Dirt Devil

Doskonałe wyposażenie do jazdy w terenie

Wzornictwo GS Trophy i terenowe opony mówią, że na tym motocyklu nie pozostaniesz długo na asfalcie. Na najbliższym możliwym zjeździe zmienisz kierunek na pustkowie. Tylko Ty i Twoja maszyna, bo na jednoosobowej kanapie jest miejsce tylko dla Ciebie i Twoich ambicji. Towarzyszyć Wam będzie dźwięk ze sportowej tytanowej końcówki tłumika. Perfekcyjne wyposażenie do jazdy terenowej obejmuje pakiet Enduro ze sportowym zawieszeniem. Dźwignie ręczne i pedały są regulowane, dzięki czemu wszystko jest zawsze idealnie dopasowane. Srebrny wspornik boczny Enduro i czarny pałąk ochronny silnika zapewniają dodatkową ochronę. ConnectedRide Smartphone Cradle będzie Cię wspierał w osiągnięciu nawet najbardziej ambitnych celów.

+ Dowiedz się więcej
Do konfiguratora external-link-arrow-slim
ConnectedRide Navigator przygotowanie pod nawigację

Dzięki BMW ConnectedRide Navigator wszystkie trasy i plany są zawsze przy Tobie. Zaplanowane trasy i nagrania można synchronizować z aplikacją BMW Motorrad za pośrednictwem BMW ID. 5,5-calowy dotykowy wyświetlacz jest czytelny nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Obsługa jest intuicyjna i realizowana za pośrednictwem multikontrolera. 

Dzięki zestawowi doposażenia „Przygotowanie dla urządzeń nawigacyjnych” nawet motocykle bez przygotowania do nawigacji mogą zostać w nią wyposażone.

Regulowane dźwignie ręczne i pedały

Regulowane dźwignie ręczne z anodowanego na czarno aluminium podkreślają indywidualny i sportowy wygląd. Uchwyty mają również 5-stopniową regulację szerokości i można je łatwo ustawiać bez użycia narzędzi, nawet w rękawiczkach. Dźwignię hamulca nożnego i dźwignię zmiany biegów można elastycznie mocować w dwóch pozycjach. Dodatkowo dźwignię zmiany biegów można obracać w pionie.

Czarna kanapa jednoosobowa

Czarna kanapa jednoosobowa podkreśla sportowy charakter maszyny. Jednocześnie można ją wykorzystywać jako półkę na bagaż.

Sportowa tytanowa końcówka tłumika

Sportowy tłumik z tytanową osłoną zapewnia imponujący, bogaty dźwięk i stanowi atrakcyjny dodatek zarówno pod względem wizualnym, jak i akustycznym.

Wspornik boczny Enduro srebrny

Srebrny wspornik boczny Enduro z dużą powierzchnią podparcia zapewnia bezpieczną pozycję, szczególnie na miękkim lub luźnym podłożu.

Czarny pałąk ochronny silnika

Pokryty czarnym lakierem o wysokim połysku zestaw pałąka ochronnego silnika ze stali nierdzewnej zmniejsza ryzyko uszkodzenia motocykla.

Odkrywca

Gotowy na następną wyprawę

Dzięki tej wersji szturmem zdobędziesz świat i będziesz cieszyć się nieograniczoną wolnością. Swój smartfon zintegrujesz i połączysz z motocyklem za pomocą uchwytu ConnectedRide Smartphone Cradle. W aluminiowych kufrach zmieścisz wszystko, czego potrzebujesz. Potrzebne Ci towarzystwo? Pasażerowie mają do dyspozycji dodatkowy podnóżek. Przyciemniana, podwyższona szyba zapewnia maksymalny komfort podróżowania dzięki lepszemu zabezpieczeniu przed warunkami pogodowymi, większej ochronie przed wiatrem i mniejszemu hałasowi w obszarze kasku. Po dotarciu na miejsce stojak zapewnia bezpieczną pozycję.

+ Dowiedz się więcej
Do konfiguratora external-link-arrow-slim
System bagażowy - aluminiowy kufer w kolorze srebrnym o pojemności 36 l – 44 l i aluminiowy uchwyt na kufer w kolorze srebrnym

Idealne rozwiązanie dla fanów dłuższych tras, którzy są niezwykle wymagający wobec siebie i używanych materiałów. Aluminiowe kufry mają pojemność 36 i 44 l. Wytrzymały osprzęt transportowy jest pyłoszczelny. Wiele praktycznych detali sprawdza się nawet w ekstremalnych warunkach. 

Wytrzymałe uchwyty na kufry umożliwiają łatwy i bezpieczny montaż aluminiowych pojemników. Podkreślają terenowy charakter motocykla.

ConnectedRide Cradle

ConnectedRide Cradle służy jako uchwyt do korzystania ze smartfona jako urządzenia nawigacyjnego podczas jazdy. Dzięki aplikacji BMW Motorrad Connected za pomocą multikontrolera można przeglądać mapy nawigacji i dane pojazdu. Uchwyt obsługuje różne wielkości smartfonów i ładuje je indukcyjnie lub przewodowo.

Wysoka przyciemniana szyba

Wysoka, przyciemniana szyba wyraźnie zmniejsza napór wiatru na górną część ciała przy wyższych prędkościach, poprawiając w ten sposób komfort.

Dodatkowy reflektor LED

Mocne dodatkowe reflektory LED zapewniają niezbędną widoczność w warunkach słabej przejrzystości powietrza.

Stojak centralny

Stojak centralny ułatwia pielęgnację i prace konserwacyjne przy motocyklu oraz umożliwia bezpieczne i zajmujące niewiele miejsca parkowanie.

Wspornik boczny Enduro srebrny

Srebrny wspornik boczny Enduro z dużą powierzchnią podparcia zapewnia bezpieczną pozycję, szczególnie na miękkim lub luźnym podłożu.

Podnóżek pasażera

Podnóżki dla pasażera z ząbkowanym stopniem zapewniają optymalną przyczepność – nawet w przypadku butów z grubą, profilowaną podeszwą czy mocno zabrudzonego obuwia. Wykonane z odpornego na korozję odlewu stalowego podnóżki są nierdzewne. Jeśli motocyklem jedzie sam kierowca, podnóżki można złożyć.

Zaprojektuj swój indywidualny model F 900 GS

Masz więcej pomysłów? Wybieraj z szerokiej gamy opcjonalnego wyposażenia i oryginalnych akcesoriów motocyklowych BMW i dostosuj motocykl wedle własnych preferencji.

Do konfiguratora
spinner