedz się więcej

Najważniejsze informacje o R 1250 R

Motocykl idealnie dopasowany do Twojego gustu.

W przypadku R 1250 R dostępna jest szeroka gama oryginalnych akcesoriów BMW Motorrad. Możesz więc skonfigurować swój motocykl zgodnie z własnymi życzeniami.

Dowiedź się więcej

Odzież na Twoje kolejne przygody

Inne motocykle bmw

  • Katalog R 1250 R
    PDF   |   3.32 MB