Wszystkie motocykle są dostarczane wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przez prawo (np. odblaski zgodne z normą Euro 4). Ilustracje na tej stronie mogą się różnić od tego.

Niewiążąca cena sugerowana przez producenta, zawierająca 23% podatku VAT, bez transportu i opakowania. Ilustracje mogą zawierać opcje wyposażenia i akcesoria dostępne za dodatkową dopłatą. Zastrzega się prawo do pomyłek i zmian.

Nowe BMW F 900 XR

Wyżej, szybciej, dalej

XR to bezkompromisowe połączenie atletyki i długodystansowych osiągów: adrenalina na dni, zakręt za zakrętem. W nowym F 900 XR możesz pokonywać te zakręty bez zatrzymywania się – kilometr po kilometrze. Nawet jego porywający design obiecuje czystą wydajność, podczas gdy wyprostowana, zrelaksowana pozycja siedząca oraz osłona przed wiatrem i warunkami pogodowymi pokazują: Tylko jedna osoba decyduje o zakończeniu jazdy – Ty.

Dzięki pełnemu asortymentowi sprzętu jesteś tak samo dobrze przygotowany do uprawiania sportu i podróży, jak do miasta. F 900 XR to motocykl, który pasuje do Ciebie i Twojego sportowego nastawienia. #NeverStopChallenging

 

 

Czysta mowa ciała – niepowtarzalny XR

Motywację F 900 XR widać już na pierwszy rzut oka. Efektowne światłowody LED nowo opracowanego reflektora podkreślają władczy charakter F 900 XR – uczucie, które znasz najlepiej. Owiewka rozwija się dalej na tej dynamicznej ekscytacji. Precyzyjne krawędzie definiują jego agresywny design. Smukły i wizualnie krótki ogon przywołuje atletyczną energię tego długodystansowca.

+ Dowiedz się więcej

Wyraziste kolory

Wszystkie trzy warianty wzornictwa podkreślają precyzyjnie wykonane żłobkowanie i zdefiniowane strefy w F 900 XR. Wspólne dla wszystkich wariantów: wytrwałe parcie do przodu.

Sport

Gdyby pewność siebie miała kolor, to byłby to właśnie ten. F 900 XR Sport w nieprzewidzianym kolorze Racing blue metallic z pełnym zaangażowaniem sprosta każdemu nowemu wyzwaniu.

Triple Black

Pełna przyjemność z jazdy i nieustanne pogoń za kolejnym zakrętem: lakier Black storm metallic 2 imponująco podkreśla osiągi charakterystyczne dla F 900 XR.

Light white

Pokrywa zbiornika i osłona chłodnicy w kolorze Granite Grey Metallic Matt ze srebrnymi felgami: Fajna, zdecydowana, purystyczna; przyciągaj do siebie wzrok innych.

3 lata gwarancji

Jedź i jedź i jedź. Dajemy ci dodatkowy rok.


Teraz wszystkie motocykle objęte są 3-letnią gwarancją.

Dowiedz się więcej

Wyprostowany i zrelaksowany

Wyprostowany i zrelaksowany

Pod koniec dnia przejechałeś odpowiednią liczbę kilometrów na liczniku i masz wystarczająco dużo w kościach: ergonomia F 900 XR. Jest całkowicie zaprojektowany do sportowych osiągów na długich dystansach. Pokonuj zakręt za zakrętem za ochronną przednią owiewką. Maksymalna zmienność jest tutaj zasadą, z wysokościami siedzeń od 775 do 870 mm, a także w pełni regulowaną dźwignią ręczną i elastyczną dwupoziomową przednią szybą. Optymalna pozycja podnóżka i siedziska umożliwia pasażerowi dołączenie do pasji na każdy kilometr.

+ Dowiedz się więcej

Dwucylindrowy silnik rzędowy

77
kW (105 KM) maks. wydajność przy 8500 obr/min
92
Nm maks. moment obrotowy przy 6500 obr/min
895
Pojemność w cm³
775
Wysokość siedziska od 775 do 870 mm

Twoje tętno spoczynkowe: 92 Nm

Twoje tętno spoczynkowe: 92 Nm

Linia wyścigowa przed Twoimi oczami i spojrzenie daleko przed siebie, spokojnie i pewnie pokonujesz każdy zakręt. Jeden po drugim, raz za razem. Po prostu typowe #NeverStopChallenging. Dwucylindrowy silnik rzędowy o wysokim momencie obrotowym w F 900 XR zapewnia prędkość od 4500 do 8500 obr./min przy 87 Nm. Opcjonalny Dynamic ESA zapewnia optymalny komfort zawieszenia i bardzo stabilne prowadzenie. Ci, którzy tak dążą do przodu, zostawiają innych w tyle.

+ Dowiedz się więcej

XR od początku: wariant A2 F 900 XR

XR od początku: wariant A2 F 900 XR

Czy jesteś tam? To nie powód, aby rezygnować z intuicyjnej obsługi i długich dystansów: dostępny jest wariant F 900 XR o mocy zdławionej do 95 KM, dzięki czemu można jeździć nim z prawem jazdy A2.

+ Dowiedz się więcej

Wizjoner – dosłownie

Wizjoner – dosłownie

F 900 XR wyznacza standardy, jeśli chodzi o oświetlenie. Ma adaptacyjne doświetlanie zakrętów – dostępne po raz pierwszy w segmencie średniej klasy. Umieszczone w nowo opracowanych, efektownych reflektorach LED zapewnia doskonałe oświetlenie zakrętów już od 7° pochylenia: oczywisty plus podczas jazdy nocą lub przy słabym oświetleniu.

+ Dowiedz się więcej

Systematyczne bezpieczeństwo

Systematyczne bezpieczeństwo

Liczne inne innowacje zapewniają przyjemną i relaksującą jazdę. Dynamiczna kontrola hamowania (DBC) i kontrola hamowania silnikiem (EBC) zapewniają większe bezpieczeństwo podczas hamowania awaryjnego i nagłego zwolnienia rollgazu, a także nagłej redukcji biegów.

+ Dowiedz się więcej

Poczuj dźwięk F 900 XR

Najważniejsze cechy F 900 XR

Dwucylindrowy silnik rzędowy.
Widzimy zbliżenie dwucylindrowego silnika rzędowego.
Dynamic ESA
We see a close-up of the Dynamic ESA.
Adaptacyjne doświetlanie zakrętów
Widzimy światła BMW F 900 XR.
Wysokości siedzisk: Szeroki zakres, który po prostu pasuje
Widzimy siedzenie BMW F 900 XR.
Regulowana przednia szyba
Widzimy przednią szybę BMW F 900 XR.
Zawsze dobrze poinformowany dzięki łączności BMW Motorrad i wyświetlaczowi TFT
Widzimy kolorowy wyświetlacz TFT w BMW F 900 XR.
Wygodna przestrzeń do przechowywania
Widzimy możliwości przechowywania w BMW F 900 XR.
ECALL, uspokajający towarzysz
Widzimy przełącznik ECALL zainstalowany na kierownicy pojazdu.

Nasze propozycje dla Twoich upodobań

F 900 XR nie uznaje kompromisów między atletyzmem a osiągami na długich dystansach. Ale każdy motocyklista skupia się na innych rzeczach – właśnie dlatego opracowaliśmy trzy przykładowe sugestie:

+ Dowiedz się więcej

#NeverStopChallenging

Tutaj możesz spotkać jeźdźców, którzy myślą tak jak Ty. Osoby, które nie rozróżniają między tętnem a momentem obrotowym. Ludzi, którzy oczekują jeszcze lepszego zakrętu po tym, na którym są – i podążają za każdym przeczuciem.

+ Dowiedz się więcej

Inne modele

Należy pamiętać, że niektóre warianty lakieru pokazane na filmie nie są już dostępne dla najnowszej gamy modeli.

+ Dowiedz się więcej
spinner