Duże miasto nie wie, co to bezczynność. I nigdy nie wiedziało. Dlatego od ponad dziesięciu lat intensywnie analizujemy przyszłościowe koncepcje, które nie tylko przenoszą Cię z punktu A do punktu B, ale obejmują jak najwięcej aspektów Twojego życia i mobilności. Tak jak BMW CE 04: Ten napędzany elektrycznie skuter idealnie wpasowuje się w Twoją codzienność. W pełni #PluggedToLife.

+ Dowiedz się więcej

Naszym celem było perspektywiczne myślenie i poszukiwanie rozwiązań, które zainspirują naszych klientów na całym świecie.

 ”

Dr Markus Schramm

Dyrektor BMW Motorrad

Extraordinary and distinctive at first glance

Extraordinary and distinctive at first glance

Płaski akumulator w spodzie podwozia i kompaktowy napęd zapewniły naszym projektantom nowe możliwości. Efekt: wyjątkowy wygląd. Otwierana z boku przestrzeń ładunkowa lub podwieszana kanapa to tylko niektóre z najważniejszych cech. BMW Motorrad Connectivity i aplikacja BMW Motorrad Connected w wyjątkowy sposób łączą mobilność i komunikację. Wyświetlacz TFT o przekątnej 10,25 cala zapewnia łączność między światem analogowym i cyfrowym. Od nawigacji, przez czasy ładowania i zasięg, aż po Twoją playlistę – wszystko jest zawsze pod kontrolą.

+ Dowiedz się więcej

Zasięg 130 km – spokojnie wystarczy na Twoje codzienne jazdy

Z BMW CE 04 po prostu podróżuje się inaczej. Przez cały dzień ciesz się dynamiką jazdy i czerp z niej czystą przyjemność: wydajne, w pełni elektryczne i bezemisyjne rozwiązanie. Zasięg 130 kilometrów wg WMTC wystarczy nawet na realizację najbardziej napiętego planu w kalendarzu. Parka opracowana specjalnie z myślą o BMW CE 04 zapewnia przy tym atrakcyjny wygląd.

+ Dowiedz się więcej

Kurtka Tokyo Connect GORE-TEX

Kurtka Tokyo Connect GORE-TEX

Nasza kurtka Tokyo Connect GORE-TEX jest bardzo funkcjonalna i doskonale nadaje się do codziennego użytku. Wyposażono ją w elastyczne ochraniacze, które chronią przed wiatrem i niepogodą. Aby kierowca był doskonale widoczny na drodze, światłowód wpuszczany w parkę zapewnia lepszą widoczność i bezpieczeństwo.

+ Dowiedz się więcej

Jeszce bardziej #pluggedtolife

  

+ Dowiedz się więcej
spinner