Doświadczenie szkoleniowe

Niezapomniane doświadczenia na dwóch kołach

Szukasz niezapomnianych doświadczeń motocyklowych? "„Oficjalni partnerzy BMW Motorrad”" oferują wycieczki i niewiążące jazdy próbne na najlepszych trasach motocyklowych na świecie wraz z wybranymi partnerami. A może chcesz zdobyć większą pewność na swoim motocyklu – podczas jazdy terenowej, na drodze lub na torze wyścigowym? Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy profesjonalistą, nasi partnerzy szkoleniowi oferują odpowiednie sesje szkoleniowe i odpowiednie maszyny na każdym poziomie. Zajmujemy się wszystkim, tak abyś mógł skoncentrować się na szkoleniu, dużej przyjemności z jazdy i niezapomnianych doświadczeniach.

KURSY SZKOLENIOWE

Doskonal swoje umiejętności z najlepszymi.

Ucz się od doświadczonych partnerów szkoleniowych z certyfikowanymi instruktorami BMW Motorrad – zarówno podczas jazdy terenowej, jak i na drogach. Tak samo jak w przypadku naszych motocykli zwracamy uwagę na najwyższą jakość.  

+ Dowiedz się więcej

Szkolenia w warunkach terenowych.

Szkolenia w warunkach terenowych.

Może ścieżki oddalone od dróg są kuszące – lub przygotowujesz się na dużą wycieczkę. Czy dajesz się porwać przygodzie, niezależnie od tego, jak strome i zakurzone są te ścieżki? Jeśli tak, trafiłeś do dobrego miejsca.  

+ Dowiedz się więcej

Szkolenie z bezpieczeństwa.

Szkolenie z bezpieczeństwa.

Przyjemność z jazdy rozpoczyna się od bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo i pewność siebie w ruchu ulicznym, nawet w niebezpiecznych sytuacjach: dzięki praktycznym ćwiczeniom staniesz się doświadczonym motocyklistą. 

+ Dowiedz się więcej

Szkolenia z wyścigów.

Szkolenia z wyścigów.

Chcesz na nowo określić swoje ograniczenia i żyć swoją pasją do sportów motorowych? Instruktorzy pokazują, jak najlepiej pokonywać okrążenia na torze wyścigowym.

+ Dowiedz się więcej

Oficjalny partner BMW Motorrad

Ucz się od najlepszych. Z najnowszymi modelami.

Z oficjalnymi partnerami BMW Motorrad znajdujesz się w dobrych rękach. Wynika to z faktu, iż wszyscy partnerzy w obszarze szkoleń posiadają certyfikowanego instruktora, który ukończył kurs szkoleniowy w International Instructor Academy (IIA) BMW Motorrad.

Przewodnicy pracujący u naszych partnerów z sektora podróży także są certyfikowani; ukończyli oni kurs szkoleniowy International Tourguide Academy (ITA).

+ Dowiedz się więcej

Podróże i jazdy próbne

Dzięki ofercie naszych partnerów możesz doświadczać przygód motocyklowych na całym świecie. Na własnym motorze, na wypożyczonej maszynie lub w ramach profesjonalnie zorganizowanych wycieczek do najpiękniejszych miejsc na ziemi.  

+ Dowiedz się więcej

Podróże.

Podróże.

Marzysz o wycieczce na dwóch kołach. Na jednej z najpiękniejszych tras na świecie. Z motocyklami BMW wybrani partnerzy oferują najlepsze podróże pełne przygód lub relaksujące wycieczki po całym świecie. Niezapomniane doświadczenia, łącznie z najnowszymi motocyklami BMW i serwisem premium.

+ Dowiedz się więcej

Jazda próbna

Jazda próbna

Najnowsze modele BMW Motorrad są gotowe, by wyjechać na najbardziej atrakcyjne trasy w Alpach i oczekują w garażach naszych partnerów. 

+ Dowiedz się więcej

Więcej ciekawych historii.

spinner