JAZDA TESTOWA

Weź głęboki oddech, odpal silnik i ruszaj! Rzuć wyzwanie miejskiej dżungli, wyrwij się, przejmij kontrolę i zostaw świat za sobą, pokonując kolejne kilometry, zakręt po zakręcie. Odkrywaj nowe miejsca. Twoja idealna podróż w nieznane: nasze modele Roadster BMW Motorrad są gotowe na wszelkie wyzwania. Łączą w sobie to, co najlepsze z dwóch światów, zapewniając nieograniczoną swobodę na drodze i doskonałą kontrolę w każdej chwili. My jesteśmy gotowi. A Ty?

+ Dowiedz się więcej

NIEPOWSTRZYMANY

G 310 R

BMW G 310 R

Ścigaj własne marzenia, tylko jeszcze sprawniej: BMW G 310 R sprosta każdemu nowemu wyzwaniu jakie przed nim postawisz. Intuicyjność i zwinność motocykla zapewniają łatwość sterowania i obsługi, a zoptymalizowany silnik, system sterowania przepustnicą Ride by Wire i sprzęgło antyhoppingowe gwarantuje maksymalną kontrolę na każdej drodze. Niezależnie od tego, czy chcesz odkrywać miejską dżunglę, czy od niej uciec - na co czekasz?

SKONFIGURUJ TERAZ Jazda testowa

LUBIĄCY WYZWANIA

F 900 R

BMW F 900 R

Wyścigowe serce, wyścigowy motocykl - podążaj za swoją intuicją i poznaj F 900 R! Niezależnie od tego, co będzie Twoim następnym celem, czeka Cię mnóstwo świetnej zabawy. Ten dynamiczny roadster po prostu oczekuje wyzwań i reaguje z taką dokładnością i precyzją, jakby przekładał Twoje myśli bezpośrednio na przyjemność z jazdy. Jesteś ciekawy? Podnieś poziom swojej adrenaliny!

SKONFIGURUJ TERAZ Jazda testowa

PIEKIELNIE SZYBKI

S 1000 R

BMW S 1000 R

Gdyby potężna moc miała imię, byłoby to: S 1000 R. Jednak nie chodzi tu tylko o moc, ale także o doskonałą kontrolę w każdym momencie. Dynamiczny Roadster na zewnątrz, DNA Superbike'a wewnątrz. S 1000 R pozwala w pełni sprostać każdemu nowemu wyzwaniu, które się przed Tobą pojawi. Wyjątkowa precyzja, wyjątkowa zwinność i wyjątkowa radość z jazdy. Wypróbuj go - jeśli się odważysz.

SKONFIGURUJ TERAZ Jazda testowa

POTĘŻNY

R 1250 R

BMW R 1250 R

Czas upływa szybciej, gdy cieszysz się z każdej sekundy jazdy. Twój idealny partner do nowych wyzwań? Motocykl, który nie uznaje kompromisów. R 1250 R to idealny wybór na relaksujące przejażdżki i sportowe wyprawy, łączący w sobie innowacyjną technologię, ponadczasowy design i wydajny silnik - wszystko to w jednym motocyklu. Nie ma czasu do stracenia!

SKONFIGURUJ TERAZ Jazda testowa

Pasująca odzież

spinner