Kombinezon M Pro Race Comp
od 7 939 zł*

Kombinezon M Pro Race Comp

Najlepsze osiągi dla prawdziwych wyścigowców

Twój puls: przyspieszony. Twoje oczy: widok tunelu – tylko cel w zasięgu wzroku. Twoja druga skóra: kombinezon M Pro Race Comp. Zaprojektowany z myślą o wyjątkowych osiągach na torze wyścigowym. Kolorystyka sportów motorowych M sygnalizuje, co potrafi. Przemyślane szczegóły i zaawansowane technologicznie materiały zapewniają bezpieczeństwo. Jednocześnie jest on wygodny i aerodynamiczny. Nie pozostawia miejsca dla odgapiaczy: ponieważ to Ty decydujesz o jego wyjątkowym wzornictwie.

: Biały

: 52

Nr części: 76118504713

Ceny z VAT

7 939,24 zł *

*Niewiążąca cena zalecana przez producenta. Ceny lokalnych dealerów mogą różnić się od cen tutaj podanych.

template_label

Bezpieczeństwo i najlepsze osiągi

Film prezentujący kombinezon M Pro Race Comp BMW Motorrad – z przemyślanymi funkcjami bezpieczeństwa dla wyścigowców.phisticated safety features for racers.

Nasze milimetry dla Twoich milisekund. Grubość i wysoka odporność na ścieranie skóry bydlęcej nappa (opcjonalnie dostępna wersja ze skórą kangurzą) zapewniają bezpieczeństwo. Liczne szczegóły jeszcze bardziej wzmacniają ten efekt. Już na pierwszy rzut oka widać ochraniacze na ramiona, łokcie, biodra i kolana o klasie ochrony AAA. Przy dokładniejszym przyjrzeniu się zobaczysz kieszeń na dostępny oddzielnie ochraniacz pleców. Na życzenie możesz również wybrać ochraniacz klatki piersiowej.

+ Dowiedz się więcej

Nasz sztandarowy produkt zapewniający doskonałe osiągi


Każdy szczegół M Pro Race Comp został zaprojektowany tak, aby chronić Cię i zwiększyć Twoje osiągi. Jednak to opcje personalizacji sprawiają, że ten jednoczęściowy strój jest jedyny w swoim rodzaju – i niepowtarzalny również dla Twoich kolegów z drużyny. Dzięki funkcji Made-to-Measure masz do dyspozycji niezliczone opcje konfiguracji: od wymiarów i materiałów, poprzez kolory i wybór logo, aż po nadruk swojego nazwiska.

 

 

+ Dowiedz się więcej

Jak wygląda Twój M Pro Race Comp?

Zaprojektuj swój własny kombinezon wyścigowy w konfiguratorze, a zindywidualizowana oferta zostanie wysłana bezpośrednio do Ciebie.

Skonfiguruj teraz external-link-arrow-slim

Skompletuj swój osprzęt

spinner