Jazda motocyklem to styl życia mający różne aspekty: od wspólnych doświadczeń, przez Twój osobisty styl aż po czystą chęć odkrywania świata. Aby móc w pełni cieszyć się pojazdami BMW Motorrad, oferujemy odzież, która idealnie pasuje do Twojej pasji. Wszędzie i na każdej drodze. Zaprojektowana przez motocyklistów dla motocyklistów. W naszej nowej kolekcji znajdziesz produkty, które są nie tylko funkcjonalne, ale także doskonale wyglądają i sprawiają, że i Ty świetnie się prezentujesz.

+ Dowiedz się więcej

Mamy mnóstwo wspaniałych nowych produktów oraz kilka innowacji w naszych klasykach.

 ”

Markus Pfister

Head of Gear & Garment BMW Motorrad

Poznaj miasto. Dokładnie tak, jak chcesz. Czy to w drodze do pracy, czy też na miłą kolację. Dzięki naszej odzieży jesteś zawsze na czasie: inteligentne funkcje i dyskretnie ukryta technologia bezpieczeństwa łączą w sobie lekkie materiały i absolutny komfort – zapewniając największą przyjemność z jazdy po metropolii.

+ Dowiedz się więcej

Heritage i Vintage: Stare, dobre czasy jeszcze nie minęły. Kto może wiedzieć o tym lepiej niż Ty – i oczywiście my: Nasze wyposażenie dla kierowców łączy najwyższą jakość materiałów z doskonałym wykonaniem i przejrzystym wzornictwem. Nie rezygnujemy przy tym z bezpieczeństwa i dbamy o to, aby podkreślić Twój styl.

+ Dowiedz się więcej

Twoja podróż jest tak wygodna, jak sprzęt, z którym podróżujesz: Wiemy to dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu. Dlatego produkując naszą odzież turystyczną, zwracamy uwagę na najwyższą jakość i bezpieczeństwo, przemyślany komfort i funkcjonalność. Aby umożliwić Ci cieszenie się każdym kilometrem w każdą pogodę i w każdych warunkach.

+ Dowiedz się więcej

Od sportowych wyzwań po bezkompromisowe pragnienie przygody: Czy nadal systematycznie przesuwasz własne granice i poszerzasz horyzonty? Chętnie będziemy Ci w tym towarzyszyć. Nasz sprzęt zapewnia Ci optymalną ochronę i maksymalną swobodę ruchów przez cały czas oraz umożliwia odkrywanie świata w każdych warunkach pogodowych.

+ Dowiedz się więcej

Sezonowe stylizacje

Ubieraj się i wsiadaj na motocykl

Największą frajdę przynosi oczekiwanie – oczywiście zaraz po radości z jazdy. Tutaj znajdziesz wszystkie stylizacje i wyposażenie na sezon 2022. Nie wahaj się i sprawdź.

Wyposażenie dla kierowców BMW Motorrad
spinner