Dżentelmen

The R nineT Urban G/S 40 years edition

BMW R nine T Urban G/S

Na drodze i w terenie - kultowe BMW R nine T Urban G/S sprawuje się doskonale w każdych warunkach i idealnie nadaje się do samotnych wycieczek, gdzie tylko zechcesz.

Więcej informacji Jazda testowa

Miejski Odkrywca

G310

BMW G 310 GS

Najwyższy czas aby lepiej poznać miejską dżunglę - BMW G 310 GS to idealny towarzysz do codziennych, przejażdzek po okolicy, ciężko zapomieć spędzone z nim chwile.

Więcej informacji Jazda testowa

Wszechstronny

The F 750 GS 40 years edition

BMW F 750 GS

Możesz mieć wszystko - łatwość prowadzenia, smukłą sylwetkę i zoptymalizowaną ergonomię. BMW F 750 GS spełnia wszystkie te wymagania, gdy zależy Ci na przeżyciu wyjatkowych przygód.

Więcej informacji Jazda testowa

Pionier

The F 850 GS 40 years edition

BMW F 850 GS

Podróż w nieznane, gdzie człowiek nie postawił jeszcze swojej stopy - BMW F 850 GS to idealny wybór dla wszystkich, którzy zawsze chcieli wiedzieć, co kryje się za horyzontem.

Więcej informacji Jazda testowa

Zdobywca

The F 850 GS Adventure 40 years edition

BMW F 850 GS Adventure

Na przekór wszystkiemu - doznając najwyższego możliwego komfortu. Wyposażony w turystyczne akcesoria BMW F 850 GS Adventure jest przygotowany na każdą ewentualność podczas Twojej kolejnej podróży.

Więcej informacji Jazda testowa

Legenda

The R 1250 GS 40 years edition

BMW R 1250 GS

Legendy się tworzy, nie rodzi! BMW R 1250 GS jest ikoną od dziesięcioleci, a my doskonale wiemy dlaczego: Znakomity projekt, dodatkowe wyposażenie i bezgraniczny głód przygody.

Więcej informacji Jazda testowa

Odkrywca

The R 1250 GS Adventure 40 years edition

BMW R 1250 GS Adventure

Jaka będzie Twoja następna przygoda? Z BMW R 1250 Adventure żaden cel nie jest zbyt odległy - możesz być tego pewnien dzięki nowemu standardowi jazdy, zapewniającemu komfort jakiego jeszcze nie doznałeś.

Więcej informacji Jazda testowa

Więcej o #SpiritofGS

spinner