* Wyposażenie seryjne standardowe, zalecana cena producenta, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT.
**Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Kalkulator rat R nineT Scrambler

WSZYSTKIE MODELE
ZNAJDŹ SWÓJ MOTOCYKL
BMW MOTORRAD.

Oblicz ratę miesięczną, wybierz okres umowy.
Uzyskaj ofertę.

+ Dowiedz się więcej

BMW R nine T Scrambler.

SZCZERY. NIEOKIEŁZNANY. CHŁODZONY POWIETRZEM.

Wyzwól się i pojedź ku wolności, doświadczaj nowych rzeczy i ciesz się powiewem wiatru – z BMW R nineT Scramblerem. Solidny motor o wyglądzie autentycznego scramblera w połączeniu z innowacyjną technologią i znaną jakością BMW Motorrad.

W mieście, na krętych wiejskich drogach czy na plaży: mocny silnik bokser w układzie poprzecznym i wysoko ustawione tłumiki zapewniają solidny moment przyspieszenia i niepowtarzalne brzmienie. Nawet długa jazda w dwie osoby jest przyjemna jak lekka bryza dzięki zrelaksowanej pozycji siedzącej. I w zaledwie kilku krokach możesz nadać swojemu R nineT Scamblerowi indywidualny styl.

Design R nine T Scrambler

Wybierz swój styl.

Twój motocykl, Twój wybór: dostępne są trzy rodzaje malowania modelu R nineT Scrambler. Oprócz malowania Stereo metallic matt, w ofercie indywidualizacji BMW Motorrad Spezial są jeszcze dwa rodzaje malowania: Option 719 Black storm metallic / Aurum oraz Option 719 Black storm metallic / Light white.

Stereo metallic matt

Matowy lakier podkreśla czysty charakter

Opt. 719 Black storm metallic / Aurum

Elegancka gra kolorów za sprawą kombinacji głębokiej czerni z lśniącym złotem

Opt. 719 Black storm metallic / Light white

Po podkreśleniu linii lakierem Black storm metallic zbiornik Twojej maszyny w kolorze Light white zyskuje unikatowy wygląd.

Typowy Scrambler.

R nineT Scrambler przywołuje czasy legendarnych scramblerów i posiada wszystkie sztandarowe cechy tego wyjątkowego typu motocykla: widelec teleskopowy z miechami, widocznie podniesiony układ wydechowy i szerokie 19-calowe przednie koło. Kompaktowy stalowy zbiornik w kolorze Stereo metallic matt podkreśla purystyczny wygląd motocykla.    
Dodatkowo opcjonalne koła szprychowe typu cross-spoke ze wzmocnionymi oponami terenowymi od pierwszego spojrzenia pokazują, że podróż nie musi się skończyć, gdy skończy się droga. Siedzenie w stylu skórzanym oraz prędkościomierz z wyświetlaczem analogowym również przyciągają wzrok. Wysokiej jakości detale, jak okrągły przedni reflektor z symbolem BMW idealnie dopełniają klasycznego wyglądu Heritage.
+ Dowiedz się więcej

Dwucylindrowy silnik bokser

116
Nm maksymalnego momentu obrotowego przy 6000 obr/min
220
kg masy bez obciążenia, z pełnym zbiornikiem paliwa
1.170
cm3 pojemności skokowej
820
mm wysokości siedzenia
Chłodzony powietrzem/olejem czterosuwowy dwucylindrowy silnik boxer

Mocny bokser dla czystej przyjemności z jazdy.

Mocny bokser dla czystej przyjemności z jazdy.

Silnik i instalacja elektryczna to już sprawdzone elementy BMW R nineT. Muskularny chłodzony powietrzem silnik typu bokser ma pojemność 1170 cm3 i 81 kW (110 KM) mocy i daje bardzo dynamiczne doświadczenie jazdy. Natomiast dzięki będącemu częścią wyposażenia standardowego systemowi ABS i opcjonalnemu ASC można bezpiecznie wyprowadzać całą tę moc na ulicę w dowolnym momencie.

+ Dowiedz się więcej

Poznaj brzmienie R nine T Scramblera

Najważniejsze informacje o R nine T Scramblerze

Dbałość o szczegóły.
Okrągły reflektor R nineT Scramblera
Widelec teleskopowy z miechami.
Widelec teleskopowy R nineT Scramblera z miechami
Kompaktowy stalowy zbiornik.
Stalowy zbiornik R nineT Scramblera
Prędkościomierz z wyświetlaczem analogowym.
Prędkościomierz R nineT Scramblera
Podnóżki z dużymi zębami.
Podnóżki R nineT Scramblera
Siedzenie w stylu skóry patentowej.
Siedzenie R nineT Scramblera
Nowoczesne tylne światło LED.
Tylne światło LED R nineT Scramblera
Podniesiony układ wydechowy.
Układ wydechowy R nineT Scramblera

Poczucie wyluzowania na Scamblerze.

Poczucie wyluzowania na Scamblerze.

Zrelaksowana pozycja siedząca jest jedną z głównych cech scramblerów. Nie tylko sprawia wrażenie rozluźnionej, ale również daje uczucie relaksującej jazdy. Nawet długie przejażdżki na najbliższą plażę są czystą przyjemnością dzięki podniesionym w stosunku do R nineT uchwytom kierownicy, nieco zredukowanemu wypełnieniu siedzenia oraz podnóżkom, które są umieszczone nieco niżej i bardziej przesunięte do tyłu.

+ Dowiedz się więcej
Bezpieczeństwo w pakiecie – dzięki ABS i opcjonalnemu ASC.

Typowy Scrambler. Typowy BMW Motorrad. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, niezawodność i jakość, BMW R nineT Scrambler zajmuje czołową pozycję. R nineT Scrambler posiada ABS BMW Motorrad jako wyposażenie standardowe. Opcjonalny układ ASC również zapewnia większe bezpieczeństwo przy przyspieszaniu.
Przeszywane siedzenie w stylu skóry patentowej.

Przeszywane siedzenie w stylu skóry patentowej jest wodoodporne i ma wysokiej jakości wykończenia, w których skupiono się na autentyczności powierzchni i powiązanej z nią estetyce.

Więcej indywidualności

Bez ograniczeń.

Bez ograniczeń.

Nieograniczone możliwości personalizacji: R nineT Scrambler daje wszystkie możliwości potrzebne do zmiany wyglądu, a co za tym idzie i charakteru tego dynamicznego boksera. Dzięki specjalnie dobranej gamie ekskluzywnego wyposażenia i oryginalnych akcesoriów BMW Motorrad możesz fabrycznie dostosować motor, tak aby idealnie pasował do Twoich osobistych preferencji. Ale nawet profesjonalni customizerzy mają prawdziwe pole do popisu: dzięki ogromowi możliwości indywidualizacji, w praktyce nie ma żadnych granic dla modelu R nineT Scrambler. 

+ Dowiedz się więcej

BMW Motorrad Spezial.

Wyraź swoją osobowość na drodze.
Bez majstrowania, bez niespodzianek, bez kompromisów. Z usługą BMW Motorrad Spezial uzyskujesz spersonalizowany motocykl, który spełnia najsurowsze normy jakościowe

W usłudze BMW Motorrad Spezial znajdziesz wysokiej jakości wyposażenie opcjonalne o atrakcyjnym wzornictwie, m.in zestaw frezowanych części Option 719, kolory Spezial, czy wyposażenie poprawiające osiągi z gamy HP Parts.

umiejętności rozwojowe BMW Motorrad oraz skomplikowane procesy produkcyjne połączone z tradycyjnym rzemiosłem pozwalają osiągnąć nowy poziom prestiżu i wyjątkowości.

Dowiedz się więcej

Historie o scramblerach.

Akcesoria do R nine T Scramblera

Poczucie Scramblera do noszenia

Więcej klasycznych modeli

Ciekawe wydarzenia

Festiwal Pure&Crafted 2017.

Nowa lokalizacja, starzy znajomi: po dwóch latach w Postbahnhof w Berlinie następny festiwal Pure&Crafted odbędzie się w historycznej elektrowni Rummelsburg w dniach 26 i 27 sierpnia 2017 r. Biorąc pod uwagę cały industrialny urok tak typowy dla Berlina, historyczne miejsce nad Sprewą jest doskonałą lokalizacją dla dwudniowego festiwalu poświęconego kulturze vintage, muzyce i customowym motocyklom. Po edycji festiwalu Pure&Crafted w 2015 r. nie ma już wątpliwości: muzyka i motocykle po prostu są sobie pisane. Nazwa wyjaśnia wszystko: miłośnicy czystych, prostych gitarowych brzmień bez zbędnych fajerwerków odnajdą to, czego szukają na trzeciej edycji festiwalu, który może pochwalić się międzynarodową listą uznanych wykonawców. Tym razem w niedzielę podczas festiwalu w centrum zainteresowania znajdą się motocykle i nowa klasyka. Celebrowany będzie styl życia motocyklistów dzięki niezliczonym mistrzom customizacji, przejażdżkom motocyklowym i programowi dla dzieci. Jedno jest pewne: w niedzielę również czeka Was mnóstwo muzyki. Brzmi nieźle? Więc udaj się tam!

Do wydarzenia
Katalog R nineT Scrambler
PDF   |   3.09 MB
spinner