„The Future Shack” firmy BMW Motorrad

Odcinek 2: Smart City

Miasto jest naszym placem zabaw. Rozwija się razem z nami i stawia przed nami nowe wyzwania. Nowe przestrzenie, nowe możliwości – wszystko jest w ruchu. W jakim kierunku będzie się rozwijać? Jak wygląda jego przyszłość? Czy będzie tak inteligentne jak nasze telefony, tak cyfrowe jak nasze życie? Twórczyni treści Nicole udała się do Singapuru, aby zgłębić ekscytujący temat „Smart City” i poszukać odpowiedzi w tętniącej życiem, futurystycznej metropolii.

Twórczyni treści

Nicole Bloomgarden

Nicole Bloomgarden

Nicole Bloomgarden to osoba z Nowego Jorku obdarzona wieloma talentami. Jej umysł skupia się na wizji. Jest znana między innymi jako twórczyni treści „Out West Tik Tok Dance Challenge” oraz jako aktorka w Amazon Prime Show „Intentions”. Jako aktywistka chce wspierać czarnoskórych twórców i społeczność LGBTQ+. A w projekcie „The Future Shack” zabiera Cię w podróż ku mobilności jutra. 

+ Dowiedz się więcej

Odcinek 2 „The Future Shack”

Exploring the City

Exploring the City

Nicole i Isaac wspólnie z nami zanurzają się w singapurskim Smart City. A jaki pojazd byłby bardziej odpowiedni do tego przedsięwzięcia niż BMW CE 04? Ta dwójka podróżuje z wykorzystaniem w pełni elektrycznego napędu i odkrywa przyszłość cyfryzacji, połączenia w sieć i ekologii w jednej z najbardziej zaawansowanych metropolii na świecie.  

+ Dowiedz się więcej

Tutaj w Singapurze jest już tyle pojazdów elektrycznych – to naprawdę imponujące

 ”

Nicole Bloomgarden

„The Future Shack”

„The Future Shack” na YouTube

Ten i inne ekscytujące filmy BMW Motorrad znajdziesz na YouTube. Subskrybuj nasz kanał, aby nigdy nie przegapić żadnego odcinka.

Przejdź do YouTube external-link-arrow-slim

Przyszłość to dziś

spinner