* Wyposażenie seryjne standardowe, cena zalecana niewiążąca, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT.
**Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego

Kalkulator rat S 1000 XR

WSZYSTKIE MODELE
ZNAJDŹ SWÓJ MOTOCYKL
BMW MOTORRAD.

Oblicz ratę miesięczną, wybierz okres umowy.
Uzyskaj ofertę.

+ Dowiedz się więcej

Nowe BMW S 1000 XR.

Wyzwanie na zakrętach i kilometrach.

Nie uznajesz kompromisów, zawsze żądasz wszystkiego. Od siebie, ale także od swojej maszyny. Wciąż w walce o idealną linię: każdy zakręt o kilka stopni głębiej, kilka milimetrów ciaśniej. Kilometr po kilometrze.

Nowy S 1000 XR to motocykl, który również nie zna kompromisów. Perfekcyjnie łączy on w sobie sportowy charakter i osiągi na długich dystansach. Jego sportowa zadziorność wywodzi się z klasy RR. Natomiast jego wyjątkowe dopasowanie, z wyprostowaną, zrelaksowaną pozycją siedzącą, pozwala całymi dniami walczyć o każdy zakręt i każdą prostą. Tor wyścigowy, który kończy się dopiero wtedy, gdy Ty tego zechcesz. Tak powinno być. Oto, co my rozumiemy pod pojęciem „XR”. A Ty?
#NeverStopChallenging.

Idealnie w linii – także pod względem designu.

Maskę czołową i oświetlenie charakteryzują ostre krawędzie. Wraz z efektownym żłobkowaniem kształtują cały kontur – agresywnie i konsekwentnie aż do końca. Optycznie krótki tył nie przypadkiem przypomina modele supersportowe.

Wyraźny dziób, wysoka linia lotu i wygodna kierownica sygnalizują nienasycony głód kilometrów. Kilometrów, których pokonanie w pozycji sprzyjającej długim dystansom naprawdę sprawia radość, nawet dzień po dniu. Między innymi dzięki zmienionej aerodynamice i owiewce, która jeszcze lepiej chroni Cię przed wychłodzeniem, hałasem, wiatrem i warunkami atmosferycznymi. Regulowana szyba przednia pokazuje, co naprawdę się liczy: pokonywanie kilometrów, a nie trzęsący  się kask.

+ Dowiedz się więcej

Wyraziste barwy.

Przy pomocy wariantów kolorystycznych S 1000 XR od razu zaznaczasz swoją obecność. Doprecyzowane kolory w najdrobniejszym szczególe podkreślają sportowy charakter maszyny.

Style Sport

Z toru wyścigowego na ulicę: Style Sport łączy malowanie Light white/Racing blue metallic/Racing red ze szlachetnymi komponentami wyścigowymi, takimi jak tytanowe sportowe tłumiki czy akumulator M Lightweight.

Racing red/White aluminium metallic mat

Sportowe zacięcie: Racing red/White aluminium metallic mat podkreśla sportowy i impulsywny charakter S 1000 XR. Elementy kontrastujące w wersji White aluminium sprawiają, że panel boczny wygląda jak gdyby unosił się w powietrzu.

Ice grey

Wariant kolorystyczny Ice grey doskonale kontrastuje z czernią i wysuwa na pierwszy plan ostre linie S 1000 XR. Jasny komunikat dla wszystkich tych, dla których czyny świadczą więcej niż słowa.

Czterocylindrowy silnik rzędowy

228
DIN masa własna w kg, w tym akumulator klasy M Lightweight, pakiet turystyczno-dynamiczny
114
Nm Maks. moment obrotowy przy 9250 obr./min
121
Moc kW/165 KM przy 11 000 obr./min
999
cm3 pojemność skokowa

Krzywa, która uzależnia: nasz moment obrotowy.

Krzywa, która uzależnia: nasz moment obrotowy.

Silnik S 1000 XR bazuje na wysokowydajnym napędzie nowego RR i, jak XR, został zoptymalizowany pod kątem bezkompromisowych osiągów na długich dystansach. Specjalne profile wałków rozrządu i specjalne rozdzielacze zapewniają między innymi imponujący moment obrotowy od środka i najszersze w swojej klasie użyteczne pasmo obrotów. Dłuższa przekładnia w górnych biegach zapewnia przyjemną, odczuwalną i słyszalną płynność pracy.

+ Dowiedz się więcej

Większa dynamika dzięki mniejszej masie.

Większa dynamika dzięki mniejszej masie.

Dynamika zależy także od masy. S 1000 XR waży o 10 kg mniej niż jego poprzednik z takim samym wyposażeniem. W najlżejszej konfiguracji może ważyć nawet 223 kg, przy pełnej gotowości do jazdy. Nie będziesz tęsknić za ani jednym gramem, a mimo to odczujesz brak każdego z nich, na każdym metrze: w postaci lepszego przyspieszenia, większej zwrotności, krótszej drogi hamowania i łatwiejszego manewrowania.

+ Dowiedz się więcej

Poznaj dźwięk modelu S 1000 XR.

Cechy wyróżniające model S 1000 XR

Silnik i wydajność
Na zdjęciu motocykl w bliskim kadrze.
Dynamic ESA Pro
Na zdjęciu Dynamic ESA.
Charakterystyczna konstrukcja przedniej części z reflektorem Headlight Pro
Na zdjęciu dynamiczna konstrukcja frontu z reflektorami Headlight Pro.
Akcesoria takie jak karbonowy pałąk ochronny silnika
Na zdjęciu część oferty akcesoriów, w centrum karbonowy pałąk osłony silnika.
Zoptymalizowany ciężar
Na zdjęciu S 1000 XR w widoku trzy czwarte czoła.
Wyświetlacz ciekłokrystaliczny z systemem BMW Motorrad Connectivity
Na zdjęciu 6,5-calowy wyświetlacz TFT.
System kufrów i topcase’ów
Na zdjęciu system kufrów i topcase.
Inteligentne rozwiązania, schowek na karty płatnicze do opłat drogowych.
Na zdjęciu miejsce na karty płatnicze do opłat drogowych.

Szybka pomoc, gdziekolwiek jesteś.

Szybka pomoc, gdziekolwiek jesteś.

W razie wypadku „inteligentne połączenie alarmowe” ECALL opracowane przez BMW Motorrad automatycznie łączy się z infolinią BMW.  System jest zainstalowany na stałe w kierownicy i możliwie jak najszybciej uruchamia łańcuch ratunkowy.  Dzięki zastosowaniu systemu ECALL służby ratownicze wiedzą o zdarzeniu i mogą zdecydowanie szybciej dotrzeć na miejsce wypadku.

+ Dowiedz się więcej

Twój motocykl, nasze sugestie

S 1000 XR oferuje Ci czysto sportowy charakter i osiągi na długich dystansach. Dzięki bogatemu wyposażeniu możesz precyzyjnie dostosować swoją maszynę do swoich potrzeb. Przedstawiamy tu trzy propozycje, które przemawiają do bardzo różnych typów kierowców.

+ Dowiedz się więcej

#neverstopchallenging

#NeverStopChallenging – tutaj spotkasz społeczność kierowców, którzy myślą tak, jak Ty. Ludzie, dla których najlepszy czas w danym dniu liczy się wyłącznie tego dnia, bo każdy kilometr i każdy zakręt stanowi dla nich nowe wyzwanie.

+ Dowiedz się więcej

Twoja odzież na długie dystanse

Pozostałe modele

Katalog S 1000 XR
PDF   |   3.22 MB
spinner