Kolekcja Ride

DoubleR Race Air

DoubleR Race Air

Nie ma niczego szybszego.

Czy wiesz, że naszym najszybszym produktem jest kombinezon motocyklowy? Dzięki czasowi aktywacji i uruchomienia wynoszącemu zaledwie 45 milisekund kombinezon motocyklowy DoubleR Race AIR zapewnia najszybszą samouruchamiającą się osłonę, jaką kiedykolwiek oferowano motocyklistom na torze wyścigowym. Jednocześnie DoubleR Race AIR oznacza certyfikowane bezpieczeństwo jazdy: ten kombinezon motocyklowy wykorzystujący inteligentną technologię z wbudowaną nadmuchiwaną osłoną posiada certyfikację zgodną z surowymi wymogami specyfikacji TÜV SÜD.

Kombinezon łączy w sobie idealną ergonomię i ochronę dla kierowców o różnej sylwetce, gwarantując, że osoba go nosząca ma na sobie przez cały czas osłonę ochronną, która nie krępuje ruchów ani nie przeszkadza. W celu zagwarantowania dokładnego dopasowania kombinezonu każda osoba, która kupuje DoubleR Race AIR u wybranych partnerów BMW Motorrad, jest dokładnie mierzona, aby określić najbardziej odpowiedni dla niej model.

System API (Active Protection Inflatable) podlega ciągłej optymalizacji do użytku na torze wyścigowym. Ocenia stopień zagrożenia podczas upadku i jest odpowiednio do niego uruchamiany. Z tego względu DoubleR Race AIR z aktywowanym API posiada homologację wyłącznie na tor wyścigowy. Po aktywacji API DoubleR Race AIR może być używany wyłącznie na torze. Używanie kombinezonu na drogach publicznych jest dozwolone jedynie z nieaktywnym systemem API.

+ Dowiedz się więcej

Od 0 do ochrony w 45 milisekund

Inteligentna ochrona i jednocześnie świetna forma: DoubleR Race AIR opracowano na tor wyścigowy, dlatego wygląda jak kombinezon wyścigowy, ale jest zdolny do wielu więcej rzeczy. System ochronny wbudowany w górną część pleców zabezpiecza kark i ramiona w ciągu 45 milisekund. W końcu, skoro jeździsz po torach wyścigowych, potrzebujesz najszybszej możliwej ochrony.
+ Dowiedz się więcej

Algorytm inteligentnej aktywacji.

Algorytm inteligentnej aktywacji.

Kombinezon posiada bardzo skomplikowany system elektroniczny, który nieustannie pracuje w tle, aby zagwarantować, że nadmuchiwana osłona DoubleR Race AIR zadziała naprawdę jedynie w niebezpiecznej sytuacji. Siedem czujników, w które wyposażony jest system, analizuje przez cały czas ruchy kierowcy. Dzięki inteligentnemu algorytmowi system API (Active Protection Inflatable) może ocenić stopień zagrożenia podczas upadku. System uruchamia się wyłącznie w razie konieczności. Przykładowo nie uruchamia się podczas upadków przy prędkości poniżej 50 km/godz. ani nie reaguje na sytuacje, w których dynamika upadku nie wymaga dodatkowej ochrony za pomocą nadmuchiwanej osłony. Zapewnia skuteczną ochronę obszaru barków i ramion w ciągu 45 milisekund.

+ Dowiedz się więcej

Dealerzy BMW w pobliżu.

Dzięki oryginalnemu wyposażeniu BMW Motorrad Twoja kolejna wycieczka stanie się wyjątkowym doświadczeniem. Odwiedź nas i zapytaj o radę.

Znajdź dealera BMW
spinner