Jazda na motocyklu to sposób na życie. Według nas – najlepszy z możliwych! Aby pomóc Ci poczuć BMW Motorrad od stóp do głów oferujemy idealną odzież na motor – opracowaną przez motocyklistów dla motocyklistów. W naszej kolekcji dla kierowców na rok 2021 znajdziesz modne wyposażenie, które oferuje najnowsze funkcje bezpieczeństwa. Chcesz poczuć przedsmak? No to naprzód!

+ Dowiedz się więcej

Nie chodzi tylko o produkcję doskonałej technicznie odzieży motocyklowej. Musi ona również dobrze wyglądać – podczas jazdy na motorze i po zejściu z niego.

 ”

Andy Dukes

Miasto należy do Ciebie. Aby tak pozostało, wyposażymy Cię w stylowe ubrania, które sprostają wyzwaniom metropolii. U nas nowoczesny design łączy się z inteligentnymi funkcjami i niezawodną technologią bezpieczeństwa. Wszystkiemu przyświeca jeden cel: Twoja niepohamowana przyjemność z jazdy w wielkim mieście.

+ Dowiedz się więcej

Ucieknij od codzienności, ale pozostań w strefie komfortu. Nasza wygodna odzież oznacza dla Ciebie gotowość na przygodę. Nasze zaawansowane technologicznie materiały i 40 lat doświadczenia zapewniają optymalną ochronę i pełną elastyczność. Możesz ruszać w kolejną trasę. 

+ Dowiedz się więcej

Hołd złożony nonszalancji dawnych lat, ale w nowoczesnym wydaniu dopracowanym na wysoki połysk. Dzięki naszemu wyposażeniu dla kierowcy podkreślisz swój indywidualizm – oczywiście bez uszczerbku dla bezpieczeństwa. Podbijaj ulice w swoim stylu!

+ Dowiedz się więcej

Świat jest Twoim placem zabaw. Nie widzisz szerokiej drogi na horyzoncie? Żaden problem. Dla chcącego nic trudnego. Odkrywaj nieznane i przez cały czas korzystaj z doskonałego wsparcia. Ciesz się maksymalną swobodą ruchów i najlepszą ochroną w każdych warunkach pogodowych. Czas na przygodę!

+ Dowiedz się więcej

Nasza aktualna kolekcja

spinner