Wszystko czego potrzebujesz to znaleść coś, co porusza twoje ciało i twoją duszę: Kultowy motocykl pełen historii, idealnie dopasowany sprzęt i odzież, wiele marzeń i odwagi, by za nimi podążać. Czas na przejażdżkę historią - poznaj nasze modele BMW Herritage.  

+ Dowiedz się więcej

WYBIERZ SWÓJ WŁASNY STYL

TAKA SAMA DUSZA, RÓŹNE CHARAKTERY

NASZ RODZINA R 18 STAŁA SIĘ JESZCZE WIĘKSZA

Ta potężna rodzina jest ostatecznym wyborem dla legendarnych podrózy i silnych charakterów zjednoczonych w #Soulfuel. R 18, R 18 Classic lub nasze nowe R 18 Bagger i R 18 Transcontinental - po prostu zaufaj swojemu instynktowi i wypróbuj je! Obiecujemy, że kiedy znajdziesz ten jedyny motocykl, swoją bratnią duszę, poczujesz to. Więc dlaczego iśc na kompromis?

WIĘCEJ, ZNACZY BAGGER: R18 BAGGER

Najlepiej komponuje się z skórzaną kurtką, silnymi charakterami, długimi drogami i wielkimi marzeniami: poznaj jedynego w swoim rodzaju R 18 Bagger.

Najdoskonalszy tourer: R 18 TRANSCONTINENTAL

Nasz rodzaj długodystansowego związku: Jeśli chodzi o grand touring i jazdę w nieznane, nie ma po prostu lepszego wyboru niż nasz R 18 Transcontinental.

R 18: IKONA

Nieograniczona wolność, potężny silnik i ponadczasowa stylistyka: Twój idealny kompan do wyprawy śladami historii - solidny, bezkompromisowy i posiada moc, której nie można lekceważyć.

R 18 Classic: LEGENDA

Najlepszy Cruiser przystosowany do jazdy turystycznej w historii. Posiada ponadczasowe cechy i nowoczesne elementy: ikoniczny, nostalgiczny, charakterny.

WIĘCEJ, ZNACZY BAGGER: R18 BAGGER

R 18 B

MOCNY CHARAKTER, CZYSTA DUSZA & IKONA STYLU

Najlepiej komponuje się z skórzaną kurtką, silnymi charakterami, długimi drogami i wielkimi marzeniami: poznaj jedynego w swoim rodzaju R 18 Bagger. Nasza wizja? Czasami więcej znaczy więcej! Oto co otrzymasz, gdy połączysz ponadczasowy kultowy design z dużą ilością #Soulfoul i największym bokserem na świecie: potężny motocykl, który zmieni Twoją kolejną podróż w niezapomnianą przygodę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ TEST RIDE

Najdoskonalszy tourer: R 18 TRANSCONTINENTAL

R 18 B

NAJLEPSZY PRZYJACIEL W PODRÓŻY

Nasz rodzaj długodystansowego związku: Jeśli chodzi o grand touring i jazdę w nieznane, nie ma po prostu lepszego wyboru niż nasz R 18 Transcontinental. Duży ekran 10,25 cala, twarde torby bagażowe i górny bagażnik ze zintegrowanym oparciem dla pasażera - nasz największy motocykl jest wyposażony na każdą okazję. Ale czy Ty też? Załóż swój sprzęt i ruszaj w drogę!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ TEST RIDE

Dusza R 18

Dusza R 18

BMW Motorrad R 5 to oryginalne arcydzieło motocyklowe z 1936 roku. Jego rama ze stożkowo rozciągniętych, owalnych rur oraz ikoniczny silnik typu bokser czynią go legendą w historii motocykli BMW. Motocykl pełen historii i z duszą. Czy jesteś gotowy na spotkanie z tą ikoną?

 

+ Dowiedz się więcej

Największy bokser od 1923 r

Największy bokser od 1923 r

Mocny i imponujący silnik bokser jest sercem modelu R 18. Jednocześnie jest najmocniejszym dwucylindrowym silnikiem tego typu, jaki kiedykolwiek zastosowano w seryjnej produkcji motocykli. Poczuj jego wyjątkowy puls i siłę podczas jazdy. Chcesz więcej?

+ Dowiedz się więcej

TWOJA BRATNIA DUSZA W PODRÓŻY

R nineT

Wolność nigdy nie zapowiadała się tak wspaniale: R nineT, R nineT Pure, R nineT Scrambler i R nineT Urban G/S już czekają aby pomóc Ci pozostawić niezatarty ślad, gdzie tylko zechcesz. Cztery różne motocykle, cztery różne charaktery, jedna dusza: czysta, pełna emocji i autentyczna.

R nineT Scrambler: MOCARZ

szorstki, silny i jedyny w swoim rodzaju. Naturalne piękno zapewniające nieograniczoną i niepowtarzalną radość z jazdy.

R nineT: DŻENTELMEN

Pasja, innowacyjność i ponadczasowość. Ponad 90 lat doświadczenia zebrane w jednym motocyklu.

R nineT Pure: PURYSTA

Czyste wzornictwo połączone z silną osobowością - Twoją osobowością. Idealny motocykl, aby pokazać kim jesteś naprawdę.

R nineT Urban G/S: INDYWIDUALISTA

Autentyczny, przyciągający wzrok i tak samo tradycyjny jak innowacyjny. Oryginalny styl z lat 80-tych przeniesiony do nowoczesnego świata.

Ubierz się na motocykl tak jak chcesz

Ubierz się na motocykl tak jak chcesz

Nie ma lepszego uczucia niż jazda na idealnym motocyklu gdy wygląda się na nim doskonale. Kolekcja Heritage Ride & Style to coś więcej niż tylko funkcjonalny sprzęt. To idealne połączenie ponadczasowej mody z ultranowoczesnymi funkcjami, które pozwolą Ci wyrazić swoją osobowość.

+ Dowiedz się więcej

Dodaj to coś

Dodaj to coś

Chcesz mieć motocykl, który jest jedyny w swoim rodzaju na świecie? Opcja 719 oferuje możliwość indywidualizacji motocykla oraz dopasowanie go do Twojego stylu. Zapoznaj się z naszym wyposażeniem specjalnym, takim jak ekskluzywne lakiery i pakiety frezowanych części. Gotowy, aby zdefiniować charakter swojego motocykla?

+ Dowiedz się więcej

#SOULFUEL

Na portalach społecznościowych znajdziesz podobnie myślących ludzi i wiele inspiracji. Motto brzmi: widzieć i być widzianym. Wydajność i wyzwanie –  tutaj pokażesz, co masz i co potrafisz.

+ Dowiedz się więcej

WIĘCEJ NA TEMAT #SOULFUEL

#soulfuel to pełna pasja i ciekawość przez cały czas. Bo następna trasa nigdy nie każe na siebie długo czekać.

+ Dowiedz się więcej
spinner