S 1000 XR

67,000 PLN*
685 PLN netto/m-c w BMW 3asy Ride**

* Wyposażenie seryjne standardowe, cena zalecana niewiążąca, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT.
**Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

BMW S 1000 XR.

Odkrywaj świat. SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK.

Sport, adventure czy touring? Możesz mieć wszystko. BMW S 1000 XR łączy najlepsze aspekty tych trzech światów motocyklowych, aby stworzyć pierwszy motocykl sportowo-turystyczny BMW Motorrad, który jest idealny dla każdego, kto w jednym motocyklu szuka zarówno osiągów jak i wygody. Mocny czterocylindrowy silnik seryjny w połączeniu z elastycznym podwoziem i zawieszeniem zapewnia wspaniałe osiągi i dynamiczne reakcje. Zrelaksowana pozycja siedząca i znana z modeli GS ergonomia gwarantują komfort i przyjemność z jazdy, którą nigdy się nie zmęczysz. Co z tym zrobisz, zależy od Ciebie.

Design S 1000 XR

Wybierz swój styl.

Ten dynamiczny sportowo-turystyczny motor jest dostępny w trzech atrakcyjnych wariantach kolorystycznych: racing red one, Black storm metallic oraz w kompozycji wielobarwnej light white one/racing blue metallic/racing red one.

Light white / Racing blue metallic / Racing red

Wszystko, co najlepsze z trzech światów zostało również odzwierciedlone w malowaniu - atletyzm, dynamika i ekskluzywny szyk

Styl Triple Black

To malowanie nadaje motocyklowi szykowny charakter

Racing red

Odpowiedni odcień czerwieni od razu wskazuje na segment sportowy BMW jako na dawcę genów dla S 1000 XR.

Idealne połączenie.

S 1000 XR jest wyjątkowy - i dokładnie tak samo wygląda. Ze swoją syntezą elementów sportowych, turystycznych i wyprawowych łączy również wizualne aspekty i zalety każdej z tych kategorii, tworząc prawdziwie imponujący motocykl. Sportowy kształt i typowa dla BMW X 1000 RR dzielona czasza podkreśla wpływy segmentu supersport, zaś sylwetka z typowym „dziobem” oraz stosunkowo duży skok zawieszenia odzwierciedla wygląd i ergonomię serii GS. Gdziekolwiek podjedzie, S 1000 XR z pewnością przyciągnie wzrok.
+ Dowiedz się więcej

Czterocylindrowy silnik rzędowy

121
kW (165 KM) przy 11 000 obr/min
114
Nm maksymalnego momentu obrotowego przy 9250 obr/min
999
cm3 pojemności skokowej
59,8
Waga silnika w kg
S 1000 XR Chłodzony wodą/olejem czterocylindrowy i czterosuwowy silnik rzędowy

Przyspiesz swoją przygodę na asfalcie.

Przyspiesz swoją przygodę na asfalcie.

Potężny, czterocylindrowy silnik rzędowy dostarcza ogrom 121 kW (165 KM) mocy przy 11 000 obr/ min oraz rozwija maksymalny moment obrotowy w wysokości 114 Nm przy 9250 obr/min. Chłodzony cieczą czterocylindrowy silnik rzędowy zapewnia duży moment obrotowy, w szczególności na potrzeby zdecydowanego przyspieszania w niskich i średnich zakresach prędkości. W połączeniu z opcjonalnym asystentem zmiany biegów Pro Shift Assistant zrelaksowana jazda rejsowa przychodzi z równą łatwością, co wyruszenie na sportową przejażdżkę po wiejskich drogach czy wyprawa z pasażerem.

+ Dowiedz się więcej

Posłuchaj, jak brzmi S 1000 XR

Najważniejsze informacje o S 1000 XR

Spotkanie mocy i innowacji.

Spotkanie mocy i innowacji.

S 1000 XR robi wrażenie nie tylko sportową przyjemnością z jazdy. Innowacyjna technologia oferuje również wysoki poziom wygody i bezpieczeństwa. S 1000 XR posiada w standardzie dwa tryby jazdy do wyboru – „Rain” (deszcz) i „Road” (droga) – umożliwiające kierowcom  optymalne dostosowanie się do warunków jazdy. Standardowy system ASC (automatyczna kontrola stabilności) zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa jazdy w oparciu o optymalną trakcję. Mówiąc w skrócie, S 1000 XR może zrobić wszystko – od jazdy po krętych wiejskich drogach po wyprawy we dwójkę z pełnym bagażem.

+ Dowiedz się więcej

Pakiet Dynamic

Niech Twoje serce zawodnika wyścigowego zabije jeszcze szybciej.

Niech Twoje serce zawodnika wyścigowego zabije jeszcze szybciej.

Za pomocą opcjonalnego pakietu Dynamic możesz uczynić swój S 1000 XR jeszcze bardziej sportowym motorem. Asystent zmiany biegów Shift Assistant Pro ułatwia i przyspiesza każdą zmianę biegu. System ABS Pro poprawia stabilność i gwarantuje bezpieczne hamowanie – na zakrętach i przy pochylaniu pojazdu. Kierunkowskazy LED pokazują wszystkim Twoje sportowe zacięcie.

+ Dowiedz się więcej

Pakiet Touring

Dla większej wygody i doskonałej wytrzymałości podczas podróży.

Dla większej wygody i doskonałej wytrzymałości podczas podróży.

Opcjonalny pakiet Touring oferuje zwiększony komfort podróżowania na Twoim BMW S 1000 XR. Pakiet zawiera szereg opcji na długie i zrelaksowane podróże – zarówno w pojedynkę, jak i z pasażerem. Opcje te obejmują stelaż bagażowy, mocowanie kufrów oraz sprawdzoną technologię elektronicznie sterowanego systemu Dynamic ESA (elektroniczna regulacja zawieszenia), który zapewnia optymalne działanie amortyzatorów i komfort jazdy. Ponadto motocykl można stabilnie ustawić na podłożu na podnóżku centralnym.

+ Dowiedz się więcej

Adventure, Action, Adrenaline

Szybciej niż pozwala lód.

Robert Gull jest rekordzistą świata w szybkości jazdy na jednym kole na lodzie.

Akcesoria do S 1000 XR

Odzież na każdą przygodę na asfalcie

Odzież od BMW Motorrad.

Wysokiej jakości odzież i wyposażenie motocyklowe na codzienne dojazdy lub kolejną wielką wyprawę.

Przejdź do dealera

Inne modele Adventure

  • Katalog S 1000 XR
    PDF   |   2.92 MB