Inteligentne okulary Connected Ride

Inteligentne okulary Connected Ride

Inteligentne spojrzenie

Znakomite narzędzie na długie i krótkie trasy: inteligentne okulary BMW ConnectedRide to Twój wyświetlacz Head-up Display na motocykl. Wyświetlają w Twoim polu widzenia najważniejsze informacje, jak prędkość czy nawigacja. Korzyść dla Ciebie: mniej rozpraszania, więcej bezpieczeństwa. Dzięki smukłemu kształtowi bez problemu zmieszczą się pod kaskiem. Okulary są wyposażone w wymienne, przyciemniane i przezroczyste szkła i dostępne w dwóch rozmiarach.

Koncentracja w ruchu drogowym

Wyświetlacz Head-up-Display, który możesz w dowolnym momencie wyłączyć. Optyczny moduł projekcyjny jest umieszczony w środku nad prawym szkłem. Podczas jazdy pokazuje Ci w Twoim bezpośrednim polu widzenia takie informacje, jak prędkość, ograniczenie prędkości, bieg i nawigacja. Wszystko w sprawdzonej stylistyce BMW Motorrad. Dzięki temu możesz całkowicie skupić się na jeździe. A gdy akurat nie potrzebujesz tych informacji, możesz po prostu wyłączyć wyświetlacz za pomocą przycisku umieszczonego na lewym zauszniku lub w aplikacji BMW Motorrad Connected. Na zauszniku znajduje się także gniazdo ładowania, umożliwiające ładowanie okularów po podłączeniu kabla.

+ Dowiedz się więcej

Pasują do Twojego mobilnego życia

Pasują do Twojego mobilnego życia

Inteligentne okulary z ochroną UV wyglądają jak sportowe okulary przeciwsłoneczne, a dzięki smukłemu kształtowi i niewielkiej wadze idealnie dopasowują się do Twoich potrzeb. Aby zapewnić stabilną pozycję wybierz jedną z czterech par nanośników. W zależności od pogody możesz wybrać szkła o poziomie przezroczystości 85% lub szkła przyciemniane. Czujnik światła zapewnia automatyczne prawidłowe wyświetlanie informacji i zapobiega oślepianiu.

+ Dowiedz się więcej

Nosisz okulary korekcyjne? Oddzielnie dostępny jest adapter RX, który możesz umieścić wewnątrz inteligentnych okularów. Po dokonaniu pomiarów u optyka możesz zamówić swoje okulary korekcyjne i wpiąć je do inteligentnych okularów.

+ Dowiedz się więcej

Aplikacja BMW Motorrad Connected

Aplikacja BMW Motorrad Connected

Aplikacja BMW Motorrad Connected łączy smartfona przez Bluetooth z okularami i Twoim motocyklem. W ten sposób masz zawsze połączenie i możesz sterować wszystkimi funkcjami. Możesz przykładowo dowolnie dopasować pozycję wyświetlania danych do swojego pola widzenia i pozycji na motocyklu. Możesz także określić, jakie informacje chcesz wyświetlać, a jakie chcesz ukryć.

+ Dowiedz się więcej

Instrukcja do pobrania

Skrócona instrukcja inteligentnych okularów ConnectedRide
PDF   |   0.66 MB   |   EN
This is disclaimer text for gpx download files.

Łączenie z motocyklem

Wypróbuj

Wzbudziliśmy Twoją ciekawość? Wypróbuj inteligentne okulary ConnectedRide bezpośrednio u swojego dealera.

Znajdź dealera

Uwaga

Odpowiedzialność za użytkowanie okularów ConnectedRide Smartglasses i za zgodność z odpowiednimi przepisami ponosi wyłącznie użytkownik. Dlatego zaleca się sprawdzanie legalności użytkowania w danym kraju przed pierwszym użyciem, a następnie w regularnych odstępach czasu (a także po przekroczeniu granicy).

Więcej BMW Motorrad Style

spinner