*Wyposażenie seryjne standardowe, cena zalecana niewiążąca, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT.
**Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

NOWE BMW S 1000 XR

Wyzwanie zakrętów i kilometrów

Nie idź na ustępstwa, żądaj wszystkiego. Od siebie, ale także od swojej maszyny. Zawsze walczą o linię wyścigową: każdy zakręt o kilka stopni głębszy, kilka milimetrów węższy. Kilometr po kilometrze. Dzięki nowemu S 1000 XR masz motocykl, który również nie idzie na żadne kompromisy. Łączy w doskonałej formie atletykę i osiągi na długich dystansach. Jego sportowa agresywność pochodzi z RR. Jego wyjątkowa ergonomia z wyprostowaną, zrelaksowaną pozycją siedzenia pozwala jednak walczyć o każdy zakręt i prostą przez cały dzień. Tor wyścigowy, który kończy się tylko wtedy, gdy chcesz. Jak powinno być. Tak postrzegamy XR. A ty? #NeverStopChallenging.

Na torze wyścigowym – nawet w designie.

Przednia owiewka i system oświetlenia są zdefiniowane przez ostre krawędzie. To nie przypadek, że wizualnie krótki ogon przypomina roziązania z motocykli sportowych.

+ Dowiedz się więcej

Kolory z ekspresją

Dzięki wariantom lakieru S 1000 XR już tworzysz wyraźny wizualny znak. Zdefiniowane i precyzyjne kolory podkreślają sportowy, kanciasty charakter maszyny w każdym szczególe.

Light white/M Motorsport

Połączenie lakieru, które jest zarówno obietnicą, jak i zobowiązaniem. Tutaj najlepiej wyraża się dziedzictwo S 1000 XR – bezpośrednio z toru wyścigowego na drogę. Wyłącznie w pakiecie M.

Style Triple Black

Bez kompromisów, bez ustępstw, bez dyskusji: energetyczna agresywność S 1000 XR jest bardziej niż oczywista w lakierze Black storm metallic 2.

Racing red 2

Ta kombinacja lakieru nie jest przyzwyczajona do stania w miejscu. Każdy milimetr liczy się za każdym rogiem, a każdy przebyty kilometr dziennie robi różnicę: pełna przyjemność z jazdy.

3 lata ochrony


Jedź i jedź i jedź. Dajemy ci dodatkowy rok ochrony.


Teraz wszystkie motocykle objęte są 3-letnim pakieten ochronnym.

Dowiedz się więcej

Czterocylindrowy silnik rzędowy

228
Masa własna DIN w kg Lekki akumulator M, pakiet Touring & Dynamic
114
Nm maks. moment obrotowy przy 9250 obr/min
121
Moc wyjściowa kW/165 KM przy 11.000 obr/min
999
pojemność w cm3

Krzywa, która uzależnia: nasz moment obrotowy.

Krzywa, która uzależnia: nasz moment obrotowy.

Silnik S 1000 XR oparty jest na wysokowydajnym silniku nowego RR i został zoptymalizowany zgodnie z XR pod kątem bezkompromisowych osiągów na długich dystansach: między innymi specjalne profile wałków rozrządu i wyznaczone kolektory zapewniają imponujący moment obrotowy ze środka i najszerszy użyteczny zakres prędkości w swojej klasie. Dłuższa skrzynia biegów na wyższych biegach zapewnia płynną pracę – co można poczuć i usłyszeć.

+ Dowiedz się więcej

Bardziej dynamiczna dzięki niższej wadze.

Bardziej dynamiczna dzięki niższej wadze.

Dynamizm to także kwestia masy. Nawet w pełni wyposażony S 1000 XR waży o 10 kg mniej niż jego poprzednicy. W najlżejszej konfiguracji motocykl ten jest gotowy do jazdy przy wadze zaledwie 223 kg. Nie przegapisz ani jednego grama, ale poczujesz każdy z osobna – na każdym metrze. W postaci lepszego przyspieszenia, większej zwinności, krótszej drogi hamowania i łatwiejszego manewrowania.

+ Dowiedz się więcej

Poczuj dźwięk S 1000 XR

Najważniejsze cechy S 1000 XR

Silnik i osiągi.
Widzimy zbliżenie silnika.
Dynamiczna ESA Pro.
Widzimy obraz Dynamic ESA.
Uderzający przód z reflektorem Pro.
Widzimy dynamiczny przód, w tym reflektor Pro.
Gama akcesoriów, takich jak osłona silnika z włókna węglowego.
Widzimy element z gamy akcesoriów, skupiamy się na osłonie silnika Carbon.
Zoptymalizowana waga.
Widzimy S 1000 XR w widoku w trzech czwartych z przodu.
Wyświetlacz TFT z łącznością BMW Motorrad.
Widzimy 6,5-calowy wyświetlacz TFT.
System kufrów i kufer górny.
Widzimy system bagażowy i kufer centralny.
Inteligentne rozwiązania, schowek na opłaty drogowe.
Widzimy przedział na opłaty drogowe.

Szybka pomoc w dowolnym miejscu

Szybka pomoc w dowolnym miejscu

System „inteligentnego połączenia alarmowego” ECALL opracowany przez BMW Motorrad automatycznie nawiązuje kontakt z centrum obsługi BMW w razie wypadku. System jest przymocowany do kierownicy i jak najszybciej kontaktuje się ze służbami ratunkowymi. Udowodniono, że korzystanie z systemu ECALL pozwala szybciej i lepiej informować służby ratownicze na miejsce wypadku.

+ Dowiedz się więcej

Twój rower, nasze sugestie

S 1000 XR zapewnia bezkompromisową atletykę i osiągi na długich dystansach. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia możesz zaprojektować swój motocykl dokładnie według własnych potrzeb. Zebraliśmy dla Ciebie trzy sugestie, które przemawiają do bardzo różnych typów jeźdźców.

+ Dowiedz się więcej

#neverstopchallenging

#NeverStopChallenging – tutaj możesz spotkać motocyklistów ze społeczności, którzy myślą tak jak Ty. Ludzi, dla których rekordowy czas liczy się tylko na jeden dzień, bo dla nich każdy kilometr i każdy zakręt to nowe wyzwanie.

+ Dowiedz się więcej

Odzież do występów na długich dystansach

Other models

Należy pamiętać, że niektóre warianty lakieru pokazane na filmie nie są już dostępne dla najnowszej gamy modeli.

+ Dowiedz się więcej
spinner