Festiwal Pure&Crafted 2021 w Berlinie

Muzyka. Motocykle. New Heritage.
17 - 18 wrz 2021
Berlin, Niemcy

Znów można grać i słuchać rocka! Na długo musieliśmy zrezygnować ze wspólnych imprez – teraz znów nadszedł czas, aby razem cieszyć się muzyką na żywo, motocyklową kulturą i stylem życia New Heritage. A to oczywiście największa frajda, gdy osobiście bierze się udział w imprezie. Zapamiętaj więc daty 17 i 18 września, tym razem miejscem akcji będzie cudowny ogród letni targów w Berlinie.

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: 

+ Dowiedz się więcej

Wreszcie znów muzyka na żywo

Wreszcie znów muzyka na żywo

Dodatkową porcję festiwalowych wrażeń zapewnią ponownie w tym roku prawdziwe perły muzyki na żywo. Już teraz można spodziewać się The Hives, Jake Bugg, Kadavar, Jupiter Jones i wielu innych artystów. Dużo rock'n'rolla, gitarowe riffy i perkusja są tu zaprogramowane.

+ Dowiedz się więcej

Duch festiwalu łączy się z motocyklowym stylem życia

Obok sceny oczywiście znów wszystko kręci się wokół motocykli i związanej z nimi kultury: w sekcji Wheels Area czekają na Ciebie ekscytujące motocykle typu custom bikes.

Sklep General Store to kolejny punkt uświetniający wyjątkowy program festiwalu Pure&Crafted. Tu w centrum uwagi znajdują się akcesoria reprezentujące kulturę New Heritage oraz motocyklową modę i styl życia.

I oczywiście nie zabraknie tam bogatej oferty gastronomicznej oraz wyselekcjonowanych napojów, co pozwoli Ci przeżywać festiwal Pure&Crafted naprawdę wszystkim zmysłami.

Nie możemy się już doczekać, aby wreszcie wspólnie z Wami cieszyć się muzyką na żywo, wzajemnie się inspirować, wymienić się wrażeniami i po prostu dobrze się bawić. A więc: Do zobaczenia wkrótce w Berlinie.

+ Dowiedz się więcej
Adres
Letni ogród w Berlinie
14055 Berlin
Niemcy
SPRAWDŹ TRASĘ external-link-arrow-bold
spinner