Niewiążąca cena sugerowana przez producenta, zawierająca 23% podatku VAT, bez transportu i opakowania. Ilustracje mogą zawierać opcje wyposażenia i akcesoria dostępne za dodatkową dopłatą. Zastrzega się prawo do pomyłek i zmian.

Przygoda BMW F 850 GS

Świat staje się przygodą

Ten motocykl został stworzony z myślą o długich wycieczkach i wymagających terenach. F 850 GS Adventure wszędzie czuje się jak w domu i emanuje tym wyraźnie. Dzięki ulepszonemu wyposażeniu standardowemu, takiemu jak wyświetlacz TFT i BMW Motorrad Connected, port ładowania USB oraz ABS Pro i DTC, ten dwusportowy motocykl jest jeszcze lepiej przygotowany do długich podróży dookoła świata. Doświadcz #SpiritOfGS  z towarzyszem, który pozwoli Ci zaspokoić każdą ciekawość – bez względu na to gdzie chcesz zmierzać.

Najważniejsze informacje dla prawdziwych globtroterów

Gotowy na podróż w nieznane na asfalcie lub w terenie F 850 GS Adventure pokonuje każdą nawierzchnię. Jego nowe standardowe funkcje i bogate wyposażenie opcjonalne dają możliwość indywidualizacji tego GS według własnego uznania.

+ Dowiedz się więcej
Dynamiczny ESA
Widzimy szczegółowo Dynamic ESA.
ABS Pro i DTC teraz w standardzie
Widzimy układ hamulcowy F 850 GS Adventure.
Wielki zbiornik dla wielkich planów
Widzimy zbiornik F 850 GS Adventure.
Rozszerzone tryby jazdy Pro
Widzimy tryby jazdy Pro na wyświetlaczu TFT.
Regulowana szyba turystyczna i port ładowania USB
Widzimy turystyczną przednią szybę i port USB F 850 GS Adventure.
Łączność i kolorowy wyświetlacz zapewnia, że wszystko jest w zasięgu wzroku
Widzimy 6,5-calowy wyświetlacz TFT modelu F 850 GS Adventure.
ECALL, uspokajający towarzysz
Widzimy przełącznik ECALL w F 850 GS Adventure.
Wygodnie w podróży z fotelem Comfort
Widzimy fotel Comfort w F 850 GS Adventure.

Dobre samopoczucie – na każdym kilometrze

Ten GS jest gotowy na każdy teren, który chcesz z nim przejechać. Standardowa listwa ochronna silnika i listwa silnika sprawiają, że jest wytrzymały, nie ograniczając swobody podczas jazdy. Jeśli planujesz dłuższą podróż, po prostu zwiększ przestrzeń do przechowywania za pomocą aluminiowej obudowy i kufra centralnego.

+ Dowiedz się więcej

3 lata gwarancji

Jedź i jedź i jedź. Dajemy Ci dodatkowy rok.

Teraz wszystkie motocykle objęte są 3-letnią gwarancją.

Dowiedz się więcej

Potężny napęd

70
kW (95 KM) maks. moc silnika przy 8250 obr/min
92
Nm maks. moment obrotowy przy 6250 obr/min
853
pojemność w cm3
23
litrowa pojemność zbiornika paliwa
Dwucylindrowy czterosuwowy silnik rzędowy

Moc na każde wyzwanie terenowe

Ten motocykl chce wyjść w świat. Mocny, nowej generacji, silnik dwucylindrowy o mocy 70 kW (95 KM) zapewni Tobie i Twoim marzeniom odkryć właściwy napęd. Nowa koncepcja silnika zachwyci Cię mocnym dźwiękiem, wysoką mocą 70 KW (95 KM) przy 8250 obr./min i płynną pracą – przy umiarkowanym zużyciu paliwa 4,2 l na 100 km (według WMTC). Dzięki momentowi obrotowemu 92 Nm przy 6250 obr./min ten dual-sportowy motocykl ma wystarczającą moc, by sprostać każdemu wyzwaniu terenowemu – gdziekolwiek chcesz go zabrać.

+ Dowiedz się więcej

Potężny dźwięk

Uderzający design, indywidualny styl

Twoja przygoda – Twój styl

Uderzające poszycie boczne i typowy dla GS flyline definiują F 850 GS Adventure. Każdy styl ma swój niepowtarzalny charakter i pokazuje odrobinę Twojej osobowości.

Rallye

Najkrótsze połączenie między uruchomieniem a zabawą. F 850 GS Adventure Rallye w kolorze Kalamata metallic matt 2 z anodowanymi złotem obręczami i złotymi widelcami.

Light white uni

F 850 GS Adventure w kolorze Light white uni gwarantuje olśniewający wygląd. Nieważne, na którym kontynencie podróżujesz.

Triple Black

Black storm metallic 2 podkreśla linie motocykla i doskonale pasuje do żądzy przygód F 850 GS Adventure.

Wyposażony na każde wyzwanie

Wyposażony na każde wyzwanie

Teraz Ty. Zaprojektuj F 850 GS Adventure według własnych upodobań. Mamy propozycję dla prawdziwych globtroterów – i przygotowaliśmy dla Ciebie dwa dodatkowe warianty. Zainspiruj się i spraw, aby F 850 GS Adventure stał się Twoim własnym motocyklem.

+ Dowiedz się więcej

Właściwa odzież na Twoją przygodę

spinner