ZAREZERWUJ JAZDĘ TESTOWĄ

NOWY SILNIK TYPU BOKSER O POJEMNOŚCI 1250 CM3

Rewolucyjny silnik wyposażony w innowacyjną technologię.

Rewolucyjny silnik wyposażony w innowacyjną technologię.

Nowy, dwucylindrowy silnik typu bokser jest prawdziwym arcydziełem inżynieryjnym. Nie tylko dostarcza potężnej mocy ale także, dzięki technologii zmiennych faz rozrządu BMW ShiftCam, pozwala ją z łatwością kontrolować. To dzieło sztuki występuję w pięciu różnych modelach. Zajmij miejsce i obejrzyj wideo, aby dowiedzieć się więcej.

Nowy silnik zapewnia:
●     Więcej mocy
●     Większą precyzję oddawania mocy
●     Większą oszczędność paliwa
●     Ogromny moment obrotowy
●     Lepszą płynność jazdy

+ Dowiedz się więcej

NOWA SERIA SILNIKÓW TYPU BOKSER. <br> KTÓRY PASUJE NAJBARDZIEJ DO CIEBIE?

R 1250 GS

Nowe BMW R 1250 GS to skoncentrowana i imponująca wydajność. Zwiększenie pojemności silnika zapewniło większą moc - 100 kW (136 KM) z 1250 cm3. System zmiennych faz rozrządu BMW ShiftCam zapewnia doskonałe przekazywanie mocy - w zakresie wysokich i niskich prędkości obrotowych silnika. Zarówno w mieście, na autostradzie, jak i oczywiście w terenie: każdy metr zapewnia większą swobodę i zwiększa radość z jazdy. Nowe style i kolory, liczne detale techniczne i ekscytujące możliwości indywidualizacji zintensyfikują charakter nowego BMW R 1250 GS.  

R 1250 GS Adventure

R 1250 GS Adventure

Nowe BMW R 1250 GS Adventure jest stworzone do wyzwań. Nierówne trasy, niesprzyjające warunki i najbardziej odległe miejsca nie stanowią problemu. Zwiększenie pojemności silnika zapewniło większą wydajność - 100 kW (136 KM). System zmiennych faz rozrządu BMW ShiftCam zapewnia doskonałe przekazywanie mocy - w zakresie wysokich i niskich prędkości obrotowych silnika. Niezależnie od tego, jaką przygodę wybierzesz, BMW R 1250 GS Adventure jest gotowe na nią.  

R 1250 R

Nowy R 1250 R został zaprojektowany z myślą o bardziej dynamicznym wyglądzie. Nowy silnik typu bokser z maksymalnym momentem obrotowym wynoszącym 143 Nm, zapewnia więcej emocji niż kiedykolwiek wcześniej. Zmienne fazy rozrządu BMW ShiftCam to innowacyjna technologia, która oferuje optymalną wydajność w każdym zakresie prędkości obrotowej silnika. Relaksująca przejażdżka czy sportowa jazda, cały czas doświadczasz czystego dreszczyku emocji.  

R 1250 RS

Każda trasa składa się z dwóch czynników: czasu i odległości. Innowacyjna technologia BMW ShiftCam zapewnia większy moment obrotowy (143 Nm) i imponującą elastyczność w całym zakresie prędkości obrotowej. Dzięki temu możesz dokonać imponującego sprintu w każdej sytuacji drogowej. Przeprojektowany przód z reflektorem LED nadaje R 1250 RS świeżego, sportowyego wyglądu. Jedno jest pewne, teraz możesz jeździć szybko i wygodnie.  

R 1250 RT

Nowe BMW R 1250 RT zapewnia więcej wolność niż kiedykolwiek wcześniej. System zmiennych faz rozrządu BMW ShiftCam zapewnia doskonałą płynność i komfort jazdy. Nowy dwucylindrowy silnik bokser o pojemnoci 1250 cm3 i mocy 100 kW (136 KM) pozwala bez trudu doświadczyć przyjemności z jazdy. Dodatkowo Twój RT jest wyjątkowy dzięki nowym opcjom indywidualizacji. To Twoja trasa, to Twój motocykl.  

Bądź pierwszy!

Bądź jedną z pierwszych osób, które doświadczą mocy silnika typu bokser o pojemności 1250 cm3, skontaktuj się z nami, aby zarezerwować jazdę testową.

Zarezerwuj jazdę testową

.  

+ Dowiedz się więcej
spinner