*Wyposażenie seryjne standardowe, cena zalecana niewiążąca, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT. **Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

BMW R 1250 RT

Mocny w drodze, zrelaksowany u celu

R 1250 RT to perfekcyjny towarzysz Twojej podróży: jego legendarny silnik BMW ShiftCam Boxer ciągnie tak samo mocno po płaskich drogach wiejskich, jak po krętych górskich przełęczach. Jego nowy przód sprawia, że wygląda bardziej dynamicznie i szczuplej. Z drugiej strony takie funkcje jak bardzo duży wyświetlacz TFT o przekątnej 10,25 cala lub tempomat Active Cruise Control (ACC) zapewniają dodatkowy komfort podczas podróży. Pod koniec dnia patrzysz spokojnie za siebie i już wiesz: Następna trasa jest zawsze najpiękniejsza. 

Wycieczki z wliczonymi atrakcjami

Być w drodze, robić kilometry, spotykać się z ludźmi, zbierać wrażenia, wymieniać się historiami: Każda wycieczka ma swoje główne atrakcje. Dokładnie tak jak R 1250 RT. Jego liczne funkcje pozwalają na komfortową jazdę, jesteś zawsze dobrze przygotowany i możesz się całkowicie skupić na swojej trasie.

+ Dowiedz się więcej
Duży kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 10,25“ w produkcji seryjnej
Na zdjęciu: kokpit R 1250 RT z dużym kolorowym wyświetlaczem TFT w rozmiarze 10,25 cala.
Nowy przód z reflektorem LED
Na zdjęciu: nowy przód R 1250 RT z reflektorem LED.
Pełna moc w każdym zakresie obrotów z BMW ShiftCam
Na zdjęciu: R 1250 RT z regulacją wałka rozrządu BMW ShiftCam.
Niekończąca się energia dzięki Wireless Charging
Na zdjęciu: schowek na smartfona z bezprzewodowym ładowaniem indukcyjnym.
Prosta obsługa za pomocą przycisku Ulubione
Na zdjęciu: cztery najczęściej używane przyciski R 1250 RT.
Nawigacja na ekranie TFT o przekątnej 10,25 cala
Na zdjęciu: R 1250 RT z nawigacją na ekranie TFT o przekątnej 10,25 cala.
Na luzie przed siebie dzięki Active Cruise Control
Na zdjęciu: R 1250 RT z systemem Active Cruise Control.
Nowy, potężny system audio*
Na zdjęciu: R 1250 RT z nowym systemem audio.

Zmiany w systemie audio

Pamiętaj: Niestety w tej chwili możemy zaoferować jedynie przygotowanie motocykla do zamontowania systemu audio. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w konfiguratorze lub u sprzedawcy

Maksymalny przegląd sytuacji

Maksymalny przegląd sytuacji

Więcej przestrzeni, więcej przejrzystości, więcej informacji: Nowy duży ekran TFT o przekątnej 10,25 cala łączy w sobie wszystkie instrumenty R 1250 RT oraz praktyczne funkcje, takie jak nawigacja i łączność. Dzięki trybowi podzielonego ekranu masz do dyspozycji kilka funkcji na raz, na przykład obok aktualnej prędkości obrotowej możesz zobaczyć komputer pokładowy. Kolorowy wyświetlacz zyskuje dodatkową ostrość i kontrast dzięki wytrzymałej, hartowanej i antyrefleksowej osłonie. Twój ekran jest łatwy do odczytania nawet w południowym słońcu, a dzięki zapobiegającej śladom palców powłoce anti-fingerprint ten stan się nie zmienia.

+ Dowiedz się więcej

Bezpiecznie do przodu

Bezpiecznie do przodu

Beztroska przyjemność z jazdy: Nowy tempomat Active Cruise Control (ACC) uruchamiany za pomocą przycisku na kierownicy umożliwia wygodne ustawienie żądanej prędkości i odległości do pojazdu jadącego z przodu. Czujnik radarowy z przodu określa prędkość pojazdu i odległość od pojazdu jadącego z przodu. Jeśli odległość ta zmniejsza się, system automatycznie zmniejsza prędkość i przywraca wybrany dystans. Jeśli odstęp się zwiększy, prędkość ponownie wzrośnie. Dzięki temu możesz się cieszyć każdym kilometrem relaksującej jazdy.

+ Dowiedz się więcej

Każda chwila jest ważna

Wybierz swój kolor

Dynamiczne kształty, imponujący design: R 1250 RT imponuje atletyczną sylwetką, czasem bardziej sportową, czasem bardziej elegancką. Ty decydujesz, który styl najbardziej do Ciebie pasuje.

Styl Elegance

Szlachetny: styl Elegance w kolorach Manhattan metallic z detalami z chromu i obręczami z białego aluminium.

Styl sportowy

Na sportowo w trasie, w kolorze Racingblue metallic: pasy na panelu przednim i osłonach bocznych oraz wysokiej jakości detale, takie jak złote zaciski hamulcowe, nadają mu dynamicznego wykończenia.

Kolor podstawowy Alpine white 3 uni

Lekki i prostolinijny Podstawowy kolor Alpine White podkreśla nowy, jeszcze smuklejszy przód Twojego R 1250 RT, dzięki czemu wygląda on jeszcze bardziej efektownie.

Option 719 Mineral white metallic

Liniowana osłona przednia modelu R 1250 RT w wysokiej jakości wersji „Option 719” Mineral white metallic to wyznacznik jego stylistyki.

Komfort w każdym aspekcie

Komfort w każdym aspekcie

Twój styl i Twoje kolory zostały wybrane: Teraz chodzi o to, aby jeszcze lepiej przygotować R 1250 RT do Twoich wycieczek. Pakiety Dynamic i Comfort oprócz adaptacyjnego doświetlenia na zakrętach i ACC zapewniają funkcje zwiększające komfort, takie jak tryby jazdy Pro, ogrzewanie foteli i Keyless Ride. Oprócz tego dostępne są dalsze rozbudowane dodatki opcjonalne i specjalne akcesoria. Zaprojektuj R 1250 RT po swojemu. Twoja podróż, Twoje przeżycia, Twoja maszyna.

+ Dowiedz się więcej

Dynamika wypisana na twarzy

Dynamika wypisana na twarzy

Kompaktowy i smukły: Przód R 1250 RT jest smukły i otacza reflektor LED. W połączeniu z bardziej zwartym korpusem, tworzy to dynamiczną jednostkę z wyraźną zaletą: jeszcze większym polem widzenia. Nowy deflektor przekonuje opatentowanym przepływem powietrza: Zmniejsza się zasysanie i ruch powietrza w górnej części ciała, dzięki czemu nawet po wielu godzinach jazdy na motocyklu nadal będziesz całkowicie zrelaksowany. Dwuczęściowe skrzydło przedniego koła podkreśla również zwartość, wspiera aerodynamikę i zmniejsza zabrudzenie Ciebie i Twojego motocykla – szczególnie podczas deszczu.  

+ Dowiedz się więcej

Potężny na każdym kilometrze

70
litrów pojemności bagażowej (przy standardowym wyposażeniu)
1254
cm3 pojemności skokowej
143
Nm przy 6250 obr./min
226
kg dodatkowego ładunku (przy standardowej wersji wyposażenia)
Dwucylindrowy czterosuwowy silnik typu bokser chłodzony powietrzem/cieczą

Na pełnych obrotach

Już na pierwszych metrach czujesz moc silnika bokserskiego. Dokądkolwiek prowadzą Twoje drogi: parametry i kultura pracy fascynują w każdym przedziale obrotów. Zapewnia to również zmienna kontrola wałka rozrządu BMW ShiftCam. Jego potężna moc zapewnia Ci dodatkową kontrolę. Wysoka krzywa momentu obrotowego, elastyczność i nieprzerwany ciąg przy mniejszej ilości zmian biegów zapewniają relaksującą jazdę. A dzięki przyzwoitej mocy i wydajności silnika o wysokiej sprawności, Twoja przyjemność z jazdy rośnie z każdym metrem.

+ Dowiedz się więcej

Więcej na temat #RideAndShare

spinner