„The Future Shack” firmy BMW Motorrad

Przyszłość Twojej mobilności w mieście

Nigdy nie byliśmy bardziej cyfrowi i połączeni w sieć. Ani bardziej mobilni. Możemy i chcemy być wszędzie. Poruszanie się oznacza chęć dotarcia do celu. Tak sprawy mają się dzisiaj. Ale jak będzie wyglądać jutro? Jak bez problemu zintegrować mobilność z naszym życiem w mieście? W jaki sposób pogodzić wymagania środowiska z naszym stylem życia? Jak najlepiej wykorzystać teraźniejszość i jednocześnie zapewnić odpowiednią przyszłość? W projekcie „The Future Shack” poszukujemy odpowiedzi na te pytania. Tutaj opracowujemy nowe koncepcje projektowe dla przyszłości metropolii. Daj się zainspirować.

Twórca treści

Nicole Bloomgarden

Nicole Bloomgarden

Nicole Bloomgarden to osoba z Nowego Jorku obdarzona wieloma talentami. Jej umysł skupia się na wizji. Jest znana między innymi jako twórca treści „Out West Tik Tok Dance Challenge” oraz jako aktorka w Amazon Prime Show „Intentions”. Jako aktywistka chce wspierać czarnoskórych twórców i społeczność LGBTQ+. A w projekcie „The Future Shack” zabiera Cię w podróż ku mobilności jutra.

+ Dowiedz się więcej

Treści uzyskane dzięki „The Future Shack”

Treści uzyskane dzięki „The Future Shack”

Poznaj interesujące tematy, przyszłościowe pomysły i naszą wizję mobilności miejskiej. Spójrz wspólnie z twórcą w przyszłość z Concept CE 02 i Vision AMBY. I odkryj w BMW CE 04 to, co już dziś jest możliwe. Treści „The Future Shack” znajdziesz w serwisie YouTube, a treści twórcy w TikToku oraz na Instagramie.

+ Dowiedz się więcej

Tutaj w Singapurze jest już tyle pojazdów elektrycznych – to naprawdę imponujące

 ”

Nicole Bloomgarden

„The Future Shack”

„The Future Shack” – odcinek 2

„The Future Shack” firmy BMW Motorrad

Odcinek 2: Smart City

Odcinek 2: Smart City

Nicole i Isaac wspólnie z nami zanurzają się w singapurskim Smart City. A jaki pojazd byłby bardziej odpowiedni do tego przedsięwzięcia niż BMW CE 04? Ta dwójka podróżuje z wykorzystaniem w pełni elektrycznego napędu i odkrywa przyszłość cyfryzacji, połączenia w sieć i ekologii w jednej z najbardziej zaawansowanych metropolii na świecie.

+ Dowiedz się więcej

To już na Ciebie czeka

W następnym odcinku oprócz nowych przyszłościowych tematów zaprezentujemy elektryzującą innowację: nowy BMW CE 02. Jeśli zależy Ci na ekologii, przyszłościowej mobilności i dobrze dobranym wzornictwie, nie możesz tego przegapić. Aby być na bieżąco, zasubskrybuj nasz kanał YouTube.To już na Ciebie czeka

„The Future Shack” na YouTube external-link-arrow-slim

Przyszłość to dziś

spinner