Motocykl to postawa życiowa i jeśli nas o to poprosisz, to najlepszy sposób na życie. Zapewniamy odzież idealnie dopasowaną do Twojego motocykla, dzięki czemu możesz doświadczyć BMW Motorrad od stóp do głów – opracowanej przez motocyklistów dla motocyklistów. Nasz sprzęt motocyklisty 2021 po raz kolejny zawiera fajne stroje z inteligentnymi funkcjami zapewniającymi Twoje bezpieczeństwo. Chcesz rzucić okiem? Chodźmy!

+ Dowiedz się więcej

Nie chodzi tylko o produkcję wyjątkowej technologicznie odzieży motocyklowej: musi ona również dobrze wyglądać na rowerze i poza nim.

 ”

Andy Dukes

Miasto jest twoje. Aby tak pozostało, oferujemy stylową odzież, która z nawiązką sprosta wyzwaniom wielkich miast. W tym miejscu nowoczesny design i inteligentne funkcje łączą się z ukrytą technologią bezpieczeństwa. Wszystko w jednym celu: nieskrępowanej przyjemności z jazdy w dużych miastach.

+ Dowiedz się więcej

Ucieczka od codzienności – nie Twoja strefa komfortu. Dzięki naszej wygodnej odzieży turystycznej jesteś zawsze gotowy na przygodę. Zaawansowane technologicznie materiały i 40-letnie doświadczenie zapewniają maksymalną ochronę przy zachowaniu pełnej elastyczności. Kolejna wycieczka czeka na Ciebie.

+ Dowiedz się więcej

Hołd dla zrelaksowanych, dawnych czasów – z nowoczesną interpretacją i polerowaniem na wysoki połysk. Wyposażenie naszego rowerzysty pomoże Ci ustanowić punkt odniesienia dla indywidualnego charakteru – oczywiście bez konieczności poświęcania bezpieczeństwa. Podbij drogę swoim stylem.

+ Dowiedz się więcej

Świat to Twój plac zabaw. Nie ma drogi na mile? Nie ma problemu. Tam, gdzie jest wola, jest sposób. Odkrywaj nieznane i zawsze licz na najlepsze wsparcie. Ciesz się maksymalną swobodą ruchów i najlepszą ochroną w każdych warunkach pogodowych. Niech rozpocznie się przygoda.

+ Dowiedz się więcej

Nasza aktualna kolekcja

spinner