Najlepszy przyjaciel

ZAREZERWUJ JAZDĘ TESTOWĄ

Rozpocznij swoją podróż

BMW F 850 GS
Już za 430 PLN netto/m-c w BMW 3asy Ride*

Rozpocznij swoją podróż

BMW F 850 GS
Już za 430 PLN netto/m-c w BMW 3asy Ride*

Jeśli chodzi o przygodę, F 850 GS i F 850 GS Adventure są idealnymi towarzyszami.

Wszechstronne możliwości modelu F 850 GS zapewniają potencjał do sprostania każdemu wyzwaniu, od ruchu miejskiego aż po tor off-roadowy.  

Przygotowany na ekscytujące przygody F 850 GS Adventure napędzany jest całkowicie nowym, dwucylindrowym silnikiem rzędowym o doskonałej mocy, dodatkowo powiększony zbiornik paliwa oraz gmole czynią z tego modelu wszechstronnego podróżnika.  

 

+ Dowiedz się więcej

* Oferta obowiązuje przy zakupie nowych motocykli z obecnego stanu magazynowego, tylko do wyczerpania zapasów. Oferta dla klientów indywidualnych, dostępna u wszystkich dealerów BMW Motorrad biorących udział w akcji. Oferta nie łączy się z innymi promocjami w tym samym okresie. Szczegóły oferty i informacje o dostępnych modelach u dealerów BMW Motorrad. Lista dealerów biorących udział w programie dostępna jest na stronie. Rata miesięczna netto w ofercie BMW Leasing 3asy Ride z opłatą wstępną 33%, okres leasingu 36 miesięcy, wartość końcowa 33%. Szczegóły oferty u Dealerów BMW. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. BMW Leasing 3asy Ride jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

 

+ Dowiedz się więcej
spinner