C 400 X C400 GT

ZNAJDŹ DEALERA
ZNAJDŹ DEALERA

ROZPOCZNIJ NOWĄ MIEJSKĄ PRZYGODĘ Z<br>BMW C 400 X i C 400 GT <br> <br>JUŻ ZA 305 PLN netto/m-c w BMW 3asy Ride*.

● C 400 X za 305 PLN netto/m-c w programie BMW 3asy ride*
● C 400 GT za 350 PLN netto/m-c w programie BMW 3asy ride*

*Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

+ Dowiedz się więcej

NIE ZWLEKAJ!

Odwiedź najbliższego dealera BMW Motorrad i wypróbuj BMW C 400 X i BMW C 400 GT.

Zarezerwuj jazdę testową

.  

+ Dowiedz się więcej

Poznaj C 400 X

Twoje miasto to coś więcej.

Obecnie mobilność miejska to coś więcej niż przemieszczanie się z punktu A do punktu B. Dziś nie chcesz przegapić niczego, co miasto ma do zaoferowania. C 400 X daje Ci taką możliwość. Z łatwością poradzi sobie z miejskimi wyzwaniami. Zabierz swoje ulubione utwory muzyczne na skuter i eksploruj miasto z własną ścieżką dźwiękową dzięki możliwości podłączenia swojego smartfona. Z C 400 X Twoje miasto i droga stają się ogromną otwartą przestrzenią, którą możesz eksplorować, czerpiąc z tego mnóstwo frajdy.

+ Dowiedz się więcej

POZNAJ C 400 GT

Miasto w nowym wymiarze.

Co sprawia, że miasto jest interesujące? Różnorodność ludzi? Trendy, które się tu pojawiają? Niezliczone możliwości? Wszystko razem! Aby je odkryć, potrzebny jest Ci odpowiedni towarzyszy, który pozwoli Ci komfortowo odkryć całe miasto. Jest nim BMW C 400 GT. Wysoka szyba, system Conectivity umożłiwiający podłączenie smartfona czy komfortowa, obszerna kanapa sprawią, że odkryjesz nowy wymiar miejskiej jazdy.

+ Dowiedz się więcej
spinner