Customizing Inspiration

Modne i wygodne w podróży

Ten wariant wyposażenia został stworzony z myślą o Twojej następnej wyprawie. Dzięki licznym funkcjom zwiększającym wygodę będziesz łatwo manewrować tym motocyklem w ruchu drogowym i zachowasz zimną krew w każdej sytuacji. Oświetlenie Headlight Pro nie tylko ikonicznie wygląda, ale także zwiększa Twoje bezpieczeństwo. Dzięki podgrzewanym manetkom masz wszystko pod kontrolą, nawet w chłodniejsze dni. Za wygodną kanapą jednoosobową jest miejsce na bagażnik – idealne rozwiązanie na Twoje samotne wyprawy.

+ Dowiedz się więcej
Do konfiguratora external-link-arrow-slim
Headlight Pro

W wersji Headlight Pro reflektor wyposażony jest w ikoniczny element świetlny, który działa jako światło pozycyjne lub światło do jazdy dziennej. W połączeniu z adaptacyjnym oświetleniem zakrętów, zgodnie z zasadą „widzę i jestem widziany” poprawia się obustronna widoczność, zwiększając tym samym bezpieczeństwo.

Asystent cofania

Asystent cofania ułatwia manewrowanie i wyjazd z miejsca postojowego np. na nierównej nawierzchni i przy ograniczonej ilości miejsca. Elektryczny bieg wsteczny jest aktywowany na biegu jałowym poprzez naciśnięcie przycisku na kierownicy. Na wyświetlaczu R pojawia się informacja o włączeniu funkcji. Po bezproblemowym wyjechaniu z miejsca parkingowego można spokojnie dojechać do następnego celu.

Podgrzewane manetki

Koniec z zimnymi dłońmi, zadbają o to elektrycznie podgrzewane manetki z wielostopniową regulacją. Zwiększają komfort i bezpieczeństwo, a dzięki ciepłym dłoniom i lepszemu czuciu w palcach ma się po prostu lepszą kontrolę nad motocyklem – w zimne dni i podczas jazdy w deszczu.

Hill Start Control (HSC)

Hill Start Control umożliwia wygodne zatrzymanie na wzniesieniu przy pracującym silniku i sprawia, że ruszanie jest tak komfortowe jak nigdy dotąd. Po aktywacji praktyczny asystent ruszania automatycznie zapobiega staczaniu się maszyny i jest cenną pomocą szczególnie dla motocyklistów jeżdżących z bagażem.

Kanapa jednoosobowa czarna, niska

Sportowa kanapa jednoosobowa w kolorze czarnym jest skróconym siedzeniem dla opcji z bagażnikiem. Powierzchnia kanapy wykonanej ze sztucznej skóry wysokiej jakości z szarymi, kontrastującymi szwami jest perfekcyjnie dopasowana do designu pojazdu. Idealny dla wszystkich tych, którzy lubią cieszyć się wiatrem w samotności.

Bagażnik, czarny

Czarny bagażnik jest idealnym wyborem dla motocyklistów podróżujących samotnie, którzy zamiast pasażera wolą przewieźć więcej bagażu. Bagażnik umożliwia załadunek mniejszych sztuk bagażu o masie nieprzekraczającej 10 kg i może być montowany tylko w połączeniu z pojedynczym siedzeniem.

Filler Panel, zagruntowany

Zawsze stylowy i schludny w podróży. Zagruntowany Filler Panel pozwala optycznie zakryć szczelinę między kufrem a błotnikiem i sprawia, że tył motocykla wydaje się szczególnie uporządkowany. Osłona jest wykonana z tworzywa sztucznego i może być indywidualnie polakierowana na wybrany kolor.

Wszystko dla Twojego wymarzonego motocykla

Ty masz własne pomysły, my wyposażenie dodatkowe. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, aby spersonalizować swój motocykl.

Do konfiguratora
spinner