* Wyposażenie seryjne standardowe, cena zalecana niewiążąca, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT. **Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

BMW R 1250 GS

Bezgraniczne pragnienie przygody

Nieokiełznana ciekawość, odwaga do odkrywania czegoś nowego za każdym razem: oto definicja R 1250 GS. Od czterech dekad jest on ikoną - i nadal inspiruje nowymi funkcjami. Nowa konstrukcja oświetlenia LED nadaje mu olśniewający wygląd i zapewnia optymalną widoczność i maksymalną widzialność: Zapewnia to uchylny reflektor LED z adaptacyjnym doświetleniem zakrętów oraz Cruising Light. Dodatkowe funkcje, takie jak ogrzewanie fotela, zapewniają dodatkowy komfort, a dzięki siedmiu trybom jazdy możesz mieć pewność panowania nad maszyną w każdej sytuacji podczas jazdy. Z tym GS Twoje pragnienie odkrywania nie zna granic. Żyjesz ideą #SpiritOfGS.

Przygotowany na każdą okoliczność

Szybkie zmiany zakrętów, strumienie żwiru, niekończące się podróże: Posiadając R 1250 GS, to Ty decydujesz, jak wygląda Twoja przygoda. Ich stale optymalizowana technologia i bogate wyposażenie poprowadzi Cię bezpiecznie, dynamicznie i komfortowo na każdej trasie.

+ Dowiedz się więcej
Seryjny kierunkowskaz LED z opcjonalnym Cruising Light
Na zdjęciu: zbliżenie na wskaźniki LED modelu R 1250 GS.
Podwyższenie kierownicy o 30 mm
Na zdjęciu: R 1250 GS z podwyższeniem kierownicy.
Pakiet Enduro na wyjazdy poza utarte szlaki
R 1250 GS z pakietem Enduro
Komfortowe, podgrzewane siedzenie
Na zdjęciu: kanapa z ogrzewaniem R 1250 GS.
Adaptacyjne doświetlenie zakrętu z uchylnym reflektorem LED
Na zdjęciu: przedni reflektor z technologią LED w modelu R 1250 GS.
Tryb jazdy Pro i tryb ECO
Na zdjęciu: tryby jazdy Pro i ECO.
DTC i ABS Pro w produkcji seryjnej
Na zdjęciu: systemy DTC i ABS Pro w R 1250 GS.
Connectivity z wyświetlaczem TFT i złączem zasilającym USB
Na zdjęciu: kokpit R 1250 GS z dominującym wyświetlaczem TFT.

Właściwy tryb do każdej przygody

Właściwy tryb do każdej przygody

Drogi asfaltowe, mokre nawierzchnie lub nieutwardzone drogi szutrowe: Siedem trybów jazdy R 1250 GS przez cały czas zapewnia optymalną przyczepność i doskonałe prowadzenie. Podczas postoju pojazdu można w menu wybrać indywidualnie do czterech trybów jazdy, które następnie można szybko i wygodnie wybrać podczas jazdy za pomocą przycisku trybu jazdy. Nowa kontrola momentu obrotowego oporu silnika (MSR) zapewnia większą stabilność i łatwą kontrolę nad motocyklem w trybach jazdy Pro, zapobiega ślizganiu się lub wybijaniu tylnego koła. A w nowym standardowym trybie ECO można uzyskać maksymalny zasięg z każdego tankowania.

+ Dowiedz się więcej

Widzieć i być widzianym

Widzieć i być widzianym

Perfekcyjnie doświetlony każdy zakręt: Adaptacyjne doświetlenie zakrętów włącza się automatycznie podczas przechylania pojazdu, zapewniając optymalne oświetlenie łuków w zależności od nachylenia i obciążenia użytkowego, co stanowi istotny plus w zakresie bezpieczeństwa i komfortu. Wielofunkcyjne tylne wskaźniki LED zapewniają atrakcyjny wygląd i jeszcze lepszą widoczność. 

+ Dowiedz się więcej

Mocny napęd, płynna praca

100
kW (136 KM) przy 7750 obr./min
143
Nm maksymalnego momentu obrotowego przy 6250 obr./min
1254
cm3 pojemności skokowej
4.75
litra zużycia paliwa na 100 km wg WMTC

Wydajność, efektywność, kontrola

Zamontowany w R 1250 GS silnik bokser fascynuje od pierwszego wejrzenia. Czujesz jego charakter w każdym przedziale obrotów, ponieważ daje Ci  niesamowite osiągi, a jednocześnie większą kulturę pracy w niskich zakresach obrotów. Układ zmiennego sterowania wałka rozrządu z regulacją BMW ShiftCam zapewnia większy moment obrotowy, oferując w ten sposób lepszą kontrolę w każdej sytuacji.. To znaczy: Większa pojemność skokowa i większa moc przywyższej wydajności, a więc i większa siła – zawsze wtedy, gdy siła ta będzie potrzebna . Mocny uciąg przy mniejszej ilości zmian biegów daje niezależność. Tak poczujeszenergię boksera jeszcze bardziej bezpośrednio.

+ Dowiedz się więcej

Brzmienie pełne charakteru

Kształty Twoich przygód

Przeżycie - GS, styl - cały Ty

Konstrukcja R 1250 GS z charakterystycznym przodem i typową linią GS-Flyline jest niepowtarzalna. A jednak każdy z wariantów kolorystycznych nadaje mu indywidualny charakter – który z nich Ci odpowiada? Skonfiguruj teraz.

Style Triple

Czarny we wszystkich szczegółach: Malowanie w kolorach Blackstorm metallic/black/ agate grey podkreśla błyszczącymi i matowymi sekcjami silny kształt Twojego GS-a.

Lightwhite uni

Podstawowy kolor Lightwhite uni nadaje GSowi jasny wygląd, tworzy idealny kontrast ze srebrną ramą i złotym teleskopowym widelcem.

Styl Rallye

Twój GS w kolorach Lightwhite uni / Racingblue metallic / Racingred prezentuje się jako bezkompromisowy i dynamiczny. Wyraziste taśmy jasno wskazują, dokąd zmierza Twój motocykl.

Edition 40 Years GS

Oto R 1250 GS o legendarnym wyglądzie: Jego uderzający czarno-żółty wzór, poprzez wyjątkowe detale przypomina ikonę, motocykl R 100 GS.

Stwórz swoją własną wersję R 1250 GS

Stwórz swoją własną wersję R 1250 GS

Przygotuj R 1250 GS do swoich przygód za pomocą różnorodnych stylów i dodatków: Opcjonalne dodatki, takie jak pakiet Comfort i Touring z osłonami rąk i bagażnikiem, zapewniają dodatkowy komfort podczas długich wycieczek. Nieważne, czy jesteś na off-roadzie, czy na szosie: tutaj znajdziesz must-haves dla ciebie i Twojego GS-a.

+ Dowiedz się więcej

Pozostałe modele

spinner