* Wyposażenie seryjne standardowe, cena zalecana niewiążąca, fabryczna bez kosztów transportu, z 23% podatku VAT.
**Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

Wszystkie motocykle dostarczane są wyłącznie z wyposażeniem wymaganym przepisami prawa (np. reflektory są zgodne z normą E4). Ilustracje na stronie mogą się różnić od stanu faktycznego.

NOWE BMW R 1250 GS ADVENTURE.

Twoim przeznaczeniem jest podróż.

Nowe BMW R 1250 GS Adventure jest stworzone do wyzwań. Nierówne trasy, niesprzyjające warunki i najbardziej odległe miejsca nie stanowią problemu. Zwiększenie pojemności silnika zapewniło większą wydajność - 100 kW (136 KM). System zmiennych faz rozrządu BMW ShiftCam zapewnia doskonałe przekazywanie mocy - w zakresie wysokich i niskich prędkości obrotowych silnika. Niezależnie od tego, jaką przygodę wybierzesz, BMW R 1250 GS Adventure jest gotowe na nią.  

DESIGN 1250 GS ADVENTURE

Jeden cel - wiele tras.

R 1250 GS Adventure jest taki jaki chcesz. Wysokiej jakości elementy stylistyczne z niemożliwym do pomylenia wyglądem.

*/-->

Ice grey

Kolor Ice grey nadaje modelowi podstawowemu szczególny wygląd zarówno na drodze, jak i na terenie. Rama główna i kierownica są w kolorze srebrnym, układ przeniesienia napędu, koła szprychowe, czarna osłony dłoni i zaciski hamulcowe oraz siedzenie w kolorze czerwonym / czarnym tworzą atrakcyjne kontrasty.

*/-->

Styl HP

Nowy design z kolorami BMW Motorsport jest bezkompromisowy i dynamiczny sygnalizując off-roadowy charakter R1250 GS Adventure.

*/-->

Styl Exclusive

W stylu Exclusive motocykl prezentuje się elegancko dzięki matowemu lakierowy Kalamata.

Dwucylindorwy silnik bokser

1.254
cm3 pojemności skokowej
100
kW (136 KM) przy 7,750 obr/min
143
Nm przy 6,250 obr/min
217
kg maksymalnego obciążenia

Odkryj nowe.

Odkryj nowe.

BMW Motorrad wkracza na nowe tereny dzięki systemowi zmiennych faz rozrządu BMW ShiftCam. Oznacza to płynniejszą pracę w zakresie niskich obrotów i wysoki moment obrotowy w każdym zakresie prędkości. Skutkuje to zrównoważonym działaniem silnika, który zapewnia jeszcze więcej pewności podczas jazdy z R 1250 GS Adventure. Pojemność silnika wynosi teraz 1254 ccm a moc to imponujące 100 kW (136 KM) i 143 Nm.  

+ Dowiedz się więcej

Posłuchaj jak brzmi R 1250 GS ADVENTURE.

Nowości.

BMW Motorrad Spezial

BMW Motorrad Spezial

BMW Motorrad Spezial oferuje pakiety akcesoriów o wysokiej jakości i wzornictwie do modelu R 1250 GS Adventure. Pakiet HP podkreśla sportowy charakter maszyny z elementami aluminiowymi. Opcja 719 Classic to zestaw stylistycznych akcentów o purystycznym charakterze w srebrnym kolorze.

Zakres każdego pakietu obejmuje:

  • Pokrywy głowicy cylindrów
  • Osłona silnika
  • Zbiorniczki wyrównawcze
  • Regulowana dźwignia hamulca
  • Regulowana dźwignia sprzęgła
  • Lusterka
  • Regulowane podnóżki
+ Dowiedz się więcej

Tryby jazdy Pro.

Tryby jazdy Pro.

Dzięki opcjonalnym trybom jazdy Pro, zakres zastosowań maszyny można dodatkowo rozszerzyć i dostosować do różnych sytuacji i celów jazdy. Oprócz przepustnicy kontrolowane jest zachowanie ABS, dynamiczna kontrola trakcji i zawieszenie Dynamic ESA. Nowe dodatki do trybów jazdy Pro obejmują HSC Pro i nowy dynamiczny asystent hamowania DBC, który pomaga w hamowaniu awaryjnym, przeciwdziałając niepożądanemu dodawaniu gazu przez kierowcę.  

+ Dowiedz się więcej

Najważniejsze informacje o R 1250 GS ADVENTURE

Wszystko według Twoich potrzeb.

R 1250 GS Adventure jest dostępny z szeroką gamą opcjonalnych dodatków i oryginalnych akcesoriów BMW Motorrad. To pozwala na konfigurację motocykla zgodnie z własnymi życzeniami.

Dowiedź się więcej

Odzież na Twoje kolejne przygody

Inne motocykle bmw

  • Katalog R 1250 GS Adventure
    PDF   |   4.02 MB