Niezależnie od tego, czy chcesz szybko dojechać do pracy, czy udać się na przejażdżkę. Dzięki modelom BMW C 400 GT i BMW C 400 X będziesz się doskonale czuć w mieście. Wybór należy do Ciebie: dynamiczny i sportowy czy może pełen elegancji? W obu przypadkach możesz cieszyć się stabilną jazdą bez wibracji – wszystko za sprawą funkcji Ride by Wire. Który z modeli pasuje do Ciebie?

+ Dowiedz się więcej

Odkrywaj nowe zakątki

Odkrywaj nowe zakątki

Spontanicznie na drugi koniec miasta czy też regularnie do pracy: C 400 X szybko poprowadzi Cię zarówno przez ruch drogowy, jak i przez wąskie uliczki. Ten skuter pokaże Ci Twoje miasto z nowej strony. Intuicyjny, zdecydowany, zwinny.

+ Dowiedz się więcej

Coraz większy promień

Coraz większy promień

Relaksujące przejażdżki po mieście lub wypady poza jego granice: ten wygodny skuter pozwoli Ci bezpiecznie dotrzeć do kolejnego celu bez żadnych wibracji. Możliwości są nieograniczone – Ty wybierasz drogę i C 400 GT wiezie Cię do celu.

+ Dowiedz się więcej

Zawsze w kontakcie w podróży

Zawsze w kontakcie w podróży

Smartfon, kask i skuter: BMW Connectivity łączy wszystko w jedno urządzenie. Duży 6,5-calowy wyświetlacz TFT nie rozprasza i zapewnia maksymalną ilość informacji. Intuicyjna obsługa możliwa jest za pomocą wielofunkcyjnego kontrolera: przełączaj utwory, dzwoń do znajomych w drodze lub skorzystaj z wyświetlacza ze strzałkami Turn-by-Turn, aby dotrzeć w dowolnym momencie do następnego celu – #PluggedToLife.

+ Dowiedz się więcej

Praktyczne, uniwersalne i nowoczesne

Praktyczne, uniwersalne i nowoczesne

Nowe torby z kolekcji Black Collection zapewniają dodatkowe miejsce na skuterze.  Są rozszerzalne, wodoodporne i można je złożyć do przechowywania, aby zabierały mniej miejsca. Dodatkowy plus: nowe torby można założyć w różnych modelach BMW Motorrad dzięki adapterom. Torby z tej kolekcji są wyjątkowo praktyczne, jeśli jeździsz na różnych motocyklach BMW.

+ Dowiedz się więcej

Przyszłość miejskiej mobilności

BMW Motorrad Definition CE 04

Dowiedz się, jak BMW Motorrad Definition CE 04 rozwija naszą wizję miejskiej mobilności.

Do Definition CE 04
spinner