W ciągłym ruchu z maksymalną elastycznością: środowisko Urban Mobility doczekało się nowego CE 02. Pasuje on idealnie do mobilnego stylu życia. Ale to nie jest wcale E-Scooter – po prostu nie mieści się w tej kategorii. Inauguruje on za to własną kategorię urządzeń: eParkourer. Przemieszcza się w miejskiej przestrzeni z dużą szybkością, elastycznością i zwrotnością – prawie jak biegacz uprawiający parkour. Zwinny wehikuł z wielką misją. Elektryczny. Przyjazny dla środowiska. Wsiadasz i od razu czujesz ducha #PluggedToLife.

 

+ Dowiedz się więcej
„ 

NAJBARDZIEJ ODJAZDOWY sposób poruszania się po mieście.

 ”

Czas wyruszyć

Wskakuj

Pojazdem CE 02 może jeździć niemal każdy. Ponieważ motorowerem o pojemności skokowej 50 ccm możesz ruszać w drogę, mając ukończone 15 lat i prawo jazdy kategorii AM. Na skuter możesz również wsiadać, jeśli posiadasz prawo jazdy na samochody osobowe lub kategorii A1.

Wkrocz na plac zabaw

CE 02 łamie zasady. Jego nowatorski design przyciąga wzrok innych – tak wygląda radość z jazdy. Wizualnie głośny, ale elektrycznie cichy. Rewolucyjny. Ikoniczny. Świadomość ekologiczna może być stylowa.

Eksploruj miasto

Porusza się po mieście prawie jak biegacz uprawiający parkour: z dużą szybkością, zwrotnością i elastycznością. Swoją zwinnością jazdy i indywidualnym charakterem eParkourer inauguruje nowy segment i szturmem zdobywa miasto.

Fast forward

To po nim widać: CE 02 aż kipi energią. 100% przyjemności z jazdy choćby ze względu na stylową formę. Design z wieloma detalami: bardzo, bardzo fresh. A gdy jednak potrzebuje chwili przerwy, jego akumulator bardzo szybko ładuje się ze zwykłego domowego gniazdka 220 V. Wariantem z redukcją mocy można jeździć już z prawem jazdy kategorii AM od 16 lat.

+ Dowiedz się więcej

Odkryj CE 02

Chcesz szturmem zdobyć miasto i poruszać się po nim w sposób przyjazny dla środowiska? Dowiedz się wszystkiego o stylowym i zwrotnym eParkourerze.

Do modelu CE 02

Więcej #PluggedToLife

spinner