SKONTAKTUJ SIĘ

KUP BMW F 850 GS LUB F 850 GS ADVENTURE I ODBIERZ 7-DNIOWY WYJAZD NA PÓŁWYSEP IBERYJSKI Z ADVPOLAND

W każdym z nas drzemie poszukiwacz przygód. Z motocyklami BMW Motorrad odnajdziesz go w sobie jeszcze szybciej. Kup BMW F 850 GS lub F 850 GS Adventure i odbierz 7-dniowy wyjazd na Półwysep Iberyjski z ADVPoland.

Gorące powietrze, andaluzyjska fauna i flora, hiszpańskie szlaki - to idealna okazja by poczuć radość, euforię, wiatr we włosach... i poznać istotę BMW Motorrad.

Odwiedź najbliższy salon BMW Motorrad już dziś i przekonaj się, że z motocyklem BMW każda droga może zostać poskromiona.

+ Dowiedz się więcej
Najczęsciej zadawane pytania
 • Organizatorem wyjazdu jest Oficjalny Partner BMW Motorrad – ADVPoland wpisany do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Śląskiego pod numerem 1214. ADVPoland ma ponad 10 lat doświadczenia w organizacji wyjazdów motocyklowych na całym świecie. Więcej informacji na temat ADVPoland znajduje się na stronie https://www.advpoland.pl/

 • Voucher otrzymany przy zakupie motocykla BMW F 850 GS lub F 850 GS Adventure można wykorzystać na dowolny wyjazd do Hiszpanii, który jest w kalendarzu imprez ADVPoland na 2020 rok. Kalendarz imprez ADV Poland można sprawdzić na stronie https://www.advpoland.pl/kalendarz/2020/styczen.html, mailowo kontakt@advpoland.pl lub telefonicznie pod +48 605 601 401.  W ramach zapotrzebowania na dodatkowe wyjazdy ADVPoland będzie uzupełniać kalendarz na swojej stronie.

 • Voucher ważny jest rok od daty zakupu motocykla. Oznacza to że w ciągu 12 miesięcy od daty wydania vouchera należy dokonać rezerwacji wybranego wyjazdu. Po tym terminie, voucher traci ważność.

 • Oczywiście! Każdy uczestnik wyjazdów z ADVPoland otrzymuje ubezpieczenie turystyczne KL + NNW w cenie wyjazdu.

 • Tak, szczegóły przekazania wyjazdu osobie trzeciej można ustalić bezpośrednio z ADVPoland mailowo kontakt@advpoland.pl lub telefonicznie pod numerem +48 605 601 401. Organizator wyłącza możliwość obrotu voucherami na portalach aukcyjnych pod rygorem utraty ważności vouchera.

   

 • Tak, szczegóły oraz opłaty związane z wyjazdem osoby towarzyszącej są możliwe do ustalenia z ADVPoland mailowo kontakt@advpoland.pl lub telefonicznie pod +48 605 601 401.

 • Nie. ADVPoland jako jedyne w Polsce dysponuje własną flotą, najnowszych i najlepiej wyposażonych modeli motocykli BMW, które udostępnia uczestnikom organizowanych wyjazdów. Voucher otrzymany przy zakupie motocykla F 850 GS lub F 850 GS Adventure obejmuje wyjazd wraz z motocyklem wypożyczonym BMW F 850 GS od ADVPoland.

 • Jak najbardziej. ADVPoland dysponuje profesjonalnym, licencjonowanym i ubezpieczonym transportem motocykli dzięki czemu uczestnicy mogą zabrać na wyprawę własne motocykle nie martwiąc się o jego losy podczas transportu. Realizacja szczegółów transportu własnego motocykla wymaga indywidualnych ustaleń mailowo kontakt@advpoland.pl lub telefonicznie pod numerem +48 605 601 401.

 • Podstawowa zasada podczas podróży z ADVPoland to: trasa dobierana jest dla ludzi, a nie ludzie dopasowywani trasy. Wszystkie wyjazdy planowane są tak, aby zapewnić maksimum atrakcji i pozytywnych wrażeń odpowiadających umiejętnościom uczestników. Jesteś mniej zaawansowanym motocyklistą? Zatem pojedziesz z mniej zaawansowaną grupą innym tempem lub inną (co ważne: tak samo atrakcyjną) trasą. Ponadto, na każdym z etapów podróży dostępni są opiekunowie, którzy pomogą w każdym temacie.

 • Tak. Szczegóły wymiany wyjazdu do Hiszpanii na jakikolwiek inny dostępny w kalendarzu imprez ADVPoland, są możliwe do ustalenia bezpośrednio z ADVPoland mailowo kontakt@advpoland.pl lub telefonicznie pod +48 605 601 401.

 • Nie ma możliwości wymiany vouchera na akcesoria lub rabat.

 • Voucher obejmuje 7-dniowy wyjazd organizowany przez ADVPoland. W ramach wyjazdu każdy uczestnik ma zapewnione:

  ·       Wynajem motocykla BMW F 850 GS na czas wyjazdu

  ·       7 noclegów dla jednej osoby w hotelu **** z zakwaterowaniem w pokoju dwuosobowym wraz ze śniadaniami 

  ·       Transfery z lotniska i na lotnisko

  ·       Opłatę klimatyczną w hotelu

  ·       Opiekę specjalisty od motocykli BMW oraz przewodnika 

  ·       Ubezpieczenie turystyczne KL + NNW

 • Voucher nie obejmuje:

  ·       biletu lotniczego (koszt zależny od terminu rezerwacji 100-250 euro)

  ·       dodatkowych noclegów w przypadku wyboru innego lotu niż sugerowany w ofercie wyjazdu

  ·       paliwa na trasie przejazdu (ok. 150 euro)

  ·       posiłków innych niż śniadania

  ·       kaucji zwrotnej w przypadku wypożyczenia motocykla (950 euro rozliczane w dniu wydania z zwrotu motocykla zabezpieczanej gotówką lub przelewem)

              -      ubezpieczenia od rezygnacji z imprezy turystycznej

              -      ubezpieczenie od rezygnacji z biletu lotniczego

              -      ubezpieczenia bagażu

 • Nie, podczas wyjazdu do Hiszpanii wystarczy prawo jazdy wyrobione w Polsce.

spinner