BMW Motorrad Definition CE 04 to odzwierciedlenie naszej wizji mobilności w mieście. I to jeszcze jakiej! Nowoczesna stylistyka wyznacza standardy i umożliwia korzystanie z funkcji cyfrowych za pośrednictwem smartfona. Harmonijna interakcja między pojazdem, kierowcą a jego środowiskiem odgrywa w Definition CE 04 główną rolę. Za to emisje nie odgrywają już żadnej roli – Definition CE 04 jest zasilany elektrycznie. To czysta radość z bezemisyjnej jazdy w aglomeracjach miejskich.

+ Dowiedz się więcej

Naszą wizją było stworzenie nowoczesnego, nowatorskiego pojazdu, który doskonale komponuje się z miejskim otoczeniem.

 ”

Edgar Heinrich

Head of BMW Motorrad Design

Nasza definicja jutra

Nasza definicja jutra

Jak w przyszłości chcemy przedostawać się z punktu A do punktu B? Jak chcemy dojeżdżać z domu do pracy? Dla nas odpowiedź jest prosta: dokładnie w ten sposób. BMW Motorrad Definition CE 04 to połączenie harmonijnej, inteligentnej mobilności z pionierskim designem i czystą przyjemnością z jazdy.

+ Dowiedz się więcej

Strój uszyty na miarę Twoich potrzeb

Odzież dla kierowców Definition CE 04 jest tak samo nowatorska, jak sam pojazd. Kurtka wyposażona jest w protektory zapewniając wysoce funkcjonalną ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Dodatkowe elementy świetlne zapewniają lepszą widoczność i bezpieczeństwo kierowcy. Indukcyjny panel ładowania zapewnia wystarczającą moc do codziennej cyfrowej komunikacji.

+ Dowiedz się więcej

Zgodnie z mottem „Plugged to life” możesz łączyć świat analogowy z cyfrowym... funkcja ta wykorzystywana jest teraz nawet w odzieży, aby zapewnić Ci jeszcze większą wygodę.

 ”

Edgar Heinrich

Szef działu projektowania BMW Motorrad

Więcej o Urban Mobility

spinner