Soulfuel

Zarezerwuj jazdę testową

#SOULFUEL

Pokonujesz zakręt za zakrętem, zachwycasz się krajobrazami mając na sobie skórzaną kurtkę, a potężny dźwięk największego boxera pulsuje w Twoich żyłach - cieszysz się każdą chwilą beztroskiej jazdy. To właśnie w tym momencie naprawdę czujesz połączenie historii poprzednich wcieleń boxera z nowoczesną technologią. Wszystko, co musisz zrobić, aby podążać za swoimi marzeniami, to znaleźć coś, co naprawdę Cię poruszy: ikoniczny motocykl pełen duszy. Taki, który jest tak odważny i wyjątkowy jak Ty.

+ Dowiedz się więcej

RÓŻNE CHARAKTERY, JEDNA DUSZA

RODZINA R 18

NASZA NAJBARDZIEJ IKONICZNA RODZINA

R 18 ma najmocniejszych członków rodziny: R 18, R 18 Classic, R 18 Bagger, R 18 Transcontinental i zupełnie nowy R 18 Roctane. Napędzany duszą, zbudowany z największym boxerem i stworzony, aby być ostatecznym wyborem na następną wyprawę, gdziekolwiek zechcesz. Zaufaj swoim instynktom, zjedź i uderzaj w drogę, zakręt po zakręcie, z naszymi uduchowionymi motocyklami.

WIĘCEJ, ZNACZY BAGGER: R18 BAGGER

Najlepiej komponuje się z skórzaną kurtką, silnymi charakterami, długimi drogami i wielkimi marzeniami: poznaj jedynego w swoim rodzaju R 18 Bagger.

Najdoskonalszy tourer: R 18 TRANSCONTINENTAL

Nasz rodzaj długodystansowego związku: Jeśli chodzi o grand touring i jazdę w nieznane, nie ma po prostu lepszego wyboru niż nasz R 18 Transcontinental.

R 18: IKONA

Nieograniczona wolność, potężny silnik i ponadczasowa stylistyka: Twój idealny kompan do wyprawy śladami historii - solidny, bezkompromisowy i posiada moc, której nie można lekceważyć.

R 18 Classic: LEGENDA

Najlepszy Cruiser przystosowany do jazdy turystycznej w historii. Posiada ponadczasowe cechy i nowoczesne elementy: ikoniczny, nostalgiczny, charakterny.

KLASYCZNY, PASJONUJĄCY, AUTENTYCZNY: R NINE T

KLASYCZNY I NOWOCZESNY

Jazda z klasą nigdy nie wyglądała tak dobrze. R nineT, R nineT Pure, R nineT Scrambler oraz R nineT Urban G/S są gotowe do tworzenia niezapomnianych przeżyć, gdziekolwiek jesteś. Cztery charaktery, cztery różne style i jeden cel: znaleźć swoją bratnią duszę na drodze. Równie wyjątkowe jak Ty i zawsze u Twojego boku podczas podróży. Nadszedł czas, aby odjechać w dobrym stylu.

R nineT Scrambler: MOCARZ

szorstki, silny i jedyny w swoim rodzaju. Naturalne piękno zapewniające nieograniczoną i niepowtarzalną radość z jazdy.

R nineT: DŻENTELMEN

Pasja, innowacyjność i ponadczasowość. Ponad 90 lat doświadczenia zebrane w jednym motocyklu.

R nineT Pure: PURYSTA

Czyste wzornictwo połączone z silną osobowością - Twoją osobowością. Idealny motocykl, aby pokazać kim jesteś naprawdę.

R nineT Urban G/S: INDYWIDUALISTA

Autentyczny, przyciągający wzrok i tak samo tradycyjny jak innowacyjny. Oryginalny styl z lat 80-tych przeniesiony do nowoczesnego świata.

NASZA HISTORIA TO TWOJA HISTORIA: 100 LAT BMW MOTORRAD

Historia BMW Motorrad charakteryzuje się ciągłymi wyzwaniami i sukcesami, ale także niepowodzeniami i wytrwałością. Poddanie się nigdy nie wchodzi w grę. Przede wszystkim chodzi o ludzi, którzy dzielą pasję: poszukiwaczy przygód, marzycieli, myślicieli, sportowców, wizjonerów - zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Ludzi, którzy chcą zrewolucjonizować drogi wielkimi pomysłami na dwóch kółkach - to właśnie 100 lat ducha Make Life a Ride.

+ Dowiedz się więcej

EDYCJA STULETNIA R 18

EDYCJA STULETNIA R 18

Naszą pełną wrażeń historię świętujemy nową ikoną: stuletnią edycją BMW R 18. Ograniczony do 1923 sztuk, jest to prawdziwie kolekcjonerski model, który łączy największego boxera z #Soulfuel w najbardziej ekskluzywnej formie i przekazuje uczucie nostalgii.

+ Dowiedz się więcej

EDYCJA STULETNIA R NINET

EDYCJA STULETNIA R NINET

Ikona designu i prawdziwy monument historii: oto stuletnia edycja R nineT. Zamiłowanie do historycznych detali czyni z tej limitowanej edycji przedmiot kolekcjonerski. Wyposażony w wyjątkowe, frezowane części Option 719  jest prawdziwym arcydziełem pełnym historii i #Soulfuel. 

+ Dowiedz się więcej

ODKRYJ WIĘCEJ Z #SOULFUEL

spinner