SKONTAKTUJ SIĘ

KUP BMW F 850 GS LUB F 850 GS ADVENTURE I ODBIERZ 7-DNIOWY WYJAZD NA PÓŁWYSEP IBERYJSKI Z ADVPOLAND

W każdym z nas drzemie poszukiwacz przygód. Z motocyklami BMW Motorrad odnajdziesz go w sobie jeszcze szybciej. Kup BMW F 850 GS lub F 850 GS Adventure i odbierz 7-dniowy wyjazd na Półwysep Iberyjski z ADVPoland.

Gorące powietrze, andaluzyjska fauna i flora, hiszpańskie szlaki - to idealna okazja by poczuć radość, euforię, wiatr we włosach... i poznać istotę BMW Motorrad.

Odwiedź najbliższy salon BMW Motorrad już dziś i przekonaj się, że z motocyklem BMW każda droga może zostać poskromiona.

+ Dowiedz się więcej

Najczęsciej zadawane pytania

Kto jest organizatorem wyjazdu?

Organizatorem wyjazdu jest Oficjalny Partner BMW Motorrad – ADVPoland wpisany do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Śląskiego pod numerem 1214. ADVPoland ma ponad 10 lat doświadczenia w organizacji wyjazdów motocyklowych na całym świecie. Więcej informacji na temat ADVPoland znajduje się na stronie https://www.advpoland.pl/

Kiedy i gdzie dokładnie jest wyjazd?

Voucher otrzymany przy zakupie motocykla BMW F 850 GS lub F 850 GS Adventure można wykorzystać na dowolny wyjazd do Hiszpanii, który jest w kalendarzu imprez ADVPoland na 2020 rok. Kalendarz imprez ADV Poland można sprawdzić na stronie https://www.advpoland.pl/kalendarz/2020/styczen.html, mailowo kontakt@advpoland.pl lub telefonicznie pod +48 605 601 401.  W ramach zapotrzebowania na dodatkowe wyjazdy ADVPoland będzie uzupełniać kalendarz na swojej stronie.

Ile czasu mam na wykorzystanie vouchera?

Voucher ważny jest rok od daty zakupu motocykla. Oznacza to że w ciągu 12 miesięcy od daty wydania vouchera należy dokonać rezerwacji wybranego wyjazdu. Po tym terminie, voucher traci ważność.

Czy podczas wyjazdu będę ubezpieczony?

Oczywiście! Każdy uczestnik wyjazdów z ADVPoland otrzymuje ubezpieczenie turystyczne KL + NNW w cenie wyjazdu.

Czy mogę przekazać komuś wycieczkę?

Tak, szczegóły przekazania wyjazdu osobie trzeciej można ustalić bezpośrednio z ADVPoland mailowo kontakt@advpoland.pl lub telefonicznie pod numerem +48 605 601 401. Organizator wyłącza możliwość obrotu voucherami na portalach aukcyjnych pod rygorem utraty ważności vouchera.

 

Czy mogę jechać z osobą towarzyszącą?

Tak, szczegóły oraz opłaty związane z wyjazdem osoby towarzyszącej są możliwe do ustalenia z ADVPoland mailowo kontakt@advpoland.pl lub telefonicznie pod +48 605 601 401.

Czy muszę zabrać swój motocykl?

Nie. ADVPoland jako jedyne w Polsce dysponuje własną flotą, najnowszych i najlepiej wyposażonych modeli motocykli BMW, które udostępnia uczestnikom organizowanych wyjazdów. Voucher otrzymany przy zakupie motocykla F 850 GS lub F 850 GS Adventure obejmuje wyjazd wraz z motocyklem wypożyczonym BMW F 850 GS od ADVPoland.

Czy mogę zabrać swój motocykl?

Jak najbardziej. ADVPoland dysponuje profesjonalnym, licencjonowanym i ubezpieczonym transportem motocykli dzięki czemu uczestnicy mogą zabrać na wyprawę własne motocykle nie martwiąc się o jego losy podczas transportu. Realizacja szczegółów transportu własnego motocykla wymaga indywidualnych ustaleń mailowo kontakt@advpoland.pl lub telefonicznie pod numerem +48 605 601 401.

Jaki poziom umiejętności jazdy motocyklem muszę mieć żeby poradzić sobie podczas wyjazdu?

Podstawowa zasada podczas podróży z ADVPoland to: trasa dobierana jest dla ludzi, a nie ludzie dopasowywani trasy. Wszystkie wyjazdy planowane są tak, aby zapewnić maksimum atrakcji i pozytywnych wrażeń odpowiadających umiejętnościom uczestników. Jesteś mniej zaawansowanym motocyklistą? Zatem pojedziesz z mniej zaawansowaną grupą innym tempem lub inną (co ważne: tak samo atrakcyjną) trasą. Ponadto, na każdym z etapów podróży dostępni są opiekunowie, którzy pomogą w każdym temacie.

Czy mogę wymienić wyjazd do Hiszpanii na inny?

Tak. Szczegóły wymiany wyjazdu do Hiszpanii na jakikolwiek inny dostępny w kalendarzu imprez ADVPoland, są możliwe do ustalenia bezpośrednio z ADVPoland mailowo kontakt@advpoland.pl lub telefonicznie pod +48 605 601 401.

Czy mogę wymienić wycieczkę na akcesoria lub rabat?

Nie ma możliwości wymiany vouchera na akcesoria lub rabat.

Co obejmuje voucher, który otrzymam przy zakupie motocykla BMW F 850 GS lub F 850 GS Adventure?

Voucher obejmuje 7-dniowy wyjazd organizowany przez ADVPoland. W ramach wyjazdu każdy uczestnik ma zapewnione:

·       Wynajem motocykla BMW F 850 GS na czas wyjazdu

·       7 noclegów dla jednej osoby w hotelu **** z zakwaterowaniem w pokoju dwuosobowym wraz ze śniadaniami 

·       Transfery z lotniska i na lotnisko

·       Opłatę klimatyczną w hotelu

·       Opiekę specjalisty od motocykli BMW oraz przewodnika 

·       Ubezpieczenie turystyczne KL + NNW

Czego nie obejmuje voucher?

Voucher nie obejmuje:

·       biletu lotniczego (koszt zależny od terminu rezerwacji 100-250 euro)

·       dodatkowych noclegów w przypadku wyboru innego lotu niż sugerowany w ofercie wyjazdu

·       paliwa na trasie przejazdu (ok. 150 euro)

·       posiłków innych niż śniadania

·       kaucji zwrotnej w przypadku wypożyczenia motocykla (950 euro rozliczane w dniu wydania z zwrotu motocykla zabezpieczanej gotówką lub przelewem)

            -      ubezpieczenia od rezygnacji z imprezy turystycznej

            -      ubezpieczenie od rezygnacji z biletu lotniczego

            -      ubezpieczenia bagażu

Czy muszę mieć międzynarodowe prawo jazdy?

Nie, podczas wyjazdu do Hiszpanii wystarczy prawo jazdy wyrobione w Polsce.

spinner