BMW R 1250 GS EDYCJA LIMITOWANA.

Z JESZCZE WIĘKSZYM ZAPAŁEM DO PRZYGODY.

Z JESZCZE WIĘKSZYM ZAPAŁEM DO PRZYGODY.

BMW R 1250 GS łączy w sobie osiągi z imponującą wydajnością. Czy to w mieście, na autostradzie, czy oczywiście w terenie: każdy metr daje Ci więcej swobody i zwiększa przyjemność z jazdy. 

Teraz wraz z kuframi bocznymi BMW vario i kufrem centralnym z korzyścią dla klienta w wysokości 6162 PLN*.

+ Dowiedz się więcej

BMW R 1250 GS ADVENTURE EDYCJA LIMITOWANA.

TWOIM PRZEZNACZENIEM JEST PODRÓŻ.

TWOIM PRZEZNACZENIEM JEST PODRÓŻ.

BMW R 1250 GS Adventure jest stworzone z myślą o wyzwaniach. Trudne trasy, niesprzyjające warunki i najbardziej odległe cele podróży nie stanowią problemu dla króla motocykli klasy adventure. 

Teraz wraz z aluminiowymi kuframi bocznymi BMW i kufrem centralnym z korzyścią dla klienta do 7578 PLN*. 

+ Dowiedz się więcej

*Oferta ważna na nowe motocykle w uczestniczących w programie salonach BMW Motorrad, w ramach limitu dostępnych motocykli.  Oferta nie może być łączona z żadną inną ofertą handlową na BMW R 1250 GS i BMW R 1250 GS Adventure.  Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z dealerem BMW Motorrad.

+ Dowiedz się więcej

HOT DEALS, COOL STUFF.

Aktualna kolekcja w najlepszej cenie!

Aktualna kolekcja w najlepszej cenie!

Niezależnie od tego co wybierzesz z naszej specjalnej oferty, kask GS czy turystyczne ubranie, na pewno otrzymasz przy zakupie wyjątkowy rabat do 30%*. W okazyjnej cenie są także pasujące rękawiczki, buty i odzież przeciwdeszczowa. 

Nasza odzież i akcesoria  zapewniają bezpieczeństwo podczas jazdy przez cały rok, a także optymalną ochronę przy każdej pogodzie. Wysokiej jakości, innowacyjne materiały i wiele istotnych detali podniosą Ci komfort podróży.
#makelifearide

* Okres promocyjny: od 1 do 30 wrzesień 2020 r. Promocja tylko u partycypujących Autoryzowanych Dealerów BMW Motorrad. Oferta dotyczy wybranych produktów do wyczerpania zapasów. Możesz uzyskać więcej informacji u Dealera BMW Motorrad.

+ Dowiedz się więcej
spinner