Pomieszczenie na prawie wszystko

Pomieszczenie na prawie wszystko

Dziesięć atrakcyjnych modeli z kolekcji Black Collection oferuje kompleksowe rozwiązania dla wielu zastosowań. Torba na zbiornik, torba boczna i torba tylna w różnych rozmiarach zapewnią Ci przestrzeń od 5 do 60 litrów, która wystarczy zarówno na krótkie wycieczki po mieście, jak i na dłuższe wyprawy. Na następnej jednodniowej wycieczce już nie będziesz chciał się obejść bez torby biodrowej lub plecaka w pasującym designie.

+ Dowiedz się więcej

Coś, na czym można polegać

Coś, na czym można polegać

Elementy wykończone są w sprawdzonej jakości BMW Motorrad. Zostały one nie tylko odpowiednio do siebie dopasowane, ale także dzięki zastosowanym materiałom i codziennej praktyczności zostały specjalnie dostosowane do Twoich potrzeb. Czarny diamentowy ripstop z powłoką TPU, wodoodporne zamki błyskawiczne oraz wodoodporne worki wewnętrzne chronią Twój dobytek. Liczne kieszenie na zewnątrz pokazują przy każdym ruchu, jak dobrze przemyślana jest ta kolekcja. Zaprojektowana przez motocyklistów dla motocyklistów.

+ Dowiedz się więcej
Czarna Kolekcja

Bagaż podręczny – tak elastyczny, jak Ty

Wystarczy, że dodasz swój ulubiony produkt do swojej listy zapytań i wygodnie odbierzesz go u swojego partnera BMW Motorrad.

Zamów teraz

Wszystko dla Twojego motocykla

spinner