Kolekcja Ride

System 7 Carbon

Wyjmowana część szczękowa

Dwa kaski w jednym. Po prostu wyjątkowy.

To Twoja podróż, Twoja wolność. A Twój kask nie powinien Ci w tym przeszkadzać. Więc możesz przerobić swój kask System 7 Carbon bez żadnych narzędzi sprawnie i wygodnie w dowolny sposób z pełnego kasku na kask typu jet. W tym celu trzeba tylko odblokować dwa przyciski na części szczękowej. Osłona przeciwsłoneczna służy wówczas jako wizjer w wersji jet. W ten sposób dzięki kaskowi System 7 Carbon dostajesz dwa homologowane kaski zgodnie z ECE 22-05 w jednym. Możesz używać dostępnego opcjonalnie zintegrowanego systemu komunikacji w obu wariantach. Nasza innowacja, Twoja wolność.
+ Dowiedz się więcej

SKORUPA KASKU WYKONANA W 100% Z WŁÓKNA WĘGLOWEGO

Lżejszy, bezpieczniejszy, bardziej sportowy.

Tylko jeden materiał był wart brania pod uwagę od samego początku: włókno węglowe. Technologia włókien węglowych ma długą tradycję w BMW. Dzięki temu doświadczeniu i wiedzy fachowej byliśmy nawet w stanie zmniejszyć wagę skorupy kasku w porównaniu do innych skorup o kolejne 25%. W tym celi zastosowaliśmy wysokiej jakości włókno węglowe w połączeniu z innowacyjnym i skomplikowanym procesem przetwarzania.
W rezultacie powstała wyjątkowo lekka skorupa kasku w całości wykonana z włókna węglowego w dwóch rozmiarach, która imponuje zoptymalizowaną sztywnością i charakterystyką bezpieczeństwa w każdej strefie uderzenia.
+ Dowiedz się więcej

ZOPTYMALIZOWANA AERODYNAMIKA

Wygładzone linie i cisza.

Poczuj wiatr, ale tylko w taki sposób, w jaki potrzebujesz. Właśnie dlatego nasi eksperci BMW z różnych działów połączyli siły, pracując nad kaskiem System 7 Carbon. Dzięki temu mogliśmy uwzględnić wyniki ze skomplikowanych testów w naszych supernowoczesnych tunelach aerodynamicznych w Monachium i Mediolanie bezpośrednio w naszym procesie rozwoju i projektowania.
Dokładne analizy i optymalizacje geometrii spojlera uzyskane w ich wyniku nie tylko robią wrażenie pod względem wizualnym, ale również funkcjonalnym: System 7 Carbon ma doskonałe własności aerodynamiczne. Ma bardzo niski moment obrotowy, nawet przy patrzeniu w bok, oraz imponującą aeroakustykę. To jeden z najcichszych składanych kasków na rynku.
+ Dowiedz się więcej

Wszystkie zalety w skrócie.

Komunikacja Bluetooth

Pozostań w kontakcie.

Pozostań w kontakcie.

Doświadczajcie razem więcej. Opcjonalnie dostępny system komunikacji BMW Motorrad umożliwia niemal wszystko: połączenie się przez łącze Bluetooth z pasażerem, telefonem komórkowym, odtwarzaczem MP3, a jednocześnie z Navigatorem BMW Motorrad. Możliwe jest do trzech połączeń jednocześnie, co oznacza, że można wykonywać połączenia telefoniczne i słuchać muzyki, nie zbaczając z kursu i patrząc cały czas na drogę.

+ Dowiedz się więcej

Dealerzy w pobliżu.

Znajdź dealera w pobliżu i zapytaj o System 7 Carbon.

Znajdź dealera BMW

C.A.R.E.

C.A.R.E. (ang. Concept of Advanced Rider Equipment) to bezkompromisowe zobowiązanie na rzecz bezpieczeństwa, innowacji, komfortu i jakości, które widoczne jest w projekcie każdego elementu wyposażenia kierowcy BMW Motorrad.

Dowiedz się więcej