Jako współinicjator rajdu Int. GS Trophy i towarzysz wszystkich dotychczasowych edycji Int. GS Trophy mogę powiedzieć: Ten motocykl jest doskonale przystosowany do wydarzenia w Albanii i przygotowany na wiele innych przygód.

 ”

Christian Pingitzer

Kierownik ds. strategii oferty produktów

Wraz z modelem Int. GS Trophy 2022 BMW R 1250 GS jesteś coraz bliżej Int. GS Trophy 2022. Siedzenie Rallye „GS Trophy” z mostkiem bagażowym ze stali nierdzewnej może być eksploatowane w trudnych warunkach terenowych. A koła z krzyżowymi szprychami, czarnymi i wysokopołyskowymi ze stali nierdzewnej, nie tylko robią wrażenie, ale dzięki grubemu ogumieniu są również w pełni przystosowane do jazdy w terenie.

+ Dowiedz się więcej

Kierowcy rajdu Int. GS Trophy 2022: Dwuczęściowy kombinezon GS Karakum GTX ze względu na wiele warstw znajduje zastosowanie zarówno w cieplejszej, jak i chłodniejszej strefie klimatycznej. Materiał o wysokim stopniu oddychalności spełnia najwyższe wymagania i umożliwia maksymalnie sportowy styl jazdy. Tylko osoba, która jest dobrze chroniona i ma zapewniony komfort w czasie jazdy, może w pełni wykorzystać swój potencjał oraz cieszyć się każdym wyzwaniem.

+ Dowiedz się więcej
Przejdź do kolekcji BMW Motorrad external-link-arrow-slim

Więcej do odkrycia

spinner