Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.
Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.
*Wyposażenie seryjne standardowe, cena zalecana niewiążąca, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT.

**Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

BMW R 1250 RT

Mocny w drodze, zrelaksowany u celu

R 1250 RT to perfekcyjny towarzysz Twojej podróży: jego legendarny silnik BMW ShiftCam Boxer ciągnie tak samo mocno po płaskich drogach wiejskich, jak po krętych górskich przełęczach. Jego nowy przód sprawia, że wygląda bardziej dynamicznie i smuklej. Wyposażenie takie jak bardzo duży wyświetlacz TFT o przekątnej 10,25 cala lub tempomat Active Cruise Control (ACC) zapewniają dodatkowy komfort podczas podróży. Pod koniec dnia wiesz: nic nie przebije wspólnych doświadczeń w doskonałym towarzystwie. Zupełnie i całkowicie #RideAndShare

Wycieczki z wbudowanymi atrakcjami

Bycie w drodze, pożeranie mil, poznawanie ludzi, nowe doświadczenia, wymiana historii: każda wycieczka ma swoje atrakcje. Podobnie jak R 1250 RT. Jego liczne funkcje pozwalają na komfortową jazdę, zawsze jesteś dobrze przygotowany i możesz całkowicie skupić się na podróży.

Tutaj z kolei przechodzi się bezpośrednio do portalu Connected Support i można tam znaleźć przydatne informacje o aplikacji.

+ Dowiedz się więcej
Duży standardowy kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 10,25 cala
Widzimy kokpit R 1250 RT z dużym kolorowym wyświetlaczem TFT o przekątnej 10,25 cala.
Nowy przód z reflektorami LED
Widzimy nowy przód R 1250 RT z reflektorem LED.
Pełna moc w każdym zakresie prędkości dzięki BMW ShiftCam
Widzimy R 1250 RT ze zmiennym systemem sterowania wałkiem rozrządu BMW ShiftCam.
Nieskończona moc dzięki bezprzewodowemu ładowaniu
Widzimy schowek na smartfon z bezprzewodowym ładowaniem indukcyjnym.
Prosta obsługa za pomocą przycisku ulubionych
Widzimy cztery ulubione przyciski R 1250 RT.
Nawigacja na ekranie TFT 10,25"
Widzimy R 1250 RT z nawigacją na 10,25-calowym ekranie TFT.
Płynna jazda z aktywnym tempomatem
BMW R 1250 RT z systemem Active Cruise Control.
Nowy system audio z mocnym dźwiękiem
Widzimy R 1250 RT z nowym systemem audio.

Maksymalna wizja

Maksymalna wizja

Więcej miejsca, większa przejrzystość, lepsza widoczność: nowy, duży ekran TFT o przekątnej 10,25 cala łączy w sobie wszystkie instrumenty modelu R 1250 RT, a także praktyczne funkcje, takie jak nawigacja i łączność. Podzielony ekran zapewnia przegląd kilku funkcji jednocześnie czas, na przykład wyświetlanie komputera pokładowego oprócz aktualnej prędkości.Kolorowy wyświetlacz zapewnia dodatkową ostrość i kontrast dzięki wytrzymałej, hartowanej i nieodblaskowej osłonie szklanej.Twój ekran jest więc czytelny nawet w południowym słońcu a dzięki powłoce zapobiegającej odciskom palców pozostaje taki.

+ Dowiedz się więcej

Bezpieczne dotarcie do miejsc

Bezpieczne dotarcie do miejsc

Beztroska przyjemność z jazdy: nowy system wspomagania jazdy Active Cruise Control (ACC) pozwala wygodnie ustawić żądaną prędkość i odległość od poprzedzającego pojazdu, naciskając przycisk na kierownicy. Czujnik radarowy z przodu określa prędkość pojazdu i odległość od poprzedzającego pojazdu. Jeśli ta odległość zostanie zmniejszona, system automatycznie zmniejszy prędkość i ponownie ustali wybraną odległość. Jeśli odległość zostanie zwiększona, pojazd zwiększy również prędkość. W ten sposób możesz cieszyć się relaksującą podróżą na każdym kilometrze.

+ Dowiedz się więcej

3 lata gwarancji

Jedź i jedź i jedź. Dajemy Ci dodatkowy rok.

Teraz wszystkie motocykle objęte są 3-letnią gwarancją.

Dowiedz się więcej

Jedna maszyna, wiele twarzy

Wybierz swój kolor

Dynamiczne linie, imponujący design: R 1250 RT zachwyca atletyczną formą, czasem sportową, czasem elegancką. Ty decydujesz, jaki styl najbardziej Ci odpowiada.

Option 719 Meteoric Dust II metallic

Nad Tobą niebo – pod Tobą R 1250 RT w kolorze Option 719 Meteoric Dust II metallic. Gdyby chodziło o wzornictwo spełniające najwyższe wymagania – byłoby to właśnie to.

Style Triple Black

Styl Triple Black w kolorze Black storm metallic 2 szczególnie imponująco podkreśla mocne i dynamiczne linie R 1250 RT.

Style Sport

Popis sportowy w kolorze Racing blue metallic: taśmy na przednich i bocznych panelach oraz wysokiej jakości detale, takie jak złote tłoki hamulcowe, nadają mu dynamicznego wykończenia.

Alpine White 3

Lekki i prostolinijny: Kolor Alpine white 3 podkreśla nowy, jeszcze smuklejszy przód Twojego R 1250 RT, dzięki czemu wygląda on jeszcze bardziej efektownie.

Komfort w każdym wymiarze

Komfort w każdym wymiarze

Wybrałeś swój styl i kolor: teraz nadszedł czas, aby jeszcze lepiej przygotować R 1250 RT do swoich wycieczek. Oprócz adaptacyjnych reflektorów i ACC pakiety Dynamic i Comfort zapewniają funkcje zwiększające komfort, takie jak tryby jazdy Pro, podgrzewanie foteli i Keyless Ride. Ponadto dostępna jest szeroka gama wyposażenia opcjonalnego i akcesoriów opcjonalnych. Zaprojektuj R 1250 RT tak, jak lubisz. Twoja wycieczka, Twoje doświadczenie, Twoja maszyna.

+ Dowiedz się więcej

Dynamika wypisana na twarzy

Dynamika wypisana na twarzy

Kompaktowy i smukły: przód R 1250 RT jest elegancki i obejmuje reflektory LED. Wraz z bardziej kompaktowym korpusem tworzy to dynamiczną jednostkę z jedną wyraźną zaletą: jeszcze większym polem widzenia. Nowa przednia szyba ma imponujący, opatentowany kanał powietrzny: ssanie do przodu i ruch powietrza w górnej części korpusu są zmniejszone, dzięki czemu możesz kontynuować jazdę w całkowitym odprężeniu nawet po wielu godzinach na rowerze. Dwuczęściowa osłona przedniego koła podkreśla również kompaktowość, wspomaga aerodynamikę i zmniejsza zabrudzenia na Tobie i Twoim rowerze - zwłaszcza podczas deszczu.

+ Dowiedz się więcej

Potężny na każdym kilometrze

70
litrów pojemności magazynowej (z wyposażeniem standardowym)
1,254
pojemność ccm
143
Nm przy 6250 obr/min
226
obciążenie kg (z wyposażeniem standardowym)
Chłodzony powietrzem i cieczą dwucylindrowy czterosuwowy silnik typu bokser box

Zbudowany do zwiedzania

Moc silnika boksera można poczuć już od pierwszych metrów. Bez względu na to, dokąd zaprowadzi Cię Twoja wycieczka: wydajność i płynność fascynują w każdym zakresie prędkości. Zapewnia to również zmienna regulacja wałka rozrządu BMW ShiftCam. Dzięki doskonałemu dostarczaniu mocy zapewnia dodatkową kontrolę. Wysoka krzywa momentu obrotowego, elastyczność i nieodparta moc przy mniejszej liczbie zmian biegów zapewniają relaksującą podróż. A dzięki dużej pojemności skokowej i mocy przy wysokiej wydajności przyjemność z jazdy wzrasta z każdym metrem.

+ Dowiedz się więcej

Więcej o #RideAndShare

Please note that some paintwork variants shown in the video are no longer available for the most recent model range.

+ Dowiedz się więcej
spinner