Dzięki BMW Motorrad Definition CE 04 urzeczywistniliśmy naszą wizję mobilności w mieście. I co to za wizja. Progresywny design nie tylko wyznacza standardy, ale także wysyła sygnały, na przykład do Twojego smartfona. Spójna sieć między kierowcą, pojazdem i środowiskiem odgrywa kluczową rolę w definicji CE 04. Emisje jednak nie. Zasilana elektrycznie definicja CE 04 w ogóle nie generuje żadnego. Czysty interes, obiecujący niezakłóconą przyjemność z jazdy po ulicach wielkiego miasta i obok drapaczy chmur.

+ Dowiedz się więcej

Naszą wizją było stworzenie nowoczesnego, postępowego pojazdu, który idealnie pasuje do miejskiego życia.

 ”

Edgar Heinrich

Szef działu projektowania BMW Motorrad

Nasza definicja jutra

Nasza definicja jutra

Jak chcemy przejść z punktu A do punktu B w przyszłości? Jak będziemy dojeżdżać do pracy iz powrotem? Jeśli nas pytasz, to tak. BMW Motorrad Definition CE 04 pokazuje, jak inteligentna mobilność może iść w parze z futurystycznym designem i niezmąconą przyjemnością z jazdy.

+ Dowiedz się więcej

Stworzone, aby spełnić Twoje wymagania

Odzież dla Definition CE 04 jest tak samo futurystyczna jak sam pojazd. Parka posiada ukryte protektory i wysoce funkcjonalną ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Dodatkowe paski świetlne zapewniają znacznie lepszą widoczność i bezpieczeństwo Funkcja ładowania indukcyjnego oznacza, że zawsze będziesz mieć wystarczającą moc do cyfrowych codziennych czynności.

+ Dowiedz się więcej

Podłączony do życia oznacza, że możesz bezproblemowo kontynuować cyfrowe życie w dowolnym miejscu… nawet jeśli chodzi o ubrania, dzięki czemu wszystko jest wygodniejsze.

 ”

Edgar Heinrich

Szef działu projektowania BMW Motorrad

Dowiedz się więcej o mobilności w mieście

spinner