Customising Inspiration One

Styl i prezencja

Aluminiowe frezowane elementy z kolekcji „2-Tone-Black” zostały zaprojektowane we współpracy ze studiem Roland Sands Design. Ich czarna powierzchnia jest dwukrotnie anodowana. Matowe i błyszczące powierzchnie nadają zarazem interesujący, jak i ekskluzywny wygląd. Przyciemniane owiewki, czarna końcówka tłumika i maleńkie czarne kierunkowskazy diodowe dopełniają ten styl w najmniejszych detalach. 

+ Dowiedz się więcej
Do konfiguratora external-link-arrow-slim
Pokrywa kadłuba silnika 2-Tone-Black

Wysokiej jakości pokrywa kadłuba silnika 2-Tone-Black wykonana z frezowanego aluminium pięknie podkreśla silnik typu bokser.

Pokrywa zbiorniczka wyrównawczego 2-Tone-Black, przód

Aluminiowe pokrywy 2-Tone-Black przednich zbiorniczków wyrównawczych stanowią wyraziste akcenty stylistyczne.

Miniaturowe przednie kierunkowskazy diodowe, czarne

Jaskrawo świecące miniaturowe przednie kierunkowskazy diodowe w czarnym kolorze podkreślą minimalistyczny styl motocykla dzięki ich kompaktowym wymiarom.

Przednie koło 2-Tone-Black 3,00x19"
+ tylne koło 2-Tone-Black 5,00x16"

Wysokiej jakości aluminiowe przednie i tylne koło 2-Tone-Black w dwóch odcieniach czerni z wyrafinowanym kontrastowym frezowaniem prezentuje się ekskluzywnie.

Okrągła końcówka tłumika

Okrągła końcówka tłumika podkreśla dźwięk silnika typu bokser i sprawia, że każda podróż to nie tylko piękne widoki, ale też przyjemne dźwięki.

Pokrywa głowicy cylindra 2-Tone-Black

Wysokiej jakości pokrywy głowic cylindrów 2-Tone-Black wykonane z frezowanego aluminium pięknie podkreślają silnik typu bokser.

Podnóżek kierowcy 2-Tone-Black

Podnóżki kierowcy 2-Tone-Black z aluminium to stylowe rozwiązanie, umożliwiające swobodną i zrelaksowaną jazdę.

Przyciemniana owiewka

Przyciemniana owiewka podkreśla purystyczny styl jazdy.

Customising Inspiration Two

Ekstrawagancja i mocne brzmienie

Lakierowanie w kolorach Option 719 Galaxy Dust metallic / Titan silver 2 metallic sprawia wrażenie ciągłego ruchu. Zależnie od padającego światła słonecznego odcień zmienia się od fioletu do turkusowego. Trzymając mocno wysoką kierownicę z maskowaną szybą w stylu baggera i siedząc na podgrzewanej kanapie Option 719 masz pełen komfort i możesz rozkoszować się krajobrazem i pędem wiatru. Oprócz silnika Big Boxer i chromowanej końcówki tłumika wrażenia dźwiękowe zapewnia nagłośnienie Marshall Gold Series Stage 2 ze 180-watowym wzmacniaczem, które dodaje skrzydeł Twojej fantazji. 

+ Dowiedz się więcej
Do konfiguratora external-link-arrow-slim
Option 719 Galaxy dust metallic/Titan silver 2 metallic

Specjalny lakier w wykończeniu Option 719 Galaxy Dust metallic / Titan silver 2 metallic kontrastuje z ogólnie klasyczną kolorystyką.

Siedzenie Option 719

Czarne siedzenie Option 719, zamontowane na standardowej wysokości, z przeszyciami w kształcie rombów zachwyca szlachetnym wyglądem.

Marshall Gold Series Stage 2

Nagłośnienie Marshall Gold Series Stage 2 uzupełnia seryjny system audio o dwa subwoofery w bocznych kufrach oraz dwa głośniki wbudowane w topcase. Dodatkowo zamontowane są udoskonalone głośniki przednie.

Chromowana okrągła końcówka tłumika

Okrągła końcówka tłumika podkreśla dźwięk silnika typu bokser i sprawia, że każda podróż to nie tylko piękne widoki, ale też przyjemne dźwięki.

Maskowana szyba w stylu bagger

Maskowana szyba łączy pożądany custom-look z umiarkowaną ochroną przed wiatrem i niepogodą.

Customising Inspiration Three

Styl i komfort

Elementy pakietu stylistycznego Option 719 AERO konsekwentnie prowadzą styl Twojego R 18 Transcontinental jeszcze dalej, naśladując opływowe kształty motocykli z lat 20. i 30. ubiegłego wieku. Do tego dochodzi częściowo maskowana szyba Transcontinental i czarna nasadka zamykająca końcówkę tłumika.

Natomiast kierunkowskazy diodowe, adaptacyjne doświetlanie zakrętów, centralny zamek i asystent cofania mówią jasno: czas nie stanął tutaj w miejscu. To raczej historia spotyka się z najnowocześniejszą technologią motocyklową i całym jej komfortem. 

+ Dowiedz się więcej
Do konfiguratora external-link-arrow-slim
Manhattan metallic matt

Lakier Manhattan metallic matt nadaje motocyklowi elegancki, a jednocześnie wyrazisty wygląd.

Pakiet stylistyczny Option 719 Aero

Pakiet frezowanych części Option 719 Aero nawiązuje do wyglądu niezapomnianych maszyn o opływowej linii z lat 30. XX wieku.

Koło Option 719 Aero

Koło Option 719 Aero w kolorze srebrnym nadaje motocyklowi indywidualny charakter.

Czarne przednie kierunkowskazy LED

Kierunkowskazy LED w czarnej metalowej obudowie są prawdziwym produktem high-end, które wyróżniają się swym minimalistycznym designem.

Adaptacyjne doświetlenie zakrętu

Adaptacyjne doświetlenie zakrętu zapewnia znacznie lepsze oświetlenie drogi podczas pokonywania łuków w trakcie jazdy.

Centralny zamek

Centralny zamek dodatkowo blokuje zamki kufrów w momencie zablokowania maszyny.

Asystent cofania

Asystent cofania ułatwia manewrowanie i wyjazd z miejsca postojowego np. na nierównej nawierzchni i przy ograniczonej ilości miejsca.

Twój R 18 Transcontinental, Twoja trasa

Sam wiesz najlepiej, dokąd się wybierasz: skonfiguruj swój R 18 Transcontinental.

Do konfiguratora
spinner