*Wyposażenie seryjne standardowe, cena zalecana niewiążąca, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT.
**Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

BMW R 1250 RT

Potężna maszyna, dzięki której dotrzesz do celu zrelaksowany

R 1250 RT jest idealnym towarzyszem Twojej wycieczki: jego legendarny silnik BMW ShiftCam Boxer porusza się po krajowych drogach z taką samą siłą, jak po krętych górskich przełęczach. Jego nowy przód sprawia, że wygląda bardziej dynamicznie i smuklejszy. Z drugiej strony istnieje wiele funkcji, takich jak bardzo duży wyświetlacz TFT o przekątnej 10,25 cala lub aktywny tempomat (ACC) — zapewniających dodatkowy komfort podczas podróży. Na koniec dnia usiądziesz zrelaksowany, wiedząc, że następna trasa jest zawsze najlepsza.

Wycieczki z wbudowanymi atrakcjami

Bycie w drodze, pożeranie mil, poznawanie ludzi, nowe doświadczenia, wymiana historii: każda wycieczka ma swoje atrakcje. Podobnie jak R 1250 RT. Jego liczne funkcje pozwalają na komfortową jazdę, zawsze jesteś dobrze przygotowany i możesz całkowicie skupić się na podróży.

Tutaj z kolei przechodzi się bezpośrednio do portalu Connected Support i można tam znaleźć przydatne informacje o aplikacji.

+ Dowiedz się więcej
Duży standardowy kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 10,25 cala
Widzimy kokpit R 1250 RT z dużym kolorowym wyświetlaczem TFT o przekątnej 10,25 cala.
Nowy przód z reflektorami LED
Widzimy nowy przód R 1250 RT z reflektorem LED.
Pełna moc w każdym zakresie prędkości dzięki BMW ShiftCam
Widzimy R 1250 RT ze zmiennym systemem sterowania wałkiem rozrządu BMW ShiftCam.
Nieskończona moc dzięki bezprzewodowemu ładowaniu
Widzimy schowek na smartfon z bezprzewodowym ładowaniem indukcyjnym.
Prosta obsługa za pomocą przycisku ulubionych
Widzimy cztery ulubione przyciski R 1250 RT.
Nawigacja na ekranie TFT 10,25"
Widzimy R 1250 RT z nawigacją na 10,25-calowym ekranie TFT.
Płynna jazda z aktywnym tempomatem
Widzimy R 1250 RT z systemem Active Cruise Control.
Nowy system audio z mocnym dźwiękiem*
Widzimy R 1250 RT z nowym systemem audio.

Zmiany w systemie audio

Uwaga: niestety obecnie oferujemy tylko przygotowanie systemu audio do motocykla. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, odwiedź Konfigurator lub skontaktuj się ze sprzedawcą.

Maksymalna wizja

Maksymalna wizja

Więcej miejsca, większa przejrzystość, lepsza widoczność: nowy, duży ekran TFT o przekątnej 10,25 cala łączy w sobie wszystkie instrumenty modelu R 1250 RT, a także praktyczne funkcje, takie jak nawigacja i łączność. Podzielony ekran zapewnia przegląd kilku funkcji jednocześnie czas, na przykład wyświetlanie komputera pokładowego oprócz aktualnej prędkości.Kolorowy wyświetlacz zapewnia dodatkową ostrość i kontrast dzięki wytrzymałej, hartowanej i nieodblaskowej osłonie szklanej.Twój ekran jest więc czytelny nawet w południowym słońcu a dzięki powłoce zapobiegającej odciskom palców pozostaje taki.

+ Dowiedz się więcej

Bezpieczne dotarcie do miejsc

Bezpieczne dotarcie do miejsc

Beztroska przyjemność z jazdy: nowy system wspomagania jazdy Active Cruise Control (ACC) pozwala wygodnie ustawić żądaną prędkość i odległość od poprzedzającego pojazdu, naciskając przycisk na kierownicy. Czujnik radarowy z przodu określa prędkość pojazdu i odległość od poprzedzającego pojazdu. Jeśli ta odległość zostanie zmniejszona, system automatycznie zmniejszy prędkość i ponownie ustali wybraną odległość. Jeśli odległość zostanie zwiększona, pojazd zwiększy również prędkość. W ten sposób możesz cieszyć się relaksującą podróżą na każdym kilometrze.

+ Dowiedz się więcej

3 lata gwarancji

Jedź i jedź i jedź. Dajemy Ci dodatkowy rok.

Teraz wszystkie motocykle objęte są 3-letnią gwarancją.

Dowiedz się więcej

Liczy się każde mrugnięcie oka

Wybierz swój kolor

Dynamiczne linie, imponujący design: R 1250 RT zachwyca atletyczną formą, czasem sportową, czasem elegancką. Ty decydujesz, jaki styl najbardziej Ci odpowiada.

Style Triple Black

Styl Triple Black w kolorze Black storm metallic 2 szczególnie imponująco podkreśla mocne i dynamiczne linie R 1250 RT.

Style Sport

Popis sportowy w kolorze Racing blue metallic: taśmy na przednich i bocznych panelach oraz wysokiej jakości detale, takie jak złote tłoki hamulcowe, nadają mu dynamicznego wykończenia.

Basic colour Alpine White 3 Jeden

Lekki i liniowy: podstawowy kolor Alpine White podkreśla nowy, jeszcze smuklejszy przód R 1250 RT, czyniąc go jeszcze bardziej efektownym.

Option 719 Mineral White metallic

R 1250 RT w wysokiej jakości metalicznej wersji 719 Mineral White pokazuje swój szlachetny design z prostym przednim panelem.

Komfort w każdym wymiarze

Komfort w każdym wymiarze

Wybrałeś swój styl i kolor: teraz nadszedł czas, aby jeszcze lepiej przygotować R 1250 RT do swoich wycieczek. Oprócz adaptacyjnych reflektorów i ACC pakiety Dynamic i Comfort zapewniają funkcje zwiększające komfort, takie jak tryby jazdy Pro, podgrzewanie foteli i Keyless Ride. Ponadto dostępna jest szeroka gama wyposażenia opcjonalnego i akcesoriów opcjonalnych. Zaprojektuj R 1250 RT tak, jak lubisz. Twoja wycieczka, Twoje doświadczenie, Twoja maszyna.

+ Dowiedz się więcej

Dynamika wypisana na twarzy

Dynamika wypisana na twarzy

Kompaktowy i smukły: przód R 1250 RT jest elegancki i obejmuje reflektory LED. Wraz z bardziej kompaktowym korpusem tworzy to dynamiczną jednostkę z jedną wyraźną zaletą: jeszcze większym polem widzenia. Nowa przednia szyba ma imponujący, opatentowany kanał powietrzny: ssanie do przodu i ruch powietrza w górnej części korpusu są zmniejszone, dzięki czemu możesz kontynuować jazdę w całkowitym odprężeniu nawet po wielu godzinach na rowerze. Dwuczęściowa osłona przedniego koła podkreśla również kompaktowość, wspomaga aerodynamikę i zmniejsza zabrudzenia na Tobie i Twoim rowerze - zwłaszcza podczas deszczu.

+ Dowiedz się więcej

Potężny na każdym kilometrze

70
litrów pojemności magazynowej (z wyposażeniem standardowym)
1,254
pojemność ccm
143
Nm przy 6250 obr/min
226
obciążenie kg (z wyposażeniem standardowym)
Chłodzony powietrzem i cieczą dwucylindrowy czterosuwowy silnik typu bokser box

Zbudowany do zwiedzania

Moc silnika boksera można poczuć już od pierwszych metrów. Bez względu na to, dokąd zaprowadzi Cię Twoja wycieczka: wydajność i płynność fascynują w każdym zakresie prędkości. Zapewnia to również zmienna regulacja wałka rozrządu BMW ShiftCam. Dzięki doskonałemu dostarczaniu mocy zapewnia dodatkową kontrolę. Wysoka krzywa momentu obrotowego, elastyczność i nieodparta moc przy mniejszej liczbie zmian biegów zapewniają relaksującą podróż. A dzięki dużej pojemności skokowej i mocy przy wysokiej wydajności przyjemność z jazdy wzrasta z każdym metrem.

+ Dowiedz się więcej

Więcej o #RideAndShare

Please note that some paintwork variants shown in the video are no longer available for the most recent model range.

+ Dowiedz się więcej
spinner