Pure&Crafted Festival 2022 w Berlinie

Music, Motorcycles, New Heritage
1 lip 2022
Berlin, Niemcy

Gitara i silnik: te dźwięki niepodważalnie cieszą nasze uszy! Również w tym roku przyprawią nas o gęsią skórkę. BMW Motorrad z dumą zaprasza na 5. edycję Pure&Crafted Festival w Berlinie. To święto muzyki, kultury motocyklowej i stylu życia New Heritage. Jeśli chcesz wraz z nami podgrzać atmosferę w ogrodzie letnim targów w Berlinie, nie możesz tego przegapić.

 

Wszystkie wiadomości i informacje znajdziesz tutaj: 

+ Dowiedz się więcej

Czym byłby festiwal bez line-upu gwarantującego rewelacyjną zabawę? W tym roku headlinerem będzie zespół Pixies, jak zawsze zadający sobie pytanie: „Where Is My Mind?”. Na fanów jasnych i kołyszących odpowiedzi czekają dwa brytyjskie zespoły Nothing But Thieves i The Vaccines, które naprawdę rozgrzeją letni ogródek, a hipnotyczni anatolijscy rockmani Altin Gün stworzą ekstatyczną atmosferę. Występy kolejnych zespołów zostaną potwierdzone wkrótce. Już teraz możesz zgarnąć swój bilet.

+ Dowiedz się więcej

Ręcznie wykonane, oryginalne, po prostu

Pure&Crafted. Tu chodzi o indywidualizm i styl życia, który oczarowuje wielu. Niestandardowe motocykle, tradycyjnie wytworzone produkty wysokiej jakości, kipiące adrenaliną pokazy akrobatyki na dwóch kółkach: to wszystko sprawi, że festiwal będzie niezapomnianym przeżyciem. Liczne food trucki i bary zapewnią wyśmienite jedzenie i napoje. My już nie możemy się doczekać. Do zobaczenia w Berlinie!

+ Dowiedz się więcej
Adres
Ogród letni w Berlinie
14055 Berlin
Niemcy
SPRAWDŹ TRASĘ external-link-arrow-bold
spinner