„The Future Shack” firmy BMW Motorrad

Przyszłość Twojej mobilności w mieście

Nigdy nie byliśmy bardziej mobilną społecznością. Poruszanie się oznacza chęć dotarcia do celu. Tak sprawy mają się dzisiaj. Ale jak będzie wyglądać jutro? Jak chcemy żyć? W jaki sposób będziemy godzić chęć jak największej mobilności z wymogami środowiskowymi? Jak chcemy kształtować życie w mieście? Jak do tego podchodzimy? W projekcie „The Future Shack” poszukujemy odpowiedzi wspólnie z twórcami treści. Zgodnie z logiką. I z tym, co uważamy za słuszne. Uzyskujemy odpowiedzi, które są zgodne z naszymi wartościami. Tu myślimy o przyszłości zupełnie na nowo. Zainspiruj się.

Twórca treści

Treści uzyskane dzięki „The Future Shack”

Treści uzyskane dzięki „The Future Shack”

Zainspiruj się. Poznaj naszą wizję mobilności w miastach. Dołącz do twórców podczas ich rozważań. Popatrz w przyszłość z Concept CE 02 i Vision AMBY. A w BMW CE 04 odkryj to, co stało się już możliwe. Treści zespołu „The Future Shack” znajdziesz na YouTube, TikToku oraz Instagramie.

+ Dowiedz się więcej

Przyszłość? Uważam, że należy do tych, którzy o niej myślą i widzą, jak nadchodzi.

 ”

Twórca treści „The Future Shack”

Odcinki „The Future Shack”

"The Future Shack" by BMW Motorrad

Odcinek 1: Seamlessness

Odcinek 1: Seamlessness

Omawiamy aspekty mobilności w miastach przyszłości. W odcinku 1: Seamlessness. Znaczy to tyle, co bezproblemowość i może obejmować wiele aspektów, które pojazd ma w przyszłości spełniać: płynną integrację z innymi urządzeniami, Internetem, przestrzenią miejską, całym życiem. Spójrz z nami w przyszłość.

+ Dowiedz się więcej

Próbuję uchwycić to, co jest obecnie ważne i czym będziemy jeździć w przyszłości.

 ”

Twórczyni treści „The Future Shack”

Już wkrótce: Odcinek 2

Również w następnym odcinku spojrzymy w przyszłość miejskiej mobilności. „The Future Shack” poszerzy nasze horyzonty i otworzy nas na zagadnienia jutra. Nie chcesz przegapić kolejnych odcinków? Zasubskrybuj nasz kanał w serwisie YouTube i kliknij dzwonek.

„The Future Shack” na YouTube external-link-arrow-slim

Already the future today

spinner