M RR

Narodzony na torze wyścigowym

Czyste osiągi i ciągła chęć polepszenia czasu o kolejną milisekundę: pokonując każde okrążenie, poczujesz sportowe geny M RR. M RR został przecież zaprojektowany i zbudowany z myślą o wyścigach. Tę technologię wyścigową oraz nawiązania do motorów WorldSBK można dostrzec w najdrobniejszym szczególe. Czy to na drodze, czy to na torze wyścigowym — M RR oferuje doskonały pakiet całościowy, nawet w swoim podstawowym wyposażeniu.  

Z pakietem M Competition

Wyjątkowość przyciągająca spojrzenia

Z M RR zaspokoisz swoje pragnienie maksymalnych osiągów oraz zamiłowanie do technologii wyścigowej. Wybrane frezowane i karbonowe elementy M podkreślają sportowy wygląd tego modelu, któremu nie sposób się oprzeć. Wyjątkowa faktura i obróbka części sprawiają, że bezkompromisowa wydajność jest niemalże namacalna. To zresztą widać: najpiękniejszą rzeczą jest pogoń ku osiągnięciu najlepszego życiowego czasu.  

Elementy frezowane M

Części frezowane M podkreślają sportowy charakter maszyny dzięki wysokiej jakości komponentom i ekskluzywnemu M-brandingowi. Frezowane części wykonane z anodyzowanego aluminium, w tym składane dźwignie sprzęgła i hamulca ręcznego, osłona dźwigni hamulca M, system podnóżka kierowcy M i osłony silnika M zapewniają najwyższą jakość.

Części karbonowe M

Części karbonowe M podkreślają sportowy charakter i przyczyniają się do osiągnięcia walorów estetycznych na najwyższym poziomie.

Wahacz z anodowanego aluminium, srebrny

Wahacz z anodowanego aluminium w kolorze srebrnym jest o 220 g lżejszy od standardowego wahacza i zapewnia elegancki wygląd.

Łańcuch M Endurance

Większa moc na tylne koło: łańcuch M Endurance z rolkami pokrytymi DLC charakteryzuje się niskim tarciem i zredukowanym zapotrzebowaniem na konserwację.

Pakiet i ochrona pasażera

Podwójna przyjemność z jazdy dla wszystkich, którzy lubią towarzystwo. Siedzenie pasażera i dopasowane podnóżki sprawiają, że pakiet pasażera motocykla BMW zapewnia wyścigowe wrażenia podczas jazdy we dwoje.

Smukła ochrona pasażera wykonana z tworzywa sztucznego odpornego na uderzenia i promieniowanie UV zapewnia sportowy wygląd, gdy wyruszasz w drogę w pojedynkę.

Kod wyzwalający laptrigger M

Laptrigger M do stosowania na torach wyścigowych umożliwia automatyczny pomiar czasów okrążeń na wyświetlaczu.

Dla ambitnych kierowców wyścigowych

Tak osobisty, jak Twój czas okrążenia

Część po części bliżej toru wyścigowego. Twoje pragnienie wygranej przejawia się również w szczegółach. Dzięki częściom M Performance oraz innym akcesoriom możesz złożyć swój M RR indywidualnie i całkowicie zgodnie z własnym uznaniem, stylem jazdy i wymaganiami. Ponieważ to Ty najlepiej wiesz, czego potrzebujesz i przed jakimi wyzwaniami stajesz. 

Wysokie i niskie siedzisko M

Wysokie lub niskie siedzisko M zaprojektowane z myślą o torach wyścigowych zapewnia lepszą przyczepność oraz podparcie podczas sportowej jazdy. 

Rurka do wlewania oleju M

Rurka do wlewania oleju M z czarnego anodowanego aluminium z grawerowanym laserowo białym logo M wprowadza sportowy akcent. W pokrywie są trzy otwory, które gwarantują bezpieczeństwo przykręcenia na torach wyścigowych.

Przyciemniana szyba przednia

Przyciemniana szyba przednia podkreśla sportowy wygląd motocykla. Powłoka odporna na zadrapania zapewnia długotrwałą przejrzystość.

Zdalna regulacja hamulca M

Zdalna regulacja hamulca M została opracowana do torów wyścigowych i umożliwia łatwe zdalne przestawianie czujnika ciśnienia hamowania w trakcie jazdy.

Nakolanniki na zbiornik

Samoprzylepne nakolanniki na zbiornik poprawiają przyczepność motocyklisty i chronią boczne powierzchnie zbiornika przed ścieraniem.

Na tor wyścigowy

Okrążenie za okrążeniem

Dla Ciebie liczy się tylko jeden czas: najlepszy czas. W tej kwestii nie uznajesz żadnych kompromisów. Masz niezwykle wysokie wymagania wobec siebie i swojej maszyny. M RR został zaprojektowany, aby sprostać tym oczekiwaniom. Wystarczy kilka prostych kroków, aby przygotować go do użytku wyłącznie na torze wyścigowym.

Należy pamiętać, że niektóre części nie są zatwierdzone na drogach publicznych i mogą być używane wyłącznie na torze wyścigowym. 

M Datalogger z laptriggerem GPS*

M Datalogger umożliwia automatyczne rejestrowanie czasów okrążeń dzięki predefiniowanym liniom startu/mety na ponad 300 torach wyścigowych na całym świecie. Ponadto w pamięci USB jest zarejestrowanych i przechowywanych 80 parametrów jazdy. W ten sposób możesz analizować swoje najlepsze czasy i poprawiać je okrążenie po okrążeniu.

*Tylko w wersji wyścigowej. Wyłącznie do użytku na torze wyścigowym. Niedopuszczony do użytku na drogach publicznych.

Zestaw pokryw M*

Przygotowując motocykl na tor wyścigowy, trzeba zdjąć lusterka i uchwyt na tablicę rejestracyjną. Dzięki wysokiej jakości pokrywom z zestawu pokryw M dla motocykla BMW można dokładnie zamknąć otwory w karoserii powstające w trakcie demontażu. A osłona przednia jest ponownie optymalnie zamocowana.

*Tylko w wersji wyścigowej. Wyłącznie do użytku na torze wyścigowym. 

Kratka ochronna chłodnicy

Kratka ochronna chłodnicy do motocykla BMW niezawodnie zabezpiecza chłodnicę na torze wyścigowym przed cząstkami zdzieranych opon i uszkodzeniami wskutek uderzenia kamieniem. 

Ogrzewacz opon M

Ogrzewacze opon M zapewniają idealną temperaturę zarówno oponom sportowym dopuszczonym do użytku w ruchu drogowym, jak i slickom. Nie tylko zwiększa się żywotność opon, ale także ich przyczepność oraz prędkość. Dla maksymalnej przyjemności już od pierwszego metra.

Do obsługi podgrzewaczy opon M wymagane są również stojaki oraz uchwyty montażowe.

Dla wyścigowych zawodowców

Ścieżka Twojego życia

Po prostu sport wyścigowy: Jeśli tor wyścigowy dyktuje Twój rytm życia, znajdziesz się na szybkim pasie dzięki częściom M Performance Race. Możliwa jest konwersja poprawiająca osiągi od BMW Motorrad Motorsport Race Support. To tutaj Twój M RR stanie się motocyklem wyścigowym bez homologacji drogowej.

Silnik KIT*


Silniki Kit są montowane w fabryce w Berlinie z identycznych części i przez tych samych specjalistów tak precyzyjnie, jak wszystkie silniki fabryczne przeznaczone do WorldSBK oraz FIM EWC. Zapewniają maksymalną wydajność, dzięki której osiągniesz sukces. Dostępne są w różnych stopniach rozbudowy, aby spełnić odpowiednie wymagania regulowane przepisami.

*Tylko w wersji wyścigowej. Wyłącznie do użytku na torze wyścigowym. Niedopuszczony do użytku na drogach publicznych.

Elektronika KIT*

Dzięki elektronicznym pakietom zwiększającym osiągi sprostasz wszystkim wyzwaniom na torze wyścigowym. Zawarty w zestawie kompleksowy system Plug-and-Play oferuje indywidualne opcje ustawień kontroli trakcji, kontroli koła, hamowania silnikiem i wiele innych. Ponadto zwiększa bezpieczeństwo dzięki wyświetlaniu alarmów i opcjom diagnostycznym. Kolejna zaleta: gdy tylko następuje postęp w obszarach zastosowań premium, te szybko trafiają do wersji konsumenckich dzięki silnie połączonemu wsparciu sieciowemu.

 

*Tylko w wersji wyścigowej. Wyłącznie do użytku na torze wyścigowym. Niedopuszczony do użytku na drogach publicznych.

To Ty decydujesz, gdzie zaczyna się alejka serwisowa

Dywan motocyklowy

Dywan motocyklowy

Ekskluzywne miejsce parkingowe dla wyjątkowej maszyny: dywan motocyklowy nie tylko zachwyca swoim atrakcyjnym wyglądem, ale także niezawodnie chroni podłogę przed brudem oraz plamami oleju i benzyny. Kolejną zaletą jest antypoślizgowa i ognioodporna mieszanka materiałów. Praktyczna mata została przycięta do imponujących wymiarów 250 x 105 cm.

+ Dowiedz się więcej

Sportowy stojak montażowy z uchwytami montażowymi M

Sportowy stojak montażowy z uchwytami montażowymi M

Dzięki stojakom montażowym Sport motocykl można szybko i pewnie unieść na przednie i tylne koła.

Frezowany i podwójnie anodyzowany napinacz łańcucha M z aluminiową podstawą montażową nadaje motocyklowi szczególnie sportowy wygląd.

+ Dowiedz się więcej

Zaprojektuj swój własny M RR

Obojętnie, czy z myślą o torze wyścigowym, czy o szosie. Zmień seryjny M RR w swoją osobistą maszynę.

Skonfiguruj teraz
spinner