Kurtka Tokyo Connect GTX
3951,67 zł

Kurtka Tokyo Connect GTX

Stylowa ochrona

Kurtka Tokyo Connect GTX zapewnia idealne połączenie stylu, funkcjonalności i ochrony. Ze względu na aktywne oświetlenie na plecach i rękawach, wbudowany w prawy rękaw panel dotykowy oraz kieszeń do ładowania na smartfona zapewnia nowy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Wodoszczelna i wiatroszczelna parka z trójwarstwowego laminatu Gore-Tex może być używana przez cały rok dzięki wbudowanemu systemowi AirVent i wyjmowanej podszewce. Również wyjmowane ochraniacze NP-Flex na ramionach i łokciach są lekkie i ledwo wyczuwalne. Większą swobodę ruchu i miejsce do przechowywania zapewniają przy tym ciągły suwak oraz dwie duże przednie kieszenie.

: Niebieski

: L

Nr części: 76128504888

Ceny z VAT

4 650,79 zł *

*Niewiążąca cena zalecana przez producenta. Ceny lokalnych dealerów mogą różnić się od cen tutaj podanych.

Szczegóły produktu

  Cechy produktu

 • Wygodna parka o swobodnym, miejskim wyglądzie
 • Wiatro- i wodoszczelność dzięki 3-warstwowemu materiałowi GORE-TEX Pro
 • Możliwość noszenia przez cały rok dzięki systemowi AirVent i odpinanej podpince
 • Swobodny krój z obniżoną linią ramion
 • Zamek błyskawiczny z przodu o podwójnej funkcji: dwie wodoszczelne kieszenie zewnętrzne z zamkiem błyskawicznym otwieranym od góry i więcej miejsca na nogi z zamkiem błyskawicznym otwieranym od dołu
 • Odpinany, regulowany kaptur
 • Trzy kieszenie wewnętrzne, z których jedna została zaprojektowana jako kieszeń do ładowania smartfona
 • Cechy bezpieczeństwa

 • Przygotowanie pod ochraniacz pleców
 • Wodoszczelne, zmywalne światłowody doskonale zintegrowane z kurtką
 • Aktywne oświetlenie na plecach i rękawach dla lepszej widzialności w nocy lub przy złych warunkach widoczności
 • Wyjmowane ochraniacze NP Flex na ramionach i łokciach (klasa ochrony A, EN17092)
 • Funkcjonalność

 • W zakresie dostawy zasilanie elektryczne za pomocą kabla spiralnego do podłączenia do gniazdka elektrycznego 12 V maszyny
 • Alternatywnie możliwe zasilanie elektryczne za pomocą dowolnego powerbanku (brak w zakresie dostawy)
 • Jednostkę sterującą można podłączyć do aplikacji BMW Motorrad Connected, co zapewnia innowacyjne funkcje łączności
 • Inteligentna, intuicyjna obsługa dotykowa za pomocą elementów obsługi wbudowanych na rękawie
 • Element obsługi z przyciskiem WŁ./WYŁ. do oświetlenia
 • Alternatywnie można zapisać indywidualną funkcję na przełączniku elementu obsługi za pomocą aplikacji BMW Motorrad Connected (dostępnej w systemach Android i iOS): włączanie/wyłączanie oświetlenia, ładowanie smartfona lub powerbanku, funkcja Navigate Home, włączanie/wyłączanie innych podłączonych produktów itp.
 • Zasilanie elektryczne jednostki sterującej przez powerbank lub bezpośrednio przez maszynę
 • Dane kluczowe

 • Materiał: 3-warstwowy GORE-TEX Pro z materiałem zewnętrznym z 100% poliamidu

Stworzona do życia miejskiego

Kurtka Tokyo Connect GTX dzięki komfortowemu krojowi i luźnemu stylowi naturalnie wpisuje się codzienność. Nie ma znaczenia, czy w drodze do biura, do kawiarni, czy podczas uprawiania sportu. Elastyczne i miękkie ochraniacze zapewniają dostateczną ochronę, ale nie rzucają się przy tym w oczy. Aktywnie oddychający materiał Gore-Tex, wyjmowana podszewka oraz kaptur z regulowaną szerokością chronią przez cały rok przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi. W obydwu dużych kieszeniach przednich w każdej chwili masz dostęp do portmonetki, kluczy i słuchawek, a nawet możesz schować iPada. Większy komfort podczas siedzenia masz zapewniony dzięki dwukierunkowemu suwakowi w obydwu kurtkach, które można otwierać od góry i od dołu, a także dzięki dodatkowym suwakom po bokach.

+ Dowiedz się więcej

Aktywne oświetlenie

Aktywne oświetlenie

Wstawione na płasko w plecy i rękawy przewody oświetleniowe są wodoszczelne i elastycznie dostosowują się do ruchów. Zwiększają one widoczność przy słabych warunkach z powodu deszczu, mgły lub smogu w dzień oraz w ciemności nocą. Zapewniają lepszą dostrzegalność na drodze i zwiększają bezpieczeństwo. Można je łatwo włączać i wyłączać przez aplikację BMW Motorrad Connected lub panel dotykowy wbudowany w rękaw. Można je również bez problemu prać z kurtką.

+ Dowiedz się więcej

Wbudowany panel dotykowy

Wbudowany panel dotykowy

W prawym dolnym rękawie znajduje się niewidoczny panel dotykowy, który jest oznaczony jedynie grafiką. W ten sposób włącza się i wyłącza aktywne oświetlenie kurtki przez zwykłe dotknięcie. W aplikacji BMW Motorrad Connected można też przypisać inną ulubioną funkcję. Za pomocą panelu dotykowego można na przykład przechodzić do swoich ulubionych elementów nawigacji, pominąć piosenkę lub obsługiwać i ustawiać inne produkty Connected Rider Gear.

+ Dowiedz się więcej

Kieszeń ładowania i zasilanie elektryczne

Kieszeń ładowania i zasilanie elektryczne

Kieszeń ładowania znajduje się w lewej podszewce kurtki. Kiedy wychodzisz z domu, wkładasz smartfona i już jest on automatycznie ładowany. Nie musisz się już więc martwić rozładowanym akumulatorem. Kieszeń jest zasilana prądem z powerbanku również wbudowanego w kurtkę. Ewentualnie możesz połączyć kurtkę z motocyklem również przez kabel elektryczny. Następnie w aplikacji BMW Motorrad Connected decydujesz, czy chcesz naładować smartfona, czy powerbank.

+ Dowiedz się więcej

Aplikacja BMW Motorrad Connected

Aplikacja BMW Motorrad Connected

Nasza aplikacja BMW Motorrad Connected łączy smartfona przez Bluetooth z Gear Control Unit kurtki i motocyklem. W ten sposób masz zawsze połączenie i możesz sterować wszystkimi funkcjami. Przewody oświetleniowe można w ten sposób nie tylko włączać i wyłączać, lecz dowolnie zmieniać ich kolor. Funkcja ulubionych panelu dotykowego zapewnia elastyczność oraz dostosowanie jej w każdej chwili do potrzeb. Kontrola zasilania elektrycznego zapewnia zawsze możliwość kontaktowania się z Tobą przez smartfona.

+ Dowiedz się więcej

Łączenie z motocyklem

Wypróbuj

Wzbudziliśmy Twoją ciekawość? Zapoznaj się z kurtką Tokyo Connect GTX bezpośrednio u swojego dealera.

Znajdź dealera

Popraw swój wygląd

spinner