Fascynująca różnorodność dla miłośników przygód, odkrywców i zapaleńców: Nasza rodzina GS ma trzech nowych członków. Modele te otwierają przed Tobą wszelkie możliwości – czy planujesz weekendowy wypad z najbliższymi przyjaciółmi, czy chcesz zdobywać bezdroża, a może nawet cały świat. Sprawdź, który z nich najlepiej odpowiada Tobie i twoim zamierzeniom – i poznaj wszelkie istotne szczegóły.

+ Dowiedz się więcej
„ 

Hungry for more Adventure

 ”

BMW F 800 GS

BMW F 800 GS

Na nowym BMW F 800 GS możesz zawsze polegać, niezależnie od właściwości trasy. Dzięki mocnemu, nowemu silnikowi i wielu ulepszeniom jest on idealny na krótkie i długie przygody. Spakuj torbę i zabierz przyjaciół, aby intensywnie doświadczyć #SpiritOfGS.

+ Dowiedz się więcej

BMW F 900 GS

BMW F 900 GS

Porzuć codzienną rutynę, rusz w teren: BMW F 900 GS to idealny motocykl dla wszystkich, którzy szukają wyzwań. Na kamieniste i szutrowe drogi, do jazdy pod wiatr i przez wodę, w głębokie rowy i na wysokie wzniesienia – ten motocykl enduro jest wprost stworzony na wyjątkowe przygody.

+ Dowiedz się więcej

BMW F 900 GS Adventure

BMW F 900 GS Adventure

Przygotuj się na przygodę! BMW F 900 GS Adventure stanie się nią z pewnością. Będzie Ci towarzyszył na całym świecie, w różnych strefach klimatycznych i na wielu wysokościach. Ciesz się fascynującymi wyprawami i nie rezygnuj z niezbędnej wygody. Zarówno w pojedynkę, jak i we dwójkę, w krótkim sprincie czy w długiej podróży.

+ Dowiedz się więcej

Więcej o#spiritofgs

spinner