XRIDE GTX

XRIDE GTX

Przyjemność z jazdy w sportowy sposób przy jednoczesnym zachowaniu komfortu na długich dystansach jest tym, co charakteryzuje kurtkę XRIDE.

+ Dowiedz się więcej

RALLYE GTX

RALLYE GTX

Mieszanka materiałów zapewnia optymalną ochronę, wygodne dopasowanie i swobodę ruchów. Niektóre z nich są wodoodporne, inne oddychające, a rozciągliwość można znaleźć we wszystkich właściwych miejscach. Najważniejsze elementy kolekcji #RideAndShare obejmują kask System 7 Carbon Evo, kurtkę i spodnie Aravis Air oraz wodoodporne spodnie Gerlos.

+ Dowiedz się więcej

GS RALLYE AIR

Kurtka GS Rallye AIR w szczególności nadaje się do podróżowania przy bardzo wysokich temperaturach. Ekstremalnie odporny na ścieranie i przepuszczający powietrze materiał poliamidowy zapewnia optymalną wentylację i razem z kilkoma ochraniaczami NP3 gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Nowoczesny wygląd uzupełniają liczne możliwości przechowywania osobistych przedmiotów oraz kieszeń na TrinkPak Hydra z tyłu.

+ Dowiedz się więcej
Dowiedz się wiecej external-link-arrow-slim

Kolekcja NAMIB

Kolekcja NAMIB

Serca fanów Enduro biją szybciej.

Trójwarstwowy materiał zewnętrzny GORE-TEX,wodoszczelność, liczne opcje wentylacji zapewniają optymalny klimat. Ochraniacze pleców i stawów NP3 oraz dużo opcji przechowywania, sprawiają, że ta kurtka jest idealnym towarzyszem każdej przygody.

+ Dowiedz się więcej

KARAKUM

KARAKUM

#SpiritOfGS

To prawdziwy must-have, jeśli chodzi o funkcjonalną odzież. Trzyczęściowa kurtka GS Karakum GORE-TEX w nowej kolorystyce. Oferuje maksymalny sportowy charakter, i zapewnia gotowość na każdą okazję

+ Dowiedz się więcej
Kolekcja Motorrad 2024

Przyjemność z jazdy bez ograniczeń

Skontaktuj się z dealerem w Twojej okolicy i już teraz skompletuj unikalny zestaw.

Znajdź dealera
spinner