Wyposażenie Int. GS Trophy

Jeśli nieustannie odczuwasz żądzę przygód, potrzebujesz sprzętu, na którym możesz polegać w każdej sytuacji. Dlatego też nasze oryginalne akcesoria BMW Motorrad przetestowaliśmy w najtrudniejszych warunkach na offroadowych trasach rajdu International GS Trophy.

Części te udowodniły, że zostały dobrze przemyślane i sprawdzą się wszędzie – w błocie, na pustyni, w przeprawach przez rzeki i w górach. Idealnie pasują do Twojego motocykla i pozwolą Tobie i Twojemu GS pokonać każdy teren offroadowy. 

+ Dowiedz się więcej
Bezpieczeństwo

Doskonałe wyposażenie na najdziksze przygody. Czarna osłona ramy, osłona pokrywy głowicy cylindrów ze stali nierdzewnej oraz osłona zabezpieczająca reflektor zapewniają doskonałą ochronę motocykla i Twoich butów motocyklowych przed gałęziami, uderzeniami kamieni i żwirem. Solidne aluminiowe zabezpieczenie silnika Enduro osłania dolną część silnika. Wykonane z polerowanej stali nierdzewnej pałąki ochronne silnika stanowią niezawodną ochronę przed uszkodzeniami, gdy Twój motocykl przewróci się podczas jazdy. Osłona dłoni chroni Twoje ręce przed gałęziami i kamieniami. Szkło ochronne zabezpiecza Twój wyświetlacz ciekłokrystaliczny TFT przed zabrudzeniem i innymi uszkodzeniami.

Ergonomia i komfort

Podczas jazdy w terenie nie warto rezygnować z następującego wyposażenia dodatkowego: Przyciemniana szyba Rallye zapewnia dobrą widoczność terenu i jednocześnie wystarczającą ochronę. Wąskie i twardo wyściełane siedzenie Rallye pozwala na maksymalną swobodę ruchów. Szersze i dłuższe podnóżki Enduro gwarantują większą przyczepność i antypoślizgowość. Dźwignię hamulca nożnego o regulowanej wysokości można dokładnie dostosować do swoich potrzeb – dzięki temu operowanie hamulcem nożnym jest jeszcze łatwiejsze, szczególnie podczas jazdy na stojąco.  Dzięki dźwigni zmiany biegów z regulowanym stopniem istnieje możliwość dostosowania do różnych rozmiarów butów i nawyków zmiany biegów. A podwyższenie kierownicy z kutego aluminium pozwala na bardziej zrelaksowaną postawę i większą kontrolę w terenie.  

Design

Przystosowanie do jazdy w terenie może wyglądać tak dobrze. Wysokiej jakości, wykonany w całości z tytanu tłumik typu slip-on nie tylko nadaje Twojemu GS-owi sportowy wygląd, ale jest również lżejszy od standardowego. Większa osłona przedniego koła chroni motocykl przed kamieniami i brudem. Wyjątkowo stabilne koła z szprychami krzyżowymi mogą być stosowane również z oponami bezdętkowymi i zwiększają możliwości terenowe Twojej maszyny.

Przestrzeń bagażowa

Nie jest tajemnicą, że w terenie może być mokro i brudno. Dlatego tym bardziej na znaczeniu nabiera dobre zabezpieczenie Twojego bagażu przed działaniem czynników zewnętrznych. Mały plecak na zbiornik z kolekcji Adventure Collection wykonany z wytrzymałej tkaniny nylonowej został wyposażony w wodoszczelny worek wewnętrzny. Dzięki temu wszystkie przedmioty, które nosisz ze sobą, pozostaną suche.

Zapytaj Twojego partnera BMW Motorrad

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o motocyklach GS Trophy i pasujących do nich oryginalnych akcesoriach BMW Motorrad, najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z lokalnym dealerem. Chętnie Ci doradzi.

Znajdź dealera

Więcej o #SpiritofGS

spinner