Jazda testowa

Kiedy połączysz to, co najlepsze ze starych, dobrych czasów z tym, co najlepsze obecnie, powstają motocykle z duszą i gwarancją trwałości. Nasze modele BMW Heritage to nowoczesna technologia opakowana w ponadczasową stylistykę. Dzięki temu Twoje wrażenia z jazdy wzniosą się na zupełnie inny poziom. Podczas gdy motocykle R 18 podbiją drogi największym bokserem na świecie oraz jego budzącą respekt sylwetką, rodzina R NineT sprawi, że nigdy nie będziesz musiał wybierać między osiągami a stylem. Reasumując: Dwie rodziny, sześć różnych charakterów, jedna dusza: dzięki nim możesz w idealny sposób wyrazić siebie na drodze. My jesteśmy gotowi na podróż w czasie. A Ty?

+ Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej external-link-arrow-slim

Wybierz swój własny styl.

KULTOWA, NOSTALICZNA, PEŁNA CHARAKTERU

Rodzina R 18

Potężne motocykle, silne charaktery i największy bokser na świecie od 1923 roku. To właśnie nasza rodzina: R 18 i R 18 Classic. Dwa motocykle wykonane ze stali, pełne charakteru i zbudowane z myślą o trwałości: autentyczne, kultowe i nostalgiczne.

R 18 Classic: LEGENDA

Najlepszy Cruiser przystosowany do jazdy turystycznej w historii. Posiada ponadczasowe cechy i nowoczesne elementy: ikoniczny, nostalgiczny, charakterny.

R 18: IKONA

Nieograniczona wolność, potężny silnik i ponadczasowa stylistyka: Twój idealny kompan do wyprawy śladami historii - solidny, bezkompromisowy i posiada moc, której nie można lekceważyć.

Dusza R 18

Dusza R 18

BMW Motorrad R 5 to oryginalne arcydzieło motocyklowe z 1936 roku. Jego rama ze stożkowo rozciągniętych, owalnych rur oraz ikoniczny silnik typu bokser czynią go legendą w historii motocykli BMW. Motocykl pełen historii i z duszą. Czy jesteś gotowy na spotkanie z tą ikoną?

 

+ Dowiedz się więcej

Największy bokser od 1923 r

Największy bokser od 1923 r

Mocny i imponujący silnik bokser jest sercem modelu R 18. Jednocześnie jest najmocniejszym dwucylindrowym silnikiem tego typu, jaki kiedykolwiek zastosowano w seryjnej produkcji motocykli. Poczuj jego wyjątkowy puls i siłę podczas jazdy. Chcesz więcej?

+ Dowiedz się więcej

TWOJA BRATNIA DUSZA W PODRÓŻY

R nineT

Wolność nigdy nie zapowiadała się tak wspaniale: R nineT, R nineT Pure, R nineT Scrambler i R nineT Urban G/S już czekają aby pomóc Ci pozostawić niezatarty ślad, gdzie tylko zechcesz. Cztery różne motocykle, cztery różne charaktery, jedna dusza: czysta, pełna emocji i autentyczna.

R nineT Scrambler: MOCARZ

szorstki, silny i jedyny w swoim rodzaju. Naturalne piękno zapewniające nieograniczoną i niepowtarzalną radość z jazdy.

R nineT: DŻENTELMEN

Pasja, innowacyjność i ponadczasowość. Ponad 90 lat doświadczenia zebrane w jednym motocyklu.

R nineT Pure: PURYSTA

Czyste wzornictwo połączone z silną osobowością - Twoją osobowością. Idealny motocykl, aby pokazać kim jesteś naprawdę.

R nineT Urban G/S: INDYWIDUALISTA

Autentyczny, przyciągający wzrok i tak samo tradycyjny jak innowacyjny. Oryginalny styl z lat 80-tych przeniesiony do nowoczesnego świata.

Ubierz się na motocykl tak jak chcesz

Ubierz się na motocykl tak jak chcesz

Nie ma lepszego uczucia niż jazda na idealnym motocyklu gdy wygląda się na nim doskonale. Kolekcja Heritage Ride & Style to coś więcej niż tylko funkcjonalny sprzęt. To idealne połączenie ponadczasowej mody z ultranowoczesnymi funkcjami, które pozwolą Ci wyrazić swoją osobowość.

+ Dowiedz się więcej

Dodaj to coś

Dodaj to coś

Chcesz mieć motocykl, który jest jedyny w swoim rodzaju na świecie? Opcja 719 oferuje możliwość indywidualizacji motocykla oraz dopasowanie go do Twojego stylu. Zapoznaj się z naszym wyposażeniem specjalnym, takim jak ekskluzywne lakiery i pakiety frezowanych części. Gotowy, aby zdefiniować charakter swojego motocykla?

+ Dowiedz się więcej

#SOULFUEL

Na portalach społecznościowych znajdziesz podobnie myślących ludzi i wiele inspiracji. Motto brzmi: widzieć i być widzianym. Wydajność i wyzwanie –  tutaj pokażesz, co masz i co potrafisz.

+ Dowiedz się więcej

WIĘCEJ NA TEMAT #SOULFUEL

#soulfuel to pełna pasja i ciekawość przez cały czas. Bo następna trasa nigdy nie każe na siebie długo czekać.

+ Dowiedz się więcej
spinner