BMW Motorrad Days 2023

Mega impreza na 100-lecie
7 - 9 lip 2023
Berlin, Niemcy

Jubileuszowa edycja BMW Motorrad Days już teraz stała się legendarna. I to nie tylko dlatego, że wstęp jest bezpłatny! Organizujemy bowiem z okazji naszego jubileuszu święto, którego nie może ominąć żaden prawdziwy fan motocykli. Liczne organizowane przez nas wydarzenia obejmą (niemal) cały Berlin: sceny i stoiska, wycieczki po zakładzie BMW w Spandau, kwalifikacje do pierwszego zespołu „International Team” w ramach Int. GS Trophy 2024 oraz Racing Action, Pure&Crafted Festival i wiele innych atrakcji.

+ Dowiedz się więcej

Jeden weekend – pięć atrakcji

21. edycja BMW Motorrad Days rozpocznie się w tym roku już w piątek. Odbędzie się w dniach od 7 do 9 lipca 2023 r. w ogrodzie letnim targów w Berlinie. Pure&Crafted Festival będzie dostępny równolegle do BMW Motorrad Days 7 i 8 lipca. Ponadto od 6 do 8 lipca trwają międzynarodowe kwalifikacje do Int. GS Trophy 2024. Absolutna premiera! Spędź swój weekend tak, jak chcesz – oferujemy różne atrakcje, od dostępnej dla całej rodziny Riding Action po imprezę do późnej nocy.

 

Atrakcje czekają nie tylko na targach w Berlinie, ale także na imprezie Pure&Crafted Festival presented by BMW Motorrad. To przyciąga nas do dzielnicy Berlina o nazwie Kreuzberg – gdzie zabawa trwa do późnych godzin nocnych. Centrum Adventure Hub na terenie MCC Schenkenhorst ściągnie fanów GS na międzynarodowe kwalifikacje Int. GS Trophy 2024.

A Spreewaldring to nasze nowe centrum sportów motocyklowych – gwarantuje wysoki poziom adrenaliny! W fabryce BMW w Spandau można spojrzeć za kulisy produkcji motocykli.

 

Kemping zamiast hotelu?

Jesteś entuzjastą GS i właściwie wolisz bawić się na kempingu, niż rezerwować hotel w Berlinie? To żaden problem! W tym roku oferujemy możliwość rozstawienia namiotu na terenie MCC Schenkenhorst. Dostępne są również miejsca na samochody kempingowe.

 

+ Dowiedz się więcej

THIS IS WHAT AWAITS YOU

Bilety

Bilety

Wstęp na BMW Motorrad Days jest bezpłatny. Bilet nie jest potrzebny również na zwiedzanie zakładu, ale liczba miejsc jest ograniczona. Rejestracja odbywa się w ramach BMW Motorrad Days. Bilety na Pure&Crafted Festival są dostępne  na stronie https://www.ticketonlineshop.com/ols/pure-and-crafted. Rezerwacja szkolenia w MotoRacingSchool będzie również możliwa na stronie https://www.moto-racingschool.de/anmeldung-online/.

+ Dowiedz się więcej

Presented by BMW Motorrad

Pure&Crafted Festival 2023

Dołącz do Pure&Crafted Festival: 7 i 8 lipca 2023 roku po raz siódmy obchodzimy święto dla wszystkich miłośników motocykli i muzyki. W tym roku po raz pierwszy w kolorowym i ciekawym XHAIN w Berlinie. Program jest równie zróżnicowany jak miejsce: dzięki doskonałemu jedzeniu, ogromnej dawce inspiracji w dziedzinie customizing oraz muzyce takich artystów jak Cari Cari czy Drangsal społeczność New Heritage na pewno nie będzie żałować udziału. Główna atrakcja to skatepark zaprojektowany przez berlińskiego artystę. Bilety na festiwal są już dostępne.

Zarezerwuj bilety już teraz external-link-arrow-slim

Światowa premiera w Int. GS Trophy

Światowa premiera w Int. GS Trophy

W Int. GS Trophy 2024 w Namibii po raz pierwszy startuje międzynarodowy zespół („International Team”). Zostaje wyłoniony w ramach międzynarodowych kwalifikacji i możesz to zobaczyć na żywo! Mogą w nich wziąć udział wszyscy, w których państwie nie ma krajowych kwalifikacji do Int. GS Trophy. Rejestracja do udziału w kwalifikacjach będzie możliwa od marca na stronie www.gstrophy.com.

+ Dowiedz się więcej

Tor wyścigowy czeka na Ciebie

Tor wyścigowy czeka na Ciebie

Dla fanów sportów motorowych mamy w tym roku specjalną ofertę. Nasz partner, MotoRacingSchool, zaoferuje weekendowe sloty szkoleniowe z najnowszymi modelami BMW S 1000 na torze Spreewaldring podczas BMW Motorrad Days. Od zawsze pragniesz poczuć atmosferę toru wyścigowego? To Twoja szansa!

+ Dowiedz się więcej

Fajerwerki możliwości

Taka impreza jubileuszowa zdarza się tylko raz. W naszym namiocie świątecznym znajdziesz bogatą ofertę muzyczną i rozrywkową, a także pyszne potrawy i napoje. Czeka na Ciebie ciekawy program pokazów, wystawa specjalna z okazji 100-lecia, jazdy próbne, wykłady, Heritage Area, atrakcje marki na 4000 metrów kwadratowych, międzynarodowi wystawcy i dużo, dużo więcej ciekawych ofert…

 

Jeśli liczysz na muzykę, motocyklową kulturę i styl życia, nie możesz ominąć imprezy Pure&Crafted Festival presented by BMW Motorrad. W tym roku kluczową rolę odgrywają również koncepcje mobilności przyszłości. Odwiedź nas i świętuj z nami legendarny jubileusz BMW Motorrad!

+ Dowiedz się więcej
Adres
Ogród letni targów w Berlinie
14055 Berlin
Niemcy
SPRAWDŹ TRASĘ external-link-arrow-bold
spinner