Akcja Zimowa

SKONTAKTUJ SIĘ Z DEALEREM

SEZON NIE MA KOŃCA

Po intensywnych wakacjach, pełnych przygód i niezapomnianych wycieczek, nadszedł czas aby zaopiekować się Twoim motocyklem: okres poza sezonem to idealny czas na serwis i wyposażenie w nowe akcesoria, które zapewnią Ci bezpieczeństwo i poprawią wrażenia z jazdy. Oferujemy wszystko czego potrzebujesz, aby odpowiednio zadbać o Ciebie i Twój motocykl. U każdego Dealera BMW Motorrad znajdziesz przygotowane specjalnie dla Ciebie oferty serwisowe i usługi dostosowane do Twoich potrzeb.*

*U dealerów biorących udział w akcji.

+ Dowiedz się więcej

Bezpłatne assistance drogowe (SARA)

Bezpłatne assistance drogowe (SARA)

Sprawdź naszą ofertę darmowego assistance drogowego dla motocykli starszych niż 5 lat. Obejrzyj film i dowiedz się więcej. 

+ Dowiedz się więcej

Pakiet Serwisowy BMW Motorrad (BMSI)

Pakiet Serwisowy BMW Motorrad (BMSI)

Chciałbyś zapewnić swojemu motocyklowi najlepszą opiekę techniczną, ale bez obawy o ceny rosnące z powodu inflacji? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o pakiecie serwisowym BMW Motorrad (BMSI)

+ Dowiedz się więcej

Kontrola zespołu napędowego

Kontrola zespołu napędowego

Jeżeli jeździsz modelem R 1200 GS lub R 1250 GS z lat 2013-2021 to BMW Motorrad zaprasza Cię na kontrolę zespołu napędowego oraz bezpłatny montaż wentylacji wału napędowego. Obejrzyj film i dowiedz się więcej. 

+ Dowiedz się więcej

Darmowy transport motocykla w usłudze Door 2 Door

Darmowy transport motocykla w usłudze Door 2 Door

Zastanawiasz się jak oddać motocykl na przegląd na początku zimy, gdy warunki do jazdy są już nieprzyjemne? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o usłudze Door 2 Door. 

+ Dowiedz się więcej

Nadszedł czas, aby zadbać o siebie i swoje BMW

DIAGNOZA ZA DARMO
Czy Twój motocykl ma więcej niż 5 lat? Jeśli tak, to bezpłatnie sprawdzimy Twój motocykl szczegółowo (łącznie z pamięcią usterek), abyś mógł bez obaw wyruszyć w kolejny sezon.
RECALL TOOL
Bezpieczeństwo to podstawa: upewnij się, że Twój motocykl jest sprawny technicznie i spełnia wszystkie aktualne standardy bezpieczeństwa, aby zapewnić Ci beztroską jazdę.
DOOR 2 DOOR
Najbardziej wygodna i oszczędzająca czas wizyta serwisowa, jaką kiedykolwiek miałeś: odbieramy motocykl na czas, a po serwisie przywozimy go z powrotem do domu.
PRZECHOWYWANIE ZIMĄ
Nie masz miejsca na swój motocykl zimą? Nie ma problemu - przechowamy Twój motocykl w optymalny sposób, abyś mógł beztrosko jeździć, gdy tylko rozpocznie się sezon.
AKCESORIA
Doposaż swój motocykl tak jak chcesz – zobacz nielimitowane możliwości dla Ciebie oraz Twojego motocykla na każdą okazję.
ODZIEŻ MOTOCYKLOWA
Bezpieczeństwo, innowacja i jakość dzięki naszemu sprzętowi dla motocyklistów, który pasuje do Ciebie i Twojego stylu. Wyposaż się i ruszaj w drogę.
spinner

BMW MOTORRAD

spinner