Jeansowa kurtka RoadCrafted, damska
Siedząca blondynka prezentuje jeansową kurtkę RoadCrafted dla kobiet.
Jeansowa kurtka RoadCrafted, męska
Zdjęcie skupia się na męskiej jeansowej kurtce RoadCrafted widzianej z tyłu.
Czapka Boxer
Motocyklistka ubrana w damskie jeansy RoadCrafted trzyma w dłoni czapkę Boxer.
Biała koszulka z logo dealera, męska
Zdjęcie przedstawia mężczyznę w białej koszulce z logo dealera.
Koszulka Boxer, damska
Zdjęcie przedstawia damską koszulkę Boxer widzianą z tyłu.
Kurtka skórzana FlatTwin, męska
Kierowca siedzący swobodnie na motocyklu w skórzanej kurtce FlatTwin dla mężczyzn.
Bandana Berlin Built
Szczegół pokazuje kobietę w słońcu z bandaną Berlin Built.
Kurtka skórzana FlatTwin, damska
Na zdjęciu widać siedzącego młodego mężczyznę w skórzanej męskiej kurtce FlatTwin oraz młodą kobietę w skórzanej damskiej kurtce FlatTwin.

Pasja do jakości

Stworzone z miłością.

Kolekcję Heritage stworzyliśmy z taką samą pasją, z jaką Ty pokonujesz każdy zakręt. Aby zagwarantować maksymalną przyjemność z jazdy, zadbaliśmy o funkcjonalne materiały, które wyróżniają się lekkością, elastycznością oraz wysokim komfortem noszenia.

W miarę regularnego noszenia skórzane elementy pokryją się piękną patyną, co podkreśli styl vintage. Każdy produkt jest unikalny i jest synonimem bezwarunkowej jakości.

+ Dowiedz się więcej

Stały towarzysz.

Stały towarzysz.

Trwała, wytrzymała, charakterystyczna i na długie lata: tak prezentuje się kolekcja Heritage. Wykorzystane materiały są trwałe i wytrzymałe, aby sprostać Twojemu  pragnieniu przygód: odporna na ścieranie skóra nie zawiedzie Cię nawet w niekorzystnych warunkach pogodowych. Elastyczny materiał dżinsowy umożliwia wygodną jazdę na dłuższych dystansach.

Dzięki wygodnemu krojowi i optymalnemu dopasowaniu odzież idealnie sprawdzi się podczas relaksujących przejażdżek.

+ Dowiedz się więcej

Niewątpliwie oryginalne.

Każdy produkt opowiada swoją własną historię: proste i autentyczne ubrania wyróżniają się stylistyką zredukowaną jedynie do najistotniejszych elementów. Odpowiadają więc językowi form, który był typowy na początku ubiegłego wieku. Kultowy duch kolekcji wzbudzi w Tobie poczucie niezależności, które będzie towarzyszyć Ci wszędzie: zarówno na trasie, jak i w życiu codziennym.  Dopracowane detale i charakterystyczne stylowe elementy podkreślają Twój unikalny wygląd. To hołd składany czasom, gdy jazda motocyklem była czymś nietypowym.  

+ Dowiedz się więcej

Świętuj swój styl — w dowolnym momencie.

Styl z charakterem: kolekcja STYLE.

Styl z charakterem: kolekcja STYLE.

Stylistyka ta skierowana jest do każdego, kto nie chce zdejmować swojej motocyklowej kurtki nawet w życiu codziennym. Dzięki kolekcji Heritage STYLE możesz teraz celebrować swój styl każdego dnia. Koszulki, koszule i wybrane akcesoria zostały zaprojektowane tak, aby jednocześnie spełniać funkcjonalne wymagania motocyklistów. Odkryj swoje ulubione i pokaż swój STYLE.

+ Dowiedz się więcej

Po prostu zawsze w ruchu: kolekcja RIDE.

Po prostu zawsze w ruchu: kolekcja RIDE.

Staw czoła każdej przygodzie w ubraniach zaprojektowanych z myślą o osiąganiu celów. Zawsze i wszędzie. Produkty RIDE są wyjątkowo bezpieczne i wygodne. Aby Twoja indywidualność była tak samo nieograniczona jak przyjemność z jazdy.

+ Dowiedz się więcej
spinner