* Wyposażenie seryjne standardowe, cena zalecana niewiążąca, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT.
**Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Kalkulator rat F 900 XR

WSZYSTKIE MODELE
ZNAJDŹ SWÓJ MOTOCYKL
BMW MOTORRAD.

Oblicz ratę miesięczną, wybierz okres umowy.
Uzyskaj ofertę.

+ Dowiedz się więcej

Nowe BMW F 900 XR.

Wyżej, szybciej, dalej.

XR to bezkompromisowe połączenie sportowego charakteru i osiągów na długich dystansach: adrenalina podczas jazdy, zakręt po zakręcie.

Nowy F 900 XR pozwoli Ci pokonywać te zakręty długo i nieprzerwanie, kilometr po kilometrze. Już sam jego zachwycający design obiecuje czystą wydajność. A przy tym pionowa, zrelaksowana pozycja siedząca oraz ochrona przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi wyraźnie wskazują, że tylko jedna osoba decyduje, kiedy kończy się jazda – Ty.

Kompleksowe wyposażenie równie dobrze przygotowuje do podróży i jazdy sportowej, jak i do przejażdżki po mieście. F 900 XR to motocykl, który pasuje do Ciebie i Twojego sportowego nastawienia.

#neverstopchallenging

 

 

 

Jednoznaczna mowa ciała – niepowtarzalny XR.

Wydajność modelu F 900 XR jest widoczna już na pierwszy rzut oka. Efektowne diodowe elementy świetlne nowo opracowanego reflektora podkreślają wymagający styl F 900 XR – cechę, która jest Ci dobrze znana. Owiewka dodatkowo potęguje to dynamiczne napięcie. Precyzyjne krawędzie definiują agresywną formę. Smukły i optycznie krótki tył odzwierciedla sportowe geny tego długodystansowca.

+ Dowiedz się więcej

Wyraziste kolory.

Trzy warianty kolorystyczne podkreślają precyzyjnie wykonane żłobkowanie i zdefiniowane strefy w F 900 XR. Wspólne dla wszystkich wariantów: wytrwałe parcie do przodu.

Style Sport: Racingred uni

Dynamicznie ofensywna czerwień kontrastuje z technicznym, granitowo-szarym metalicznym matem i pokazuje, że masz serce sportowca. A Twój F 900 XR to potwierdza. Krótka przednia szyba typu Sport i anodowane na złoty kolor rurki widelca podkreślają dynamikę tego motocykla.

Barwy podstawowe: Lightwhite Uni

Osłona środkowa zbiornika i kratka chłodnicy w kolorze Granit grey metallic matt, do tego srebrne felgi – cool, zdeterminowany i technicznie purystyczny. Tak przyciągniesz na siebie uwagę innych.

Style Exclusive: Galvanic Gold metallic

Style Exclusive: Galvanic Gold metallic Style Exclusive bez wątpienia przykuwa wzrok. Czarne felgi sprawiają, że błyszczący Galvanic Gold metallic autentycznie promienieje. Osłona środkowa zbiornika i kratka chłodnicy w kolorze Granit grey metallic matt stanowią elementy kontrastowe. Przez cały dzień panujesz nad sytuacją na swoim F 900 XR. Do tego ochraniacze rąk i... jeden czy dwa dodatkowe zakręty na koncie.

Wyprostowany i zrelaksowany.

Wyprostowany i zrelaksowany.

Pod koniec dnia na liczniku nie brakuje kilometrów, ale żadnego z nich nie odczuwasz na własnej skórze – to właśnie daje ergonomia modelu F 900 XR, w całości stworzona z myślą o sportowych osiągach na długich dystansach. W ten sposób, za ochronną owiewką, pokonujesz zakręt po zakręcie. Maksymalna swoboda ustawień dotyczy nie tylko wysokości siedzenia, która wynosi od 775 do 870 mm, ale także w pełni regulowanych dźwigni ręcznych i dwustopniowej regulacji owiewki. Optymalna pozycja podnóżka i kanapy pozwala również i pasażerowi cieszyć się każdym przebytym kilometrem.

+ Dowiedz się więcej

Dwucylindrowy silnik rzędowy

77
Moc maks. 77 kW (105 KM) przy 8500 obr./min
92
Maks. moment obrotowy 92 Nm przy 6500 obr./min
895
Pojemność skokowa 895 cm3
775
Wysokość siedzenia od 775 do 870 mm

Twoje tętno spoczynkowe: 92 Nm.

Twoje tętno spoczynkowe: 92 Nm.

Idealna linia przed oczami i daleki horyzont przed Tobą – do każdego zakrętu podchodzisz pewnie i spokojnie. Pokonujesz jeden po drugim, następny i kolejny. To typowe dla #neverstopchallenging. Dobrze, że Twoje nieodparte pragnienie przejechania kolejnych prostych, ta wewnętrzna potrzeba, by pojechać jeszcze kawałek dalej, znajduje właściwego partnera: wysoki moment obrotowy dwucylindrowego silnika rzędowego F 900 XR zapewnia obroty od 4500 do 8500 obr/min powyżej 87 Nm. Opcjonalnie dostępny system Dynamic ESA zapewnia optymalny komfort amortyzacji i bardzo stabilne prowadzenie. Taki kierowca zostawia innych daleko w tyle.

+ Dowiedz się więcej

XR od samego początku: F 900 XR w wariancie A2.

XR od samego początku: F 900 XR w wariancie A2.

Jesteś tu od niedawna? To nie powód, aby rezygnować z dużych odległości i intuicyjnej obsługi. F 900 XR dostępny w wersji 95 KM można zdławić tak, aby spełniał wymagania prawa jazdy A2.

+ Dowiedz się więcej

Patrząc w przyszłość. Dosłownie.

Patrząc w przyszłość. Dosłownie.

Także w zakresie oświetlenia F 900 XR wyznacza standardy. Posiada adaptacyjne oświetlenie zakrętów – po raz pierwszy w klasie średniej. Umieszczone w nowo opracowanym, charakterystycznym reflektorze głównym opartym na diodach LED, optymalnie oświetla ono obszar zakrętu przy nachyleniu 7°. To zdecydowana zaleta podczas jazdy nocą lub w złych warunkach oświetleniowych.

+ Dowiedz się więcej

Bezpieczeństwo ujęte w system.

Bezpieczeństwo ujęte w system.

Liczne kolejne innowacje zapewniają przyjemność z jazdy i uczucie spokoju. Dynamiczne sterowanie hamulcem (DBC) i system przeciwdziałający poślizgowi kół napędowych (MSR) gwarantują większe bezpieczeństwo podczas hamowania awaryjnego i nagłego zamknięcia przepustnicy, a także w przypadku gwałtownej zmiany na niższy bieg.

+ Dowiedz się więcej

Poznaj brzmienie modelu F 900 XR

Najważniejsze cechy F 900 XR

Dwucylindrowy silnik jednorzędowy
Na zdjęciu: dwucylindrowy silnik rzędowy na zbliżeniu.
Dynamic ESA.
Na zdjęciu: Dynamic ESA na zbliżeniu.
Adaptacyjne oświetlanie zakrętu
Na zdjęciu: układ oświetleniowy F 900 XR.
Wysokości siedzeń: różnorodność, która po prostu pasuje
Na zdjęciu: kanapa F 900 XR.
Owiewka o regulowanej wysokości
Na zdjęciu: owiewka F 900 XR.
Zawsze na bieżąco dzięki BMW Motorrad Connectivity i wyświetlaczowi TFT
Na zdjęciu: kolorowy wyświetlacz TFT w F 900 XR.
Komfortowa przestrzeń bagażowa
Na zdjęciu widzimy miejsca na bagaż w F 900 XR.
ECALL – towarzysz podróży, który zapewnia spokój.
Na zdjęciu widać włącznik ECALL, zainstalowany w kierownicy motocykla.

Twoje preferencje. Nasze propozycje.

F 900 XR nie idzie na kompromis między sportowym charakterem a wytrzymałością na długich dystansach. Jednak każdy kierowca wyznacza inne priorytety – dlatego właśnie opracowaliśmy dla Ciebie trzy przykładowe propozycje:

+ Dowiedz się więcej

#NeverStopChallenging

Tutaj spotkasz kierowców, którzy myślą tak, jak Ty. Ludzi, którzy najchętniej nie rozróżnialiby pulsu i momentu obrotowego. Ludzi, którzy podejrzewają, że za każdym zakrętem kryje się jeszcze piękniejszy – i którzy sprawdzają, czy tak faktycznie jest.

+ Dowiedz się więcej

Odzież

Pozostałe modele

Katalog F 900 XR
PDF   |   3.07 MB
spinner