Kolekcja Ride
KASK SYSTEM 7 CARBON
od 2,733 PLN

Kask System 7 Carbon

BEZKOMPROMISOWO GOTOWY NA WSZYSTKO, CO SIĘ PRZYDARZY.

Na każdym zakręcie, na każdej prostej – dookoła świata lub w drodze do pracy: BMW Motorrad oznacza czystą przyjemność z jazdy. Bezpieczeństwo i wygoda powinny Ci zawsze towarzyszyć. Nowy kask System 7 Carbon nie pozostawia niczego do życzenia. W całości wykonana z włókna węglowego skorupa jest wyjątkowo lekka i sztywna. I cechuje się bardzo dużą zdolnością pochłaniania uderzeń. Osłona przeciwsłoneczna z płynną regulacją pozwala w pełni się zrelaksować nawet w zmieniających się warunkach oświetlenia. Doskonała wentylacja i wizjer z dwuwarstwową powłoką montowany w standardzie również pomagają, zapewniając zawsze dobrą widoczność. Ponadto całościowy wygląd jest bardzo kompaktowy dzięki czterozawiasowemu mechanizmowi. Za pomocą kilku prostych ruchów można przerobić kask integralny na kask typu jet. Zasadniczo to kask stworzony do czystej przyjemności z jazdy.

Wyjmowana część szczękowa

Wyjmowana część szczękowa

Dwa kaski w jednym. Po prostu wyjątkowy.

To Twoja podróż, Twoja wolność. A Twój kask nie powinien Ci w tym przeszkadzać. Więc możesz przerobić swój kask System 7 Carbon bez żadnych narzędzi sprawnie i wygodnie w dowolny sposób z pełnego kasku na kask typu jet. W tym celu trzeba tylko odblokować dwa przyciski na części szczękowej. Osłona przeciwsłoneczna służy wówczas jako wizjer w wersji jet. W ten sposób dzięki kaskowi System 7 Carbon dostajesz dwa homologowane kaski zgodnie z ECE 22-05 w jednym. Możesz używać dostępnego opcjonalnie zintegrowanego systemu komunikacji w obu wariantach. Nasza innowacja, Twoja wolność.
+ Dowiedz się więcej

SKORUPA KASKU WYKONANA W 100% Z WŁÓKNA WĘGLOWEGO

Skorupa kasku wykonana w 100% z włókna węglowego

Lżejszy, bezpieczniejszy, bardziej sportowy.

Tylko jeden materiał był wart brania pod uwagę od samego początku: włókno węglowe. Technologia włókien węglowych ma długą tradycję w BMW. Dzięki temu doświadczeniu i wiedzy fachowej byliśmy nawet w stanie zmniejszyć wagę skorupy kasku w porównaniu do innych skorup o kolejne 25%. W tym celi zastosowaliśmy wysokiej jakości włókno węglowe w połączeniu z innowacyjnym i skomplikowanym procesem przetwarzania.
W rezultacie powstała wyjątkowo lekka skorupa kasku w całości wykonana z włókna węglowego w dwóch rozmiarach, która imponuje zoptymalizowaną sztywnością i charakterystyką bezpieczeństwa w każdej strefie uderzenia.
+ Dowiedz się więcej

ZOPTYMALIZOWANA AERODYNAMIKA

Zoptymalizowana aerodynamika

Wygładzone linie i cisza.

Poczuj wiatr, ale tylko w taki sposób, w jaki potrzebujesz. Właśnie dlatego nasi eksperci BMW z różnych działów połączyli siły, pracując nad kaskiem System 7 Carbon. Dzięki temu mogliśmy uwzględnić wyniki ze skomplikowanych testów w naszych supernowoczesnych tunelach aerodynamicznych w Monachium i Mediolanie bezpośrednio w naszym procesie rozwoju i projektowania.
Dokładne analizy i optymalizacje geometrii spojlera uzyskane w ich wyniku nie tylko robią wrażenie pod względem wizualnym, ale również funkcjonalnym: System 7 Carbon ma doskonałe własności aerodynamiczne. Ma bardzo niski moment obrotowy, nawet przy patrzeniu w bok, oraz imponującą aeroakustykę. To jeden z najcichszych składanych kasków na rynku.
+ Dowiedz się więcej

Wszystkie zalety w skrócie.

Dealerzy w pobliżu.

Znajdź dealera w pobliżu i zapytaj o System 7 Carbon.

Znajdź dealera BMW

C.A.R.E.

C.A.R.E. (ang. Concept of Advanced Rider Equipment) to bezkompromisowe zobowiązanie na rzecz bezpieczeństwa, innowacji, komfortu i jakości, które widoczne jest w projekcie każdego elementu wyposażenia kierowcy BMW Motorrad.

Dowiedz się więcej
spinner